Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 28.09.24 
Фен клубове
   >> Фентъзи
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Колелото на времето-филма  
Автор тaпиpa (МНОГО ТЪП РЪБ)
Публикувано19.12.02 17:38



Много доверен изсточник съобщи че ще се снима филм по КНВ.В ролята на Ранд-Леонардо ди Каприйо,в ролята на Моарейн-Дженифър Лопес.Тя обаче нямало да язди на кон във филма щот да не и се сплесква задника(че няма да го хване камерата).Усилено се търси роля за някой негър-например Перин-то Орфей наскоро беше негър та Перин ли да не може.Запитан за филма Джордан е казал"Аз ще пиша сценария,така че очаквайте 13 сезона по 52 серии всеки".От Холивуд смятат да привлекат детската аудитория на Европа като направят любовните сцени между Ранд и трите(вие знаете кои) малко по хард.За целта са привлекли като колсултант Илона Сталер.За Америка естествено версията ще е цензурирана.


ЕЛАТЕ В ЗООПАРКА ДА СА ВИДИМЕ

Тема Re: Абе!!!нови [re: тaпиpa]  
Автор else (cold hearted)
Публикувано19.12.02 17:58






Don't fire, first. Promise? I hate dying. It makes it
hard to think.




Тема Re: Абе!!!нови [re: else]  
АвторДжopдaнa (Нерегистриран)
Публикувано19.12.02 18:20







Тема Re: :)))))) [non txt]нови [re: тaпиpa]  
Автор Firefox (Immortal)
Публикувано19.12.02 20:04








"Винаги съм твърдял, че историята пишат не победителите, а онези, които пишат историята."


Тема Re: Колелото на времето-филманови [re: тaпиpa]  
Автор Fat Jim (волният ездач)
Публикувано19.12.02 20:25



Toва за задника на Дженифър Лопес ми хареса! Не разбирам обаче щом като е яхала Пъф Деди, какво я притеснява някакъв си кон!



Тема Re: Колелото на времето-филманови [re: Fat Jim]  
АвторRand_al-Tor (Нерегистриран)
Публикувано21.12.02 11:00



Kolkoto i da sa dostoverni tezi tvoi iztochnici,dalboko se samnqvam che naistina shte ima takav serial.Ako vse pak e istina,shjte go gledam estestveno!
(Leonardo!!!!!Tva e varhat na ujasa.SRAM za poredicata.Ne moga da go priema.Nadqvam se da ne e toi.Parvo-nqma nishto on=bshto s Rand.Vtoro-koga toi stana visok kolkoto Rand,be hora!?)



Тема мисля, че това показва...нови [re: Rand_al-Tor]  
Автор дyбlkew (Елф...?(зелен))
Публикувано21.12.02 11:36



... защо феновете на Джордан не са много уважавани из тоз форум.
Нищо лично!

Смята се, че ако застанеш между две огледала ще загубиш душата си.
Глупости. Едно стига.


Тема Бая си тапир, мойто момче...нови [re: тaпиpa]  
Автор Gothmog (Lord of Balrogs)
Публикувано21.12.02 14:38



Бая, бая...:|

Lord of Balrogs, High-captain of Angband and slayer of Fingon, Feanor and Ectelion.


Тема eстесвено че съмнови [re: Gothmog]  
Автор тaпиpa (МНОГО ТЪП РЪБ)
Публикувано21.12.02 17:08



Нали това е целта бе(те балрозите също не се славят с остър ум)
А колкото до информацията-естествено че е измислена.Представяте ли си такъв филм-та той би струвал милиарди и би бил поне 40-50 часа.Бъзикам се просто бе,щом има кой да се върже-супер
Обаче кой знае то напоследък в Холивуд съвсем се смахнаха.


ЕЛАТЕ В ЗООПАРКА ДА СА ВИДИМЕ

Тема Re: eстесвено че съмнови [re: тaпиpa]  
АвторRand_al-Tor (Нерегистриран)
Публикувано21.12.02 19:54



Dragi,dalech ne si prav,ako si mislish che sam se hvanal,zashtoto sledq mnogo ot blizo kino sredite,no vapreki tova nikoi ne e savarshen,taka che moje i az ne sam chul vsichko.I kogato parvo q vidqh(temata de)mnogo se zaradvah,obache izkreizah ot ujas kato napisa,che leonardo shte igrae Rand.Blagodarq na Boga che se sheguvash.Kolkoto do dy6lekew,za neshtastie e taka,no tova ne me pritesnqva,shtoto hich ne mi puka za mneniqta na nepoznati po tozi vapros.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.