Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:30 17.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Брак, изневяра, любов ...нови  
Автор mladata lubovnica (непознат )
Публикувано27.06.08 16:28



Здравейте,

пиша тък тъй като се чувствам объркана , игубена и гузна.
Историята ми е много позната на повечето от вас - неусетно се влюбих в по-възрастен и много заможен мъж, със собствен бизнес, с голям хъс, умен, готин ..много хубав. Влюбих се в него още в първите 10 минути, в които се запознахме...
Големия проблем за мен е яе той има жена и две деца. Той е на 40, аз на 24. Децата са около 10 годишни...
В самото начало той ми каза, че има съпруга и живее с нея...Въпреки, че не исках да се забърквам в такава каша се сближихме много и започнахме да се виждаме по 2-3 пъти седмично, да се чуваме, да бъде все по-близки. Това продължава близо година...
През това време не малко пъти съм посещавала дома му....спалнята му...трапезарията му....когато разбира се е празно...но се питам, ако този брак върви кой мъж би пуснал любовницата си в леглото на собствената си жена?
Тя никога не му звъни и в тази къща няма женски принадлежности, само мъжки и детски...Той е много грижовен баща, което ме радва толкова много...
Със семейството си прекарва празниците и ваканциите...
Никога не сме говорили за планове и отношения...аз се страхувам да питам...не мисля че какъвто и да е отговор ще бъде хубав - нито искам да го развеждам ако семейството му е добре, нито искам да играя втора цигулка...
За съжаление съм толкова влюбена в него, че за момента някак преглъщам всички негативи...Отношенията ни са прекрасни, романтични...Секса е страхотен и се чувствам много желана...За съжаление никога не остава за през ноща с мен....въпреки, че казва че ме иска...
Какво д направя? Да говоря с него и какво да попитам? Да загърбя всичките си чувства и да избягам? Как да постъпя?
Чувствам се толкова жалка и едновременно толкова влюбена....Когато е наоколо просто съм щаслива.



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: mladata lubovnica]  
АвторMaraq (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 17:37



много неприятна ситуация, много. Възможно е, съпругата му да е в чужбина, и затова да не виждаш женски дрехи в къщата. Но дали пък ролята на втора цигулка те устройва? Той едва ли би се развел със съпругата си. По-добре разговаряй с него открито, но в създалата се ситуация, по-добрият вариант е си отидеш. Ако сега ти е трудно да го напуснеш, след време, когато нещата се задълбочат ощеповече за теб, ще ти бъде още по-трудно. Макар и трудно, макар и с много усилия, ще го преодолееш. Кое избираш-да си жертва, или победител. ЗАщото така, както вървят нещата, ще се превърнеш в жертва. Ако си тръгнеш сега, то, ще си тръгнеш като победител, и няма да се чувстваш унизена. Не знам, мило момиче, помисли пак, премисли нещата -ЗА и ПРОТИВ.



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: mladata lubovnica]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 16:08



Хм, а коя /каква/ жена би влязла в леглото на друга жена?





Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: Maraq]  
АвторCapa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 19:07



А възможно е жилището да е на неженен приятел, затова да няма женски вещи? Тези дрътляци са толкова изобретателни





Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: mladata lubovnica]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 19:40



Ще ти отговоря от позицията на омъжена жена с две деца. Остави човека, не му се бъркай в живота и си намери някой подходящ партньор, за да създадеш семейство! И проумей, че всички мъже са еднакви - ние жените си ги "дресираме" и докато има мислещи като теб жени тези сапунени истории с млади любовници ще съществуват винаги. Това твоето не е любов - можеш ли да кажеш, че ако не беше "заможен" и със собствен бизнес мъж дали пак така щеше да си влюбена? Помисли малко, дали това което е постигнал той е било без подкрепата на съпругата си. Докато той е градил кариера тя се е грижела за децата, за него и дома им. А това с жилището без женски дрехи - той като е заможен сигурно си има поне две "любовни гнезденца".
А бе мъже - защо като се опаричите акъла ви съвсем изтича от главите?



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: mladata lubovnica]  
АвторNo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 19:44



Г-жо, сега сте млада и живота е пред вас. Но какво ще стане след 10 гидини? Или ще сте втората му съпруга или една от любовниците му или нито едното, нито другото. А може би ще сте нечия друга съпруга, съпруга на съпруг, който си има любовница? Всъщност човек сам си гради съдбата, а вие сте толкова обръкана. Направо ви съжалявам



Дано само да не сте влюбена в парите му!



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: mladata lubovnica]  
Автор lorna_dun (непозната )
Публикувано29.06.08 19:52



когато вземеш да се чувстваш повече жалка и по- малко влюбена тогава ще го напуснеш. сега още не. не си готова да го оставиш. а и не се налага. изживейте си романса и когато отношенията ви станат прозаични сама ще го усетиш. ти вече си започнала да се опомняш, но е рано за раздяла. не още. времето ще ти покаже когато момента настъпи. до тогава прави каквото ти се иска на душата. защото ще дойде време да не иска.



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: mladata lubovnica]  
Автор PPP (една)
Публикувано01.07.08 14:01



Бягай надалече, ще го преболедуваш!
Няма да се ожени за теб, само ще ти изгуби времето, в което можеш да срещнеш истински достоен за теб човек. Още си млада и нямаш опит, затова си така хлътнала. Човекът има пари, опит с жени и го е подгонил вече страхът, че още малко и няма да става за нищо. Затова има да си доказва нещо на себе си. Ако ти го напуснеш, ще си намери друга, никакъв проблем. Парите отварят много врати.
Любовта не е само романтични чувства, а най-вече поемане на отговорност към другия човек. Имам чувството, че ти си просто човека за приятно прекарване на времето.
Не се страхувай да повдигнеш темата. Колкото по-рано, толкова по-добре за теб. И ако не получиш категоричен и утвърдителен отговор на твоето желание, бягай колкото се може по-надалеч!

Редактирано от PPP на 01.07.08 14:24.



Тема Вече ти казах какво ще стане.нови [re: mladata lubovnica]  
Автор ASSASSlN++ (специалист)
Публикувано01.07.08 16:24



Можеш да си припомниш.



Сега само мога да се допълня със съвет. Сериозен съм, не се лигавя.

Отиди в някой женски манастир и потърси игуменката или ... Абе, не им знам йерархиите.

И се изповядай. И чуй какво ще ти каже жената. Ама си отпуши ушите и мозъка, че яд ме хваща на такива като теб - млади хора си съсипват психиката за цял Живот!!!

Ако ми беше под ръка - щях да ти зашлевя силен шамар.



Тема Re: Вече ти казах какво ще стане.нови [re: ASSASSlN++]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано01.07.08 21:42



кви историйки съм слушала за женските манастирииииии

ум да ти зАйде! това от XXL е лудорийка за подрастващи в сравнение с тяхното. намери къде да я пратиш и ти.
е, не казвам, че всяка света обител е гнездо на разврата, но и на тях нищо човешко не им е чуждо.
човек се учи от грешките си. а тя е разбрала, че бърка. ще се справи...

п.п. ти пак извади шамарите, а?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.