Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:57 27.09.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
Тема Брак, изневяра, любов ...  
Автор mladata lubovnica (непознат )
Публикувано27.06.08 16:28



Здравейте,

пиша тък тъй като се чувствам объркана , игубена и гузна.
Историята ми е много позната на повечето от вас - неусетно се влюбих в по-възрастен и много заможен мъж, със собствен бизнес, с голям хъс, умен, готин ..много хубав. Влюбих се в него още в първите 10 минути, в които се запознахме...
Големия проблем за мен е яе той има жена и две деца. Той е на 40, аз на 24. Децата са около 10 годишни...
В самото начало той ми каза, че има съпруга и живее с нея...Въпреки, че не исках да се забърквам в такава каша се сближихме много и започнахме да се виждаме по 2-3 пъти седмично, да се чуваме, да бъде все по-близки. Това продължава близо година...
През това време не малко пъти съм посещавала дома му....спалнята му...трапезарията му....когато разбира се е празно...но се питам, ако този брак върви кой мъж би пуснал любовницата си в леглото на собствената си жена?
Тя никога не му звъни и в тази къща няма женски принадлежности, само мъжки и детски...Той е много грижовен баща, което ме радва толкова много...
Със семейството си прекарва празниците и ваканциите...
Никога не сме говорили за планове и отношения...аз се страхувам да питам...не мисля че какъвто и да е отговор ще бъде хубав - нито искам да го развеждам ако семейството му е добре, нито искам да играя втора цигулка...
За съжаление съм толкова влюбена в него, че за момента някак преглъщам всички негативи...Отношенията ни са прекрасни, романтични...Секса е страхотен и се чувствам много желана...За съжаление никога не остава за през ноща с мен....въпреки, че казва че ме иска...
Какво д направя? Да говоря с него и какво да попитам? Да загърбя всичките си чувства и да избягам? Как да постъпя?
Чувствам се толкова жалка и едновременно толкова влюбена....Когато е наоколо просто съм щаслива.



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: mladata lubovnica]  
АвторMaraq (Нерегистриран)
Публикувано27.06.08 17:37



много неприятна ситуация, много. Възможно е, съпругата му да е в чужбина, и затова да не виждаш женски дрехи в къщата. Но дали пък ролята на втора цигулка те устройва? Той едва ли би се развел със съпругата си. По-добре разговаряй с него открито, но в създалата се ситуация, по-добрият вариант е си отидеш. Ако сега ти е трудно да го напуснеш, след време, когато нещата се задълбочат ощеповече за теб, ще ти бъде още по-трудно. Макар и трудно, макар и с много усилия, ще го преодолееш. Кое избираш-да си жертва, или победител. ЗАщото така, както вървят нещата, ще се превърнеш в жертва. Ако си тръгнеш сега, то, ще си тръгнеш като победител, и няма да се чувстваш унизена. Не знам, мило момиче, помисли пак, премисли нещата -ЗА и ПРОТИВ.



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: mladata lubovnica]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 16:08



Хм, а коя /каква/ жена би влязла в леглото на друга жена?





Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: Maraq]  
АвторCapa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 19:07



А възможно е жилището да е на неженен приятел, затова да няма женски вещи? Тези дрътляци са толкова изобретателни





Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: mladata lubovnica]  
Авторeднa (Нерегистриран)
Публикувано28.06.08 19:40



Ще ти отговоря от позицията на омъжена жена с две деца. Остави човека, не му се бъркай в живота и си намери някой подходящ партньор, за да създадеш семейство! И проумей, че всички мъже са еднакви - ние жените си ги "дресираме" и докато има мислещи като теб жени тези сапунени истории с млади любовници ще съществуват винаги. Това твоето не е любов - можеш ли да кажеш, че ако не беше "заможен" и със собствен бизнес мъж дали пак така щеше да си влюбена? Помисли малко, дали това което е постигнал той е било без подкрепата на съпругата си. Докато той е градил кариера тя се е грижела за децата, за него и дома им. А това с жилището без женски дрехи - той като е заможен сигурно си има поне две "любовни гнезденца".
А бе мъже - защо като се опаричите акъла ви съвсем изтича от главите?



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: mladata lubovnica]  
АвторNo (Нерегистриран)
Публикувано29.06.08 19:44



Г-жо, сега сте млада и живота е пред вас. Но какво ще стане след 10 гидини? Или ще сте втората му съпруга или една от любовниците му или нито едното, нито другото. А може би ще сте нечия друга съпруга, съпруга на съпруг, който си има любовница? Всъщност човек сам си гради съдбата, а вие сте толкова обръкана. Направо ви съжалявам



Дано само да не сте влюбена в парите му!



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: mladata lubovnica]  
Автор lorna_dun (непозната )
Публикувано29.06.08 19:52



когато вземеш да се чувстваш повече жалка и по- малко влюбена тогава ще го напуснеш. сега още не. не си готова да го оставиш. а и не се налага. изживейте си романса и когато отношенията ви станат прозаични сама ще го усетиш. ти вече си започнала да се опомняш, но е рано за раздяла. не още. времето ще ти покаже когато момента настъпи. до тогава прави каквото ти се иска на душата. защото ще дойде време да не иска.



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: mladata lubovnica]  
Автор PPP (една)
Публикувано01.07.08 14:01



Бягай надалече, ще го преболедуваш!
Няма да се ожени за теб, само ще ти изгуби времето, в което можеш да срещнеш истински достоен за теб човек. Още си млада и нямаш опит, затова си така хлътнала. Човекът има пари, опит с жени и го е подгонил вече страхът, че още малко и няма да става за нищо. Затова има да си доказва нещо на себе си. Ако ти го напуснеш, ще си намери друга, никакъв проблем. Парите отварят много врати.
Любовта не е само романтични чувства, а най-вече поемане на отговорност към другия човек. Имам чувството, че ти си просто човека за приятно прекарване на времето.
Не се страхувай да повдигнеш темата. Колкото по-рано, толкова по-добре за теб. И ако не получиш категоричен и утвърдителен отговор на твоето желание, бягай колкото се може по-надалеч!

Редактирано от PPP на 01.07.08 14:24.



Тема Вече ти казах какво ще стане.нови [re: mladata lubovnica]  
Автор ASSASSlN++ (специалист)
Публикувано01.07.08 16:24



Можеш да си припомниш.



Сега само мога да се допълня със съвет. Сериозен съм, не се лигавя.

Отиди в някой женски манастир и потърси игуменката или ... Абе, не им знам йерархиите.

И се изповядай. И чуй какво ще ти каже жената. Ама си отпуши ушите и мозъка, че яд ме хваща на такива като теб - млади хора си съсипват психиката за цял Живот!!!

Ако ми беше под ръка - щях да ти зашлевя силен шамар.



Тема Re: Вече ти казах какво ще стане.нови [re: ASSASSlN++]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано01.07.08 21:42



кви историйки съм слушала за женските манастирииииии

ум да ти зАйде! това от XXL е лудорийка за подрастващи в сравнение с тяхното. намери къде да я пратиш и ти.
е, не казвам, че всяка света обител е гнездо на разврата, но и на тях нищо човешко не им е чуждо.
човек се учи от грешките си. а тя е разбрала, че бърка. ще се справи...

п.п. ти пак извади шамарите, а?



Тема Re: Последнонови [re: chorlavata]  
АвторCъвeт (Нерегистриран)
Публикувано06.07.08 17:41



И аз мисля че трябва да не разваляш това семейство. Не взимай на децата татко им от майка им, защото страданието е огромно....... а тогава и ти няма да си щастлива.
Намери човек който ще съчетае любовта и с отговорност към теб, и недей мисли само с това дето е в гащите и в сутиена.
Честно казано, ще си истински щастлива и свободна в любовта си, ако създадеш свои отношения със истински любим..... който не е чужд....... а по страшното е, че ако не спреш навреме в настоящата ситуация, после няма връщане назад......
Послушай ме ! Не погубвай бъдещето си...... остави човека и бягай надалеч.... и намери своята истинска любов.....и бъди щастлива...........докато все още можеш да направиш този избор..........побързай.



Тема Re: mladata lubovnicaнови [re: momiche]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 08:41



Как така отиваш в неговата къща,в семейната им спалня?Не уважаваш себе си,това е унижение


Нали имал бизнес човека,защо не плаща за хотел? Или пък ти плащай.Ей такива момиченца като започнете да се чусате с някой,който има повече пари и си мислете,че сне хванали Господ за шлифера



Тема Re: mladata lubovnicaнови [re: xм]  
АвторMaraq (Нерегистриран)
Публикувано09.07.08 11:53



много е лесно да нападаме човек, който е сгрешил, без да се замислим, че като сме толкова морални и сме готови да разкъсаме човека за всяка негова грешка. Аз няма да я съдя,защото се поставям на нейно място. Едва ли момичето някога си е представяло, че може да попадне в подобна ситуация. Както и всички ние смятаме, че на нас това не може да ни се случи. Но....точно в това ни е грешката. В тази нейна възраст, тя е видяла човека, обсипващ я с внимание, добре изглеждащ, който най-вероятно знае как да спечели сърцето на едно момиче / казвам момиче, защото в случая тя е момиче/. И колко е лесно да бъде излъгано едно момиче, което няма опит. Сега, мисля си, че тя е хлътнала много, защото няма смелост да застане пред него и да го накара да разкрие картите си, за да получи яснота за себе си. Защото продължавайки по този начин, както написай и в по-предният си постинг, ще й бъде още по-трудно да си отиде. Сигурна съм, че ако ТЯ започне подобен открит разговор, на него това никак няма да му хареса. Затова я съветвам, да не губи време, а да започне да действа, защото след това, може вече и да стане късно. Нека не си пропилява хубавите години, а да ги изживее както трябва, но с подходящият човек. А не смятам, че точно този, с когото е в момента, е точният човек. Но да я съдим, не трябва. Никой от нас не е безгрешен.Ще пожелая успех и сили на момичето да се справи с тази неприятна ситуация. Стискам палци, и не се отчайвай, мило момиче, животът е пред теб. Предстоят ти още толкова хубави години да изживееш, затова не ги пропилявай с човек, с когото няма да имаш бъдеще ! Бъди щастлива!



Тема Re: mladata lubovnicaнови [re: Maraq]  
АвторД-p Пичeв (Нерегистриран)
Публикувано16.07.08 20:10



Абе не ги слушай тея незадоволени лелки.Те ти завиждат за готиното чукане с твоя човек.Праскай си се и не му мисли много





Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: mladata lubovnica]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано17.07.08 10:17



Тъй като съм минала по твоя път ще ти кажа едно: изживей си любовта и не си прави труда да късаш и да страдаш.Кой знае колко време няма да спечелиш защото така и така вашите отношения няма да продължат дълго.Женените мъже са страхливи мухльовци и никога не трябва да им се вярва.Те си държат на семейството и си обичат обикновено жената макар че говорят точно обратното и ще ти се кълнат ,че ще се разведат и ще се оженят за теб.Много са смешни,но това не можеш да го разбереш защото си много влюбена.Внимавай само да не забременееш,защото тогава ще ти се стъжни.Ще се опитва да те махне от живота си по всякакъв начин и не си мисли че ще го умилостивиш с детето.Ти ще си нещастна и сама.Абе боклуци са но и момичета като теб/ и като мен доскоро/ не трябва да се оплакват, а да си знаят рисковете на такава връзка.Всичко започва като в приказка,защото има и парички и лукс и чувства, после започваш да се чувстваш като резервна гума, а накрая всичко е сговнено и започваш да се чувстваш като мръсница а любовта се изпарява ако въобще я е имало.



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: cъни]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 09:04



Е ,хайде сега боклуци били!!!


Ами ако се разведе,както обещава и лъже,тогава няма ли да е боклук?



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: xм]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 13:13



всичко е въпрос на гледна точка.Аз съм от едната страна на барикадата а ти явно си отдругата. мисли си както си искаш не ми пречиш.



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: cъни]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 18:07



Да точно от другата страна на барикадата съм.И както казваш в началото е хубаво и парички има и по лускозни места те води.Но кой плаща мила?Защо ти не се напънеш да платиш? Личи си по написаното от теб,че си интелигентна жена и ако си от другата страна хич няма да ти е приятно някоя въшка да се впие в мъжа ти.Нали? И на всичкото отгоре да се възмущава,че съпругата му кара хубава кола и много харчела.Мисля,че на една гнида не и работата да поглежда в джоба,моя и на моят съпруг.Просто тя трябва да мълчи и да тича като кученце когато и свирнат



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: xм]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано18.07.08 22:20



Защо толкова гняв? Бъди по-великодушна.Да не би да имаш някаква драма?



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: cъни]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано19.07.08 13:50



Драма е за любовницата.Тя си развали семейството /на 23 год. беше със 7 годишен брак/, като се надяваше и мъжът ми да ме зареже.аз като разбрах исках да си тръгна,но той не разбираше защо толкова страдам за това,че изчукал някакъв парцал.А пред нея съм сигурна,че е говорел друго.



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: xм]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано20.07.08 21:57



Че тази любовница трябва наистина да е била някакъв парцал.Как може на 23 години да имаш вече 7-годишен брак? Това е ужасно!И какво е търсел този твой мъж при такава "дама"? Аз бих се позамислила що за вкус има.Дори и да кръшнеш трябва да го правиш със стил и вкус. А колкото до кръшкането те мъжете си го правят непрекъснато и за разлика от нас жените го приемат като нещо естествено като ходенето до кенефа.Страшно е само като се влюбят и тогава обещават на любовниците си какво ли не и говорят кофти неща за жените си.Ето това не ми харесва в мъжете. Моя съвет е падне ли ти не се замисляй а живей.Бъди сигурна,че така прави и мъжа ти.



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: cъни]  
Авторmladata lubovnica (Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 11:26



А когато си стигнал до там да съзадваш и поддържаш паралелна връзка, защо да стоиш в този брак -заради парите и децата? Никога не ми е говорил за жена си и за отношенията им , защото аз не съм го питала. Не ми е обещавал нищо...Не сме говорили...Караме я така..На любов...



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: mladata lubovnica]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано21.07.08 12:33



Стоя в този брак заради НАШИТЕ деца и НАШИТЕ пари !
А ти щом си с него заради любовта,я ми кажи ако човека беше на една заплата,щеше ли да си влюбена в него? И предложила ли си поне веднъж ти да платиш някоя сметка?



Тема Му-ха-хааа! Егати несвързаното съждение!нови [re: cъни]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано22.07.08 09:59



"А колкото до кръшкането те мъжете си го правят непрекъснато и за разлика от нас жените го приемат като нещо естествено като ходенето до кенефа."

Баси тъпотията!!! Мъжете кръшкали! Добре, де - с кого кръшкат?

Отговор: С курви, които се правят на светици!





Тема Re: Му-ха-хааа! Егати несвързаното съждение!нови [re: bugler]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 10:12



Не виждам защо наричаш една жена курва,само защото се държи еманципирано като мъж и си търси удоволствието ,където реши и с когото си иска. Мъжете могат,а жените не,така ли ? Ама че сдухано мислиш.



Тема Не се ядосвай. Казах по-горе - синдром на между-нови [re: xм]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано22.07.08 10:17



разкрачието. В клуба на разведените смего изследвали този синдром отдавна. Вече ми писна да приказвам едно и също.

Хм, хм, хм! Глей ги тия любовнички колко са досадни в разсъжденията си! Чак да му се доповръща на човек...

Абе, с техните камъни - по техните глави!

Нека всички гадости, които причиняват на другите, да им се връщат двойно и тройно!





Тема Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: cъни]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано22.07.08 10:30



после ревеш, че мъжете били такива-онакива.

Курвата* преди всичко е курва в главата си. В мислите си. А една жена с курвенски помисли много лесно става курва и между краката си.

Не е ли курвенско да искаш да съсипеш едно семейство? А?

Баси, намерили сте в кой клуб да обсъждате курвалъка си! И за по-ентелегентно го наричате "еманципация".

Пфуууууууууууу, бяс ме хваща от такива - като вас! Отврат!



-----------------

* Думата "курва" я има в речника - отвори го и виж какво значи.



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: bugler]  
Авторmladata lubovnica (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 13:36



Предложила съм - да - да плащам сметки. Но да ти кажа честно, когато някой има
богатство в милиони не се замисля дали да плати една сметка на която и да е жена, а когато има качествата да трупа още богатство , въобще не му пука...
Живяла съм с такъв на заплата и пак сме се обичали...В момента този мои любовник нито ме храни, нито ме издържа, така че ми е все тая и да го няма утре в чисто финансовия смисъл...

И защо аз да развлаям нещо? Аз не съм първата , нито последната ...Любовници бол...Проблема е, че аз съм глупава, добра и влюбена любовница , която обича да получава чистото удоволствие от секса и няма никакви предрасъдъци, че някой може да я нарече "курва"...



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: bugler]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 17:21



А ти защо мразиш толкова много курвите,а? Човек обикновено мрази това,от което се страхува...Скапан мухльо! Като не можеш да си оправиш личния живот,курвите са ти виновни,ебати левака.Като не можете да го си ГО държите в панталона ,курвата ви била виновна!Много ме разсмя.Страшно си падам по такива женчовци като теб.Ето такива са повечето женени мъже-все курви им се искат, а като стане напечено-почват да ги гонят и да ги псуват.И веднага гуш при жените си и да им се крият под полите. А ако си говорим честно, жените им са същите,защото мъжете ходят с жени.Е, някои като теб от голяма омраза към жените и резбата могат да обърнат.



Тема Re: Не се ядосвай. Казах по-горе - синдром на между-нови [re: bugler]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 17:26



Това не е клуб на разведените, а на семейните,доколкото мога да чета. И тук се разискват всякакви семейни отношения,включително и съпътстващи любовни връзки. Ако си разведен,какво правиш тук?



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: bugler]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 17:31



Не искам да съсипвам никакво семейство! И женени мъже не ми трябват ,те са такова бреме с техните проблеми,деца,жени,материални и всякакви интереси.Все едно тегля влакова композиция.Просто си позволявам да правя това,което правят и много женени мъже и жени-радвам се на плътски удоволствия с много страст и по-малко чувства. Грешно ли е да се радваш на живота?!



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: cъни]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано22.07.08 22:14



Права си,като стане напечено бягат и се крият.И моят си скри до полата ми,но преди това тегли един хубав пердах на парцала ,както той нарече.Иначе и е обещавал какво ли не и то простото същество е повярвало,па си заруза мъжа,детето и реши че започва нов живот и ще се възползва от това,което сме постигнали двамата с мъжа ми.Пфу,като се сетя и се погнусявам.Я да не си приромням,че после няма да мога да си легна при мъжа



Тема aykrRIUdVQjFbaiDZwtнови [re: mladata lubovnica]  
Авторbiuxqic (Нерегистриран)
Публикувано23.07.08 20:52



XImlBu <a href="http://oxmuhgwjlrsw.com/">oxmuhgwjlrsw</a>,

, [link=http://fiaoxuupubgk.com/]fiaoxuupubgk[/link], http://fnkrpepolukt.com/



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: bugler]  
Автор coolair (непознат )
Публикувано24.07.08 05:29



ti zashto tolkova nahasan protiv izvanbrachnkoto chukane? Ili ne si go pravil?!?



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: mladata lubovnica]  
Автор coolair (непознат )
Публикувано24.07.08 05:35



Nishto ne pechelish, ako go razvedesh - edin nedalechen den shte dovede nova jena vav veche vasheto leglo...
Ima veroiatnost veche da e razveden i v tozi apt. samo da si vodi decata. Moje da ne ti go kazva, za da ne mu visnesh na vrata...
Govori s nego, ako e tolkova seriozno za teb intuiciata ti e pritapena...
Az sam jenena ot 100 godini, na 39 sam i moga da ti kaja dosta gledni tochki - na nejenenata liubovnica na jenen maj (predi mnogo vreme :)), na jenenata liubovnica na jenen maj i tazi, na jenata razbrala che majat i e imal vrazka...
Niama pravilen otgovor. No boli...



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: mladata lubovnica]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано26.07.08 19:46



На мен лично все ми е тя каква си но постави се на мястото на жена му . Когато ти уври акъла и станеш семейна , дали ще ти е все едно мъжът ти дали ти изневерява или не . Аз моя ако го хвана душа да и е яка на " любовницата " . Първо " стрелям ", после питам . Претрепвам те като стой та гледай и после - накъдето ти видят очите . Че даже няма и да те питам кой пръв е започнал да сваля другия - за мен това са подробности .



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: mladata lubovnica]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано27.07.08 10:45



Защо не опиташ да развиеш връзката си в някаква насока, да задълбочиш споделянето и прятелството между вас. Разговаряйте за работата му, бизнеса му, колегите, сделките, за твоите неща.
Така ще ти е по-лесно да излезеш от нереалния свят, в който си влязла и ще придобиеш сили да вземеш правилните решения.
Казвам това, защото от написаното от теб става ясно, че вие и двамата поддържате връзката си в някакъв паралелен свят, напълно изолирани от реалните неща. Може и да греша.



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: kakata]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано27.07.08 17:51



Е това е върхът! Да разговаряла за сделките и бизнеса му !? Че от къде на къде ? Не мога да си представя,че някоя дето мъжът ми я чука,ще се интересува от бизнеса ни .Ако разбера,че някое такова същество се интересува от нашият бизнес,ще пострада в буквалния смисъл на думата





Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: xм]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано27.07.08 18:43



Е кво, да я чука, ама да не разговаря?
Давам съвет на момичето, а ти си гледай мъжа.



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: kakata]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано27.07.08 18:48



Да разговаря каквото си иска с него,но точно за бизнеса ,това не е нейна работа.Тя трябва да си знае мястото



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: xм]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано27.07.08 21:12



Абе не е това идеята, а да разговаря с него за реални неща, да влязат малко в реалността и тогава може да мисли какво да прави. Така както описва нещата, тя живее в някакъв филм, по-скоро влиза във филма два-три пъти седмично, излиза и си живее нейния живот. Това е. И се съмнявам, че е здравословно и нормално.
Ако съпругата пишеше тук за помощ, щяхме да се опитваме да помагаме, но е писала младата любовница и затова сега помагаме на нея.
Така става.



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: kakata]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано28.07.08 08:12



Да разбирам,че даваме съвет на любовницата ,но нали тя е била на ясно,че е втора цигулкаа и всичко ще бъде по неговите правила.И щом той не обелва и дума какво ще бъде за напред,това значи че просто тя е поредната.Тя трябва да е като послушно кученце и ако я устройва това,да продължава да е с него.



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: xм]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано28.07.08 09:44



на теб за парите на мъжа ти ли ти пука или за мъжа ти?



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: cъни]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано28.07.08 11:25



Чакай!Защо на мъжа ми?Това са нашите пари!!! Е на една държанка не и работата как и с какви сделки са изкарани тези пари



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: cъни]  
Авторmladata lubovnica (Нерегистриран)
Публикувано28.07.08 11:27



Говорим много за работата му..ние се запознахме по време на работа и имаме дста общи теми относно работата въобще...Говорим и за неговите деца и за това как прекарваме времето си когато не сме заедно...Преди няколко дни получих покана за събиране с приятелите му и ме хвана страх..почувствах се гузна...На него му стана малко мъчно..Не искам хората да говорят зад гърба му, за него и за жена му, не искам да има драми и жена му да разбира за съществуването му от някоя недобросъвестна приятелка...Страх ме е да влезна в по-близки отношения с неговия свят преди да ми е дал ясен знак, че ме иска там... Дали трябва да приемем такива покани?



Тема Re:нови [re: cъни]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано28.07.08 13:14



Твърде много лично инфо, бейби. Тук това не става така.Изтривам всичко, пък ти го пускай където искаш.

Редактирано от kakata на 28.07.08 13:24.



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: mladata lubovnica]  
АвторMaraq (Нерегистриран)
Публикувано28.07.08 15:06



Ако приемеш тези покани, рано или късно съпругата му ще разбере за теб. Та нали ще ви видят заедно, а при чести покани, няма как да не сте заедно. А разбере ли тя за теб, повярвай живота ти няма да стане по-лек.



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: xм]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано28.07.08 15:33



Типична реакция, нали? Ако семейството забогатее, се появяват евтини женички с материални претенции. Твърде често се появяват и евтини мъжленца с материални претенции, но майките в забогатяващо семейство са по-предпазливи заради децата си.


Но смешно е, нали? забогатяващото семейство страда от синдрома "материални претенции" от всякакви такива "влюбени" фльорци от мъжки и женски род.





Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: ***]  
Авторmladata lubovnica (Нерегистриран)
Публикувано29.07.08 11:49



Нямам никакви материални претенции, отново ви казвам че съм материално осигурена. Искам да съм с него. Когато е до мен се чувствам спокойна и щаслива и не изпитвам никакви съмнения дали го искам или не - за първи път.



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: mladata lubovnica]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано29.07.08 14:16



Как може да си спокойна с мъж, който никога няма да бъде на 100% твой! Дори и нещата да се развият положително, цял живот ще си останеш на второ място! На първо винаги ще бъдат децата му! А връзката му с жена му, макар и някой ден да стане бивша, никога няма да се скъса - имат деца! Ако е малко по-умна, а сигурно е, ще съжалиш въобще, че си почнала тази връзка!



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: mladata lubovnica]  
Авторgeri (Нерегистриран)
Публикувано29.07.08 16:36



според мен, сред различните отговори тук, много силно си личат и различните хора. всеки съди по себе си. просто така сме устроени - ние, нашият опит и капацитет - това прави начина ни на мислене и живот. искам просто да кажа на младата жена, избрала си да бъде в тази ситуация, да не приема укорите тук лично. видях думи като държанка и материални неща и т.н. е, съжалявам тези жени, които виждат това в ситуацията. така разбират отношенията, такава асоциация могат да направят. ако човек не мисли само за пари, не би смятал, че другите го правят....
млада любовнице, казваш, че се чувстваш много добре с този мъж. дали не бихте могли да поговорите... за това как се чувстваш и от какво имаш нужда, как се чувства той... не непременно от разговорите "трябва да поговорим", а просто да споделите един за друг. а относно поканите от негова страна - защо да не ги приемаш. това е може би неговия начин да те покани в неговия свят. как ще разбере жена му е негов проблем. ако това те притеснява, говори с него. ако не можете да си говорите един с друг, едва ли след време тази връзка, ще е връзката, която искаш.
успех!



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: mladata lubovnica]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано29.07.08 17:47



Сто човека ти казаха, че е неморално и некоректно да имаш претенции към семеен мъж с деца и съпруга.


Нека се разведе човека, и тогава имайте там каквото искате, ако ще, нека се ожени за теб. Но по време на брака ти се явяваш крадла и измамница. Ти, а не съпругата.


Като си материално осигурена, си плащай сама сметките. Ако той се разведе и се ожени за теб, тогава двамата си решете кой какво плаща в съпружеската общност. В момента, колкото и нелепо да изглежда, ти на практика крадеш от семейството му, даже той да ти дава доброволно пари, но си е кражба от децата и съпругата му. Защото ясно е казано, че по закон в брака двамата съпрузи имат обща собственост, и това касае всичко материално, ама всичко!



Щом се обичате, вземете се, а не се крийте. Щом толкова го обичаш и той те обича, ще ти обясни всичко, което те интересува, и ще те пусне в живота си по друг начин. Не като крадла, а през парадния вход. В момента ти си крадла и лъжкиня.



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: ***]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано29.07.08 22:04



"как ще разбере жена му,си е негов проблем"


Човека не мисля,че има някакви сериозни намерения към девойчето.Девойче,щом си финансово независима,защо мачкаш чаршафите в семейното му жилище?
Не мисля,че е е крадла ,той сам си и дава,не не е измамница,а жалка просякиня на която и стигат трохите,които и подхвърля. Така ли е момиче?



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: xм]  
АвторMladata lubovnica (Нерегистриран)
Публикувано30.07.08 14:50



Знаете ли..всеки си има мнение, може да съм всякаква за вас ..пуснах тази тема тук, за да разбера какво бихте казали вие омъжените и женените за такава ситуация, а не за да разбера дали съм крадла или някаква никаквица...
За повечето хора явно света се върти единствено и само около материалното - за мен се върти около това, че животът е кратък и хубавите неща не трябва да се пропускат...Не искам да ми дава повече от това което ми дава - харесва ми стратта, харесва ми желанието, харесва ми преследването, тръпката, която ме кара да чувствам истинска и желана...харесват ми грижите му...Не парите, не сметките...Харесва ми тръпката в стомаха ми...Какви намерения има...Не знам ..Знаете ли ? И аз не знам какви намерения имам! За сега искам само да му кажа, че имам нужда да бъда повече време с него и да му давам онова, което за някои може да е нещо нецензурно, но за мен в момента е любовта!

Такива предрасъдъци, неща от сорта ...аз ако го хвана моя...И аз и вие знаете, че тези неща ги има във всяко семейство под някаква форма и само от бракуваните зависи какво ще се случи нататък...Лично за себе си смятам, че никога не бих вързала някой за гащите си....Важното е вечер да се прибира при мен и да се грижи за децата си...

И да ви кажа честно - когато си самостоятелен и независим, когато можеш да иницираш секс по начин, време и място, което ти искаш....това е незаменимо...

Колко ще страдам,какви лоши неща ще понеса...ще ви кажа, че има далеч по-ужасни неща в живота около нас от хубавия секс и усещането за близост...



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: Mladata lubovnica]  
Автор*** (Нерегистриран)
Публикувано31.07.08 11:07



Щом си пуснала тема, че искаш да знаеш какво биха казали семейните хора, ето това ти казаха семейните хора.

Не ти е работата там. и той ти е заявил в прав текст, че е семеен. Имаш ли идея какво означава това? Че той нма да си напусне жената. Иначе щеше вече да е направил постъпки и да е започнал развод. Ти си просто за развлечение и вероятно не си единствена, а когато си отидеш, той ще си намери друга като теб.


Каква любов, какви 5 лева? Ти си кукла, ти си парцал за емоциите му. Той си пази семейството, колкото и да не ти се вярва сега това.


Не разбирам как може да обичаш човек, който се отнася така с теб, но щом искаш да си затваряш очите нарочно...и да си трошиш главата в бетонна стена...


Семейните хора ти обясниха вече, че ако той беше искал да е с теб, щеше да ти каже, че е свободен, щеше да се разведе, щеше да се отнася с теб по друг начин, щеше да те приеме в живота си, щеше да се ожени за теб, щеше да ти направи деца, и т.н. Няма такова нещо, нали? Ти се промъкваш през задния вход и се чувстваш гузна, казала си го в темата. Усещаш го, разбираш го, че крадеш нещо, което не ти се полага.


Ако имаш капка достойнство, ще се махнеш оттам. Това не е любов, колкото и да ни уверяваш тук, че се обичате. Не, всъщност се използвате взаимно. Той те използва за сексуална играчка, а ти го използваш, за да се чувстваш желана и нужна.



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: Mladata lubovnica]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано01.08.08 12:57



Пуснала си темата,за да разбереш как ще реагират омъжените тук?! Доста незряло. Нали видя,че не ти ръкопляскат? Омъжените жени реагират по този начин и сигурно са прави за себе си. Аз обаче съм сигурна,че те реагират така не толкова в защита на семейството и голямата си любов, а от завист и яд.Те усещат,че ролята на изкусителна любовница вече не им стои добре, няма как да я играят сред тенджери, пране,деца и ежедневна проза. И ако мъжете им си търсят млади любовници ,голяма вина имат и тези жени,които си въобразяват ,че може да притежават ума и сърцето на мъжете си. Не се чувствай боклук,както искат да ти внушат.Ти просто си различен човек и единствената ти пресечна точка с тези жени е мъжа,когото заедно ползвате.



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: cъни]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано02.08.08 08:57



Съниии Съни, незнам омъжена ли си или не,но ще ти кажа две неща.Аз съм от онези с тенджерите и прането и мога да ти кажа,че мога да бъда изкусителка и любовница.Какво ще кажеш ако изкуша мъжа ти? А ако не си омъжена,мога да пробвам с баща ти.Майка ти нека си пере и готви с ролките на главата,а аз ще пленя баща ти и досто подаръчета ще гледам да му измъкна и така вие с майка ти ще бъсете лишени.И като разбереш къде се губи вечер баща ти и по кого си харчи парите,ще му влеезеш в положение на човека,нали? Е кажи ми имам ли нещо общо с майка ти,освен баща ти--пресечната точка

.



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: cъни]  
АвторMaraq (Нерегистриран)
Публикувано02.08.08 14:00



< съни>, така ли виждаш ти съвременната жена? Така, както я описваш между тенджери, тигани, пране, деца, ежедневна проза? Колко грешиш, мила. Всъщност.......може би точно това си видяла около себе си, докато си растяла. Явно точно така е изглеждала е изглеждала майка ти, така си я запомнила и затова се изказваш по този начин.



Тема Re: Ми, чукай се с когото си щеш, ама защонови [re: Maraq]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано02.08.08 14:31



Ако мъжът ти се захване с момиче като младата любовница,кого ще виниш? Сигурно нея? Всъщност отговорността е изцяло на мъжа. Нали той има семейство, а не момичето.Колкото до семейството като форма на съжителство,въобще не съм му фен.Разбира се, има една максима,към която човек трябва да се придържа- да не гради сбоственото си щастие върху чуждото нещастие.



Тема Съни.........нови [re: cъни]  
АвторMaraq (Нерегистриран)
Публикувано02.08.08 15:38



преди да реагираш така остро на постинга ми, ще те посъветвам да прочетеш всичките ми постинги, които съм написала / те не са много/ и тогава надявам се да разбереш какво искам да кажа в тях. Доколкото си спомням в тях не нападам момичето, не използвам дори обидни думи, не съм написала неща, с които да я засегна и пр. ПРОЧЕТИ МЕ и ще разбереш. Но преди всичко си мисля, че трябва да порастнеш!



Тема Re: Съни.........нови [re: Maraq]  
Авторcъни (Нерегистриран)
Публикувано02.08.08 19:25



ами може и да си права ,не знам...Вече й изгубих края на тая тема,а и не съм чела всичко.Колкото до порастването- не искам. Мога да си го позволя.



Тема На баба ти фърчилото. Щастливо разведен съмнови [re: cъни]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано03.08.08 20:49



от доста време и много обичам курвите, но не и техните номера. Разбра ли?



Тема Че защо ти е брак тогаванови [re: coolair]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано03.08.08 20:53



?



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: mladata lubovnica]  
Авторbobi (Нерегистриран)
Публикувано13.08.08 20:42



mila ima mnogo drugi po-strashni istorii.v sravnenie s tiah tvoyt problem shte ti se vidi smeshen.ako ti razkaja moya ste pobeleesh.sreshtnahme se toi kaza ,ce e v razvod.imat dete na godinka.sega to e na dve i polovina. za sega ne se rajvejda,neynite roditeli go darjat zdravo.toy e cujdenez i te go darjat kato rob.da ,edno bg semeistvo darjat cujdenez rob.jena mu e luda,kriat tova,a nego go e strah ,ce ako se razbere shte mu vzemat deteto.to e usinoveno.razbirash ,ce ludata ne moje da rajda.za nea go e ojenil bashta i.svalil mu e zvezdite i na barza raka sa podpisali.no tam eujas.tia e visoka debela,bie yako.deeteto nego gleda,toi se griji za nego.skandali,skandali,i vsicko e za pari.toi peceli dobre,namerili sa glupak,koito gi izdarja i im kupuva imoti.zaplashvat go ,ce imat vrazki ,ce sa mnogo strashni,a vsasnost sa izmet,prosti rabotnizi,dolnoprobna rabota.zashtoto ima rabotnizi i rabotnizi,zavisi ot coveka.toi se e pobarkal,kakvo da pravi.ta mila vij ,ce ima i po-strashni nesta.zatova spokoino



Тема Re: Брак, изневяра, любов ...нови [re: bobi]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано13.08.08 23:56



И ти му се вързваш! Много наивно, наистина!



Тема Чак сега те виждамнови [re: cъни]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано14.08.08 11:59



"И тук се разискват всякакви семейни отношения, включително и съпътстващи любовни връзки."

Баси тъпотията! Я си го прочети тове изречение поне 10 пъти и дано разбереш каква глупост си написала. Ако не можеш да проумееш - обадИ ми се.

"Ако си разведен,какво правиш тук?" Ако съм разведен, това означава, че съм бил семеен и имам повече опит от теб в житейските несгоди.




Тема Прощавай, тази история ми е много добре позната,нови [re: bobi]  
Автор bugler (бивш ASSASSIN)
Публикувано14.08.08 12:13



но не помня къде я четох.

Хм, може и да бъркам, но май беше писано от мъж-чужденец, който иска да се разведе с лудата си жена и да вземе детето...

Ти описвала ли си този случай и друг път?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.