Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:33 18.04.24 
Автомобили
   >> Ferrari
* Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Ферари -нови  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано28.09.03 00:12



отборът, който дължи всичко на Шумахер!

I just want to win, it's as simple as that.
-Roy Keane


Тема Re: Ферари -нови [re: Viper X]  
АвторDJ Tymbi (Нерегистриран)
Публикувано29.09.03 11:43



.....аха......точно така, Шумахер направи Ферари тим.......иначе без него щеше да си остане из между 3 и 4-тите редици.......
Вчера за пореден път показа че е царя на царете......това е положението......В интерес на истината аз очаквах такъв обрат на събитията, а още повече като заваля дъждът, ей тогава си казах "хейде Шуми разбий ги" защото знам че той е най добрия пилот в Ф1 може би в цялата история на Ф1....гледал съм Сена, Прост, Мейнджъл и други но такъв като Шумахер не съм виждал.......Истинския майстор си проличава тогава,когато побеждава във всякакви условия,а не само на суха писта......
Още повече че истина е че колата не е най добрата му в Ф1, според мен БМВ имат по добър болид.....само че той взе та разджаса от вчерашния дъжд...... А за Монтойко, какво да кажа, просто нямам думи......така безцеремонно да избутва другите от пистата.....това се казва "циганинщина" и е напълно в негов стил.....



Тема Re: Ферари -нови [re: DJ Tymbi]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано08.10.03 00:29



абсолютния номер едно! А Монтоя - няма да стане шампион във Ф1 никога...



Тема Re: Ферари -нови [re: Viper X]  
Автор Dedoviq (непознат )
Публикувано16.10.03 12:07



duhay be , pendel



Тема Re: Ферари -нови [re: Viper X]  
АвторMitko (Нерегистриран)
Публикувано18.10.03 23:42



I na koito shumaher dalzhi ne malko.
Che Schumecher e nai-dobria pilot v momenta v tova niama spor no da omalovazhavame tova koeto ferrari napravi za nego i kolata koito mu predostavi sa absolutni gluposti



Тема Re: Ферари -нови [re: Viper X]  
АвторDido (Нерегистриран)
Публикувано07.11.03 18:26



Iskate li da Vi pratja njakoi sobstvenorachno napraveni snimki na Ferarri?



Тема Re: Ферари - [re: Viper X]  
Автор Dim Mak (impiety)
Публикувано13.11.03 22:57



as



Тема Re: Ферари -нови [re: Viper X]  
Автор Члeн1 (Feary Mystic)
Публикувано16.11.03 08:14



Ферари -> дължи всичко на Керпенския кретен -> дължи всичко на сицилианската мафия => че Ферари дължи всичко на сицилианската мафия
но от Ферари <=> сицилианска мафия , излиза че сицилианската мафия дължи всичко на себе си или че сицилианската мафия е рекурсивна дефиниция !



Тема Re: Ферари -нови [re: Члeн1]  
Автор Viper X (just a snake...)
Публикувано26.11.03 15:22



мне, не се изразявате ясно колега, ще се явите пак на есен...



Тема Re: Ферари -нови [re: Viper X]  
Автор Dark Discovery (18хилядник)
Публикувано08.12.03 14:38



Кажете ми какъв алкохол пиете ? Джак ?

две равнини в четиримерното пространство могат да се пресичат само в една обща точка



Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.