Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:51 25.04.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Трети в семейството?нови  
Автор Helena31 (непознат )
Публикувано18.11.08 15:14



Здравейте, от няколко дни чета тук и реших да се регистрирам, за да споделя нещо. И помоля за съвет. От няколко седмици съпругът ми иска да сме разнообразили ежедневието си с трети човек във връзката ни. Отначалото само намекваше, а след като открито говорихме, вече направо настоява да сме опитали тройка с друг мъж. Не знам какво да си мисля. Първо бях изненадана. Отношенията ни вървят сравнително добре след 11 години брак, нямаме проблеми в секса, а сега иска друг мъж! Според него тръпката ще е голяма, а аз съм щяла да се чувствам страхотно. Всичко било заради мен и това го възбуждало. Много съм объркана, как може да ме обича и да ме иска с друг. Не съм му изневерявала досега, а той иска да го правя с друг и то и с него. Моля ви за съвет, сблъсквали ли сте се с подобни желания на половинката си, как сре постъпили.. Притеснявам се и да не се отчуждим след такова преживяване, ако сте правили нещо подобно - как сте се чувствали после?

Благодаря



Тема Re: Трети в семейството?нови [re: Helena31]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано18.11.08 15:25



педал е съпругът ти.

Queen's only



Тема Re: Трети в семейството? [re: Helena31]  
Автор *Paл* (стар клубар)
Публикувано18.11.08 15:52



Трудно мога да си представя един мъж да иска още един мъж в леглото си... Виж, ако беше мадама по-бих го разбрала.



Тема Re: Трети в семейството?нови [re: Helena31]  
Автор loverrock ()
Публикувано18.11.08 16:18



Скъпа, съпругът ти е бисексуален! Явно навлиза в период на осъзнаване, най-добре говори с него. Иначе рискуваш да те изключи от тройката!



Тема Re: Трети в семейството?нови [re: Helena31]  
Автор Helena31 (непознат )
Публикувано18.11.08 16:32



Благодаря за коментарите досега. Според думите му няма нищо от негова страна към мъжете и не искал и да докосва. Желанието му е за още един мъж, който да се занимава с мен, за да ми доставели върховно удоволствие, аз да го правя и с двамата един след друг и едновременно... не знам. страшно съм объркана.



Тема Re: Трети в семейството?нови [re: Helena31]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано18.11.08 16:39



да бе, той така ще ти говори, ама друго ще върши. Не му вярвай много. Нормален мъж си пада по друг вид тройки - с две жени.

Queen's only



Тема Re: Трети в семейството?нови [re: Last Roman]  
Автор Helena31 (непознат )
Публикувано18.11.08 17:45



и за с две жени ми говори, но повече искал с двама мъже, за да ми било добре на мен





Тема Re: Трети в семейството?нови [re: Helena31]  
АвторЖeнa (Нерегистриран)
Публикувано18.11.08 22:09



Скапани извратеняци.Немога да си представя семейните отношения в тази светлина.Българското семейство не е с такъв морал.Така че без да си вихриш фантазиите тук.Върви на майната си!



Тема Re: Трети в семейството?нови [re: Жeнa]  
Автор DaCat (дзвер)
Публикувано19.11.08 08:56



Хайде малко по-кротко, а.
Жената има проблем, споделя го. Не е тя инициатора.
Аман от много морални, готови да лепят етикети.

И аз мисля, че има нещо бисексуално в съпруга ти, Хелена.

People put up walls not to keep others out, but to see who cares enough to break them down.


Тема Re: Трети в семейството?нови [re: DaCat]  
Автор Helena31 (непознат )
Публикувано19.11.08 13:00



Да, благодаря, трябва ми съвет, а иначе знам че имам проблем, заради това и питам.

От вчера новото предложение, като алтернатива вероятно защото не откликвам за още един мъж, е предложение за размяна с още една двойка приятели. Да сме прекарали цяла вечер заедно аз с нашия приятел, а той с жена му. Сега и това трябва да умувам






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.