Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:52 21.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Топлофикациянови  
АвторKokiche (Нерегистриран)
Публикувано20.08.08 06:52



Някой знае ли каква точно е процедурата за връщане на сумите по изравнителните сметки за парно? Като е да даваме е много лесно пък и ти се обяснява, ама като трябва да взимаме...





Тема Re: Топлофикациянови [re: Kokiche]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано20.08.08 09:35



приспадат ти ги от някоя месечна сметка. Пари на ръка никой няма да ти ги даде.



Тема Re: Топлофикациянови [re: Last Roman]  
АвторKokiche (Нерегистриран)
Публикувано20.08.08 13:39



Е нали казват, че може и да си ги вземем кеш.



Тема Re: Топлофикациянови [re: Kokiche]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано20.08.08 13:42



досега такова нещо не съм видял. Някога държавата да ти е връщала пари?



Тема Re: Топлофикациянови [re: Last Roman]  
Автор Blake (пристрастен)
Публикувано21.08.08 09:27



мoже и да ти ги върнат, но мисля че трябваше да се подаде молба за това в централния им офис (само и единствено), която е някъде на майната си, след което да чакаш на някаква многохилядна опашка (пак в централния офис) няколко дена за да ти върнат парите. Ама за друга година да си знаеш - гледай така да си оправиш нещата, че ти да имаш да им даваш, а не те на теб. Примерно последните 2 сметки не си ги плащаш...



Тема Re: Топлофикациянови [re: Kokiche]  
Автор fortuna_ (заслужена)
Публикувано21.08.08 18:08



Това е инфото по въпроса от сайта им www.toplo.bg:

Сумите за доплащане, заедно със сметките за топла вода за м.юли могат да бъдат внесени във всяка каса на дружеството след 18.08.08г., за което приканваме потребителите.
Клиентите, които имат да получават суми за връщане от изравнение и нямат просрочени задължения могат да изберат или да получат парите си в брой, или да оставят сумата за покриване на следваща сметка. От сумата за връщане се приспада дължимото по сметката за съответния месец и остатъка може да се получи в брой или да се остави според желанието на потребителя.
Няма краен срок за получаване на сумите.
Ако клиентите пожелаят да получат парите си в брой, трябва да отидат в Отдела за обслужване на потребителите в съответния топлорайон и да представят документ за самоличност.
В случай, че не са титуляри на партидата, трябва да носят нотариално заверено пълномощно.
В тази връзка за улеснение на потребителите, „Топлофикация София”АД обяви гратисен период до 1 октомври 2008г., в който клиентите на дружеството могат при необходимост безплатно да променят титуляра на партида на топлоснабдявания имот.

ЗА УЛЕСНЕНИЕ НА КЛИЕНТИТЕ НА “ТОПЛОФИКАЦИЯ СОФИЯ”АД ПРЕДОСТАВЯМЕ АДРЕСИТЕ И ТЕЛЕФОНИТЕ ЗА ИНФОРМАЦИЯ НА ЧЕТИРИТЕ ТОПЛОРАЙОНА, КЪДЕТО ЩЕ СЕ ИЗПЛАЩАТ СУМИТЕ ЗА ВРЪЩАНЕ ОТ ИЗРАВНЕНИЕ.

ТОПЛОФИКАЦИОНЕН РАЙОН “СОФИЯ”
Адрес: ул.”202” № 6 /на територията на ТЕЦ “София”/
Телефон за информация – 931 49 49;
за промяна на титуляр на партида - 8131 334; 8131 335; 8131 270
Работно време – от 8 до 15.30 часа / обедна почивка от 12.00 часа до 12.30 часа/

ТОПЛОФИКАЦИОНЕН РАЙОН “СОФИЯ ИЗТОК”
Адрес: бул.”Цариградско шосе” № 28 Б
Телефон за информация – 970 99 32;
за промяна на титуляр на партида - 970 99 31; 970 99 35
Работно време – от 8 до 16.15 часа непрекъснато

ТОПЛОФИКАЦИОНЕН РАЙОН “ЛЮЛИН”
Адрес: ул.”Владимир Зографов” № 90
Телефон за информация – 934 00 80;
за промяна на титуляр на партида - 892 14 32
Работно време – от 8.30 часа до 16.00 часа непрекъснато

ТОПЛОФИКАЦИОНЕН РАЙОН “ЗЕМЛЯНЕ”
Адрес: кв. Борово, ул.”Природа” № 2
за промяна на титуляр на партида - 958 68 08 в.497
Работно време – от 8.30 часа до 16.00 часа /обедна почивка от 12.15 часа до 12.45 часа/

Телефони за информация и рекламация на „Топлофикация София”АД –
859 41 63 и 958 24 73
Автоматична телефонна линия Инфосърф за информация и проверка на сметките 958 01 55 /на цената на един градски разговор/

Пресслужба “Топлофикация София”АД

ПРЕСИНФОРМАЦИЯ – 14.08.08г.



Тема Re: Топлофикациянови [re: fortuna_]  
АвторKokiche (Нерегистриран)
Публикувано21.08.08 18:38



Много ти благодаря!





Тема Re: Топлофикациянови [re: Last Roman]  
АвторKokiche (Нерегистриран)
Публикувано21.08.08 18:52



Да, връщала ми е. Вярно че се попълват милион и един документа, но ако имаш желание да си получиш парите става.
Точно затова сме на такова дередже в България, защото всеки иска да щракне с пръсти и всичко да му се сервира наготово. Вярно, че бюрокращината е огромна и на никой не му се виси по опашки... По-лесно е да кажеш "абе не ми се занимава, тя държавата и без това няма да ми върне парите"... На това му се вика Мързел. Отделен е въпросът, че много малко хора наистина си знаят правата. В това отношение циганите са много по-добре от нас. А нас освен, че ни мързи и ни е срам.
Майката на едно детенце от групата на сина ми е безработна. Подхвърлих й, че след като е безработна и с две малки деца може да попълни молба за енергийни помощи. Дори я заведох до сградата, от където може да се вземе такава молба. Тя влезе и след 5 минути излезе с думите: "Ама вътре е пълно с цигани, мен ме е срам да се редя с тях".





Тема Re: Топлофикациянови [re: Kokiche]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано22.08.08 10:48



така е, мързелът е вроден талант. Иначе аз не се занимавам с чиновници и бюрократи, защото изхабените нерви не се възстановяват.





Тема Re: Топлофикациянови [re: Last Roman]  
АвторKokiche (Нерегистриран)
Публикувано22.08.08 18:26



Така е, всички болести идват от нерви. Само че няма по-голямо удоволствие да се изтъпанчиш с овче спокойствие пред някой чиновник и да го гледаш как подскача на стола неспособен да те нервира






Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.