Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 08:03 27.09.24 
Фен клубове
   >> Фантастика
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема 15 март, 16 часа, 94.5!нови  
Автор Maldoror (Сбъдващ мечти)
Публикувано13.03.09 13:09



Скъпи приятели, аз и екипът на радио "София" (94.5) ви припомняме, че тази неделя (15 март) от 16 часа ще можете да чуете последната единадесета глава от фантастичното радио-риалити приключение "Стражите на съзвездие Пентаграм".
Тя ще бъде разказана от главния селекционер на проекта и капитан на отбора на разказвачите Адриан Лазаровски.
Очаквайте съвсем скоро луксозния комикс "Стражите на съзвездие Пентаграм" - 64 пълноцветни страници, произведени от най-добрата печатница в България. Самият роман (около 300 стр.) ще излезе до края на 2009-а.



Тема Re: 15 март, 16 часа, 94.5!нови [re: Maldoror]  
Автор nightsun (пристрастен)
Публикувано17.03.09 16:48



ще кажеш ли коя е най-добрата печатница в България?
че май се заинтересувах. ако те е страх, че ще направиш реклама без пари, пиши ми на лични.





Тема Re: 15 март, 16 часа, 94.5! [re: nightsun]  
Автор Бorдaнoв (буквар)
Публикувано17.03.09 17:17



За комикси, книги и прочие - "Димитър Благоев". За други неща - различно.


Проблемът не изчезва в мига, в който си изтървеш нервите.


Тема Re: 15 март, 16 часа, 94.5!нови [re: Maldoror]  
Автор Бpaнимep (Emperor)
Публикувано18.03.09 09:59



Да напомня само, че главата всъщност не беше последна - следващата вече ще е последната, на 22-ри, когато от 15 до 16 часа ще се направи цялостен обзор на Стражите, а от 16 до 17 ч - финала





Тема Re: 15 март, 16 часа, 94.5!нови [re: nightsun]  
Автор Maldoror (Сбъдващ мечти)
Публикувано18.03.09 13:20



Богданов е съвършено прав и в друг случай и аз бих ти отговорил като него.
Понеже случаят е различен обаче, бюджетът ни позволява да се възползваме от най-добрите услуги на DEMAX.
Откъдето и да го погледнеш, точно ТАЗИ печатница няма нужда от реклама.
Прати ми мейл какво правиш напоследък, че ми се въртят разни идеи из главата.
Все пак малцина сме тези, които наистина правим нещо за литературата в тази страна.



Тема Re: 15 март, 16 часа, 94.5!нови [re: Maldoror]  
Автор nightsun (пристрастен)
Публикувано18.03.09 14:47



ще ти пиша и-мейл, ако ми дадеш адреса си





Тема Re: 15 март, 16 часа, 94.5!нови [re: Maldoror]  
Автор Бorдaнoв (буквар)
Публикувано18.03.09 15:11



Те отсега си търсят хора, за да могат да поемат бюлетините - че два избора наведнъж...


Проблемът не изчезва в мига, в който си изтървеш нервите.


Тема Re: 15 март, 16 часа, 94.5!нови [re: Бpaнимep]  
Автор Maldoror (Сбъдващ мечти)
Публикувано19.03.09 08:50



Да, тази неделя (22 март) ще имаме извънредни два часа - през първия (от 15.00 до 16.00) ще направя резюме на всичко, което се е случило досега, а през втория (0т 16.00 до 17.00) ще забия финалния акорд.
Така всеки, който е пропуснал някоя от главите, ще може да добие представа за развоя на действието.
Отделно ще представим проекта заедно с част от екипа пред публиката на ежегодните номинации на НКФХ - тази събота (21 март) от 15 часа в Младежкия дом.
Тъкмо после ще му ударим по няколко бири или кой каквото смуче






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.