Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 27.09.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Do vsichki zainteresovaniнови [re: venko]  
Автор FonManiac ()
Публикувано12.06.00 18:06



Potarsete iz Internet "Advanced Dungeons & Dragons Players Handbook", nad 300 stranici s detailni opisania, ima i primer za da stane jasno kak se igrae tova neshto s mnogo hora zaedno (v edna staja). As ja namerih predi godina iz Internet, ama sega neshto ne moga. Ako uspeja shte publikuvam link.

Тема Eto go i nego...нови [re: venko]  
Автор FonManiac ()
Публикувано12.06.00 18:30



Obicham bratjata rusnaci!! Osnoven link: http://www.rpg.net.ru/downloads/pages/ADnD/ Za AD&D PHB: http://www.rpg.net.ru/downloads/pages/ADnD/Players_Handbook/ Ako njakoi ima problemi - as sum ja izteglil pri mene, da se obadi i shte mu ja izpratja. Opisanie nakratko kak se igrae ima v glavata "The Real Basics".

Тема Eto go i nego...нови [re: FonManiac]  
Автор venko ()
Публикувано13.06.00 13:16



Mai naistina triabwa da se poglednat "the real basics" shtoto kato go drapnah towa neshto i si go konwertirah w .DOC (ne che eosobeno razumno no... :-) izliazoha 577 straniti...... basi iigrata

Тема Eto go i nego...нови [re: venko]  
Автор FonManiac ()
Публикувано13.06.00 14:07



:)), tova e samo knigata za igracha, ima kniga za "Dungeon Master"-a, a sushto i kniga na samoto prikljuchenie.

Тема Eto go i nego...нови [re: FonManiac]  
Автор venko ()
Публикувано13.06.00 14:29



Usetih - haide da naprawim uniwersitet za RPG ... pari shte natrupame ;-)

Тема neka az :)нови [re: venko]  
Автор Amber ()
Публикувано13.06.00 14:44



Аз съм имам представа какво е ролева игра. По ремето на книгите игри бях доста запален и дори участвах в нещо, което може да се нарече ролева игра. Мисля, че идеята е страхотна! Брой ме мен в това начинание. Ще падне купооон :) Amber

Тема mi...нови [re: Twoflower]  
Автор Amber ()
Публикувано13.06.00 14:48



Така, повдигна се един важен въпрос, кой кой ще е ? Имам малко опит в тези неща и от сега предчувствам какво ще се получи(дано да греша). Кой ще е Corwin ли? Ми... А имам и друга идея, ако това ще е наша игра ,а не тази от сайта, може да бъдем герои, които не са от хрониките, ние ще ги създаваме и ще контактуваме и с героите от книгата. Ако ли не... Amber

Тема mi...нови [re: Amber]  
Автор FonManiac ()
Публикувано13.06.00 17:29



Njama da moge da se vzemat gerio ot proizvedenieto, vupreki che njama problem te da naseljavat sveta na prikljuchenieto i nie (nashite geroi) da vzaimodeistvat s tjah - tochno kakto ti predlagash :). Ima napraveni Online tekstovi igri (MUD) na tozi princip - po Tolkin ili po StarTrek, sushto po Svetut na Diska sum vigdal - probvaite gi zabavni sa.

Тема Haide da pomislimнови [re: venko]  
Автор dreamer ()
Публикувано14.06.00 04:49



За да се направи един хубав филм например е необходим добър сюжет и разбира се режисьор (освен всичко друго). Доколкото се запознах в движение с т.н. ролеви игри (не РС) и там е така ДОНЯКЪДЕ. Имам в предвид, че ако във филма участниците знаят как се развива действието тук май всеки играч вижда само настоящето си положение, спомня си вече преживяното и има някакви свои планове за бъдещето. Горе долу като в реалния живот. Сюжета е абсолютно задължителен доколкото определя "кой за какво се бори". Разбирам, че т.н. рефер е нещо като съдбата, случайността, природата, господ и т.н. взети заедно. Доста тежка задача според мен. Без правила трудно някой ще се справи. И така, ще мислим ли по въпроса или не. А ако някой има други идеи предлагам да ги обсъждаме поотделно за да стигнем до някакво решение.

Тема Въпроси към знаещитенови [re: venko]  
Автор GoaMaster ()
Публикувано14.06.00 15:14



Чели ли сте Октагон на Фред Саберхаген? Такова нещо ли са RPG-тата? Ако да, то имам представа в общи линии. Сега, не разбирам какво ще правим със сюжета. Ще го вземем от някоя игра или ще мислим някакъв друг? Щото тва второто е утопично според мен.


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.