Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:25 03.07.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Дали някой знае...нови  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано10.06.08 20:05



...къде в интернет е анкетата, обявена днес по медиите, относно това какво е мнението на родителите за ограничаването на правото на стачка за учителското съсловие?

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Дали някой знае...нови [re: yниKaлнa]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано10.06.08 21:25



не знам, а и не ми пука за мнението на родителите. Всеки има право на протест, при положение, че трудът му не се уважава, а заплащането е мизерно.
Ти щом си падаш по анкетите и петициите - попълни ей тази:





Тема Re: Дали някой знае...нови [re: Last Roman]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано11.06.08 10:13



Лично аз се интересувам от анкетата, за да мога да се опитам да срина самозабравилите се мамички, които искат да ограничат учителите в правото им на стачки. Родител съм и считам, че учителите, също както и нас, ведно с децата ни, сме жертви на безумията на МОН и трябва не само да имаме всички (вкл учителите) право да протестираме, ами трябва и да СЕ ВЪЗПОЛЗВАМЕ АКТИВНО ОТ ТОВА СИ ПРАВО и да се опитаме да съборим некадърните бюрократи от МОН, начело със самовлюбения министър.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема послепис [re: Last Roman]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано11.06.08 10:16



А след като погледнах твоята анкета, със сигурност пък ти заявявам, че далаверите във футбола никак не ме вълнуват.

Мисля, че ако футболът се ЗАБРАНИ в световен мащаб - това ще отключи ОГРОМНИ МАСИ ОТ ЧОВЕШКА ЕНЕРГИЯ И ПАРИЧНИ СРЕДСТВА, които, ако бъдат пренасочени в положителни дейности, светът ще стане многократно по-красив и добър.

И НЕ СЕ ШЕГУВАМ. Помислете всички, посмятайте малко с калкулаторчето, и ще разберете за какво става дума.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Ааа, не си права мацканови [re: yниKaлнa]  
Автор ladyMarian (Defender)
Публикувано11.06.08 10:36



Във футбола мъжете избиват яко от агресията си, кяото иначе биха хвърляли в биенето на жените си и в създаването на глобални военни конфликти. Ако им се вземе футбола, средствата от него моментално ще заминат за други избиващи агресията дейности - въоръжаване и пр



Струва ми се,чеДжорджОруел е схванал всичко погрешно.НеГолемия брат наблюдава нас.Ние го наблюдаваме

Тема Re: Ааа, не си права мацканови [re: ladyMarian]  
Автор Last Roman (PRAEFECTUS URBI)
Публикувано11.06.08 14:22



абсолютно съм съгласен с това твое мнение!




Редактирано от Last Roman на 11.06.08 14:25.



Тема Re: послеписнови [re: yниKaлнa]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано12.06.08 22:17



ти си уникална, а смо какви ги пишеш!


след футбола да забраним и F1, а за домошарите латино сериалите. че то като се започне от рано сутрин ги има до късно вечер. само си сметни с калкулаторчето що работа ще се отхвърли за това време? а сега го умножи по 300 и няколко серии средно взето за сериал, по регистрираните във всяка община безработни (не че само те гледат де) и ще получиш брутният вътрешен продукт за страната за, да речем половин година, ама пак не са ми смели очакванията. може да е и повече.



Тема Re: послеписнови [re: chorlavata]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано15.06.08 18:57



Хайде да не си пишем глупости. Няма на света НЕЩО, което да гълта повече пари и енергия от футбола. А ти го сравняваш със сапунките, дето бабите стоят и им се кефят в последните си години. Даже ме е срам от това сравнение, въпреки че съм топкомразец.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: послеписнови [re: yниKaлнa]  
Автор chorlavata (brunetka)
Публикувано15.06.08 19:58



не само бабите се кефят на сапунките. аз имам позната дето гледа три сериала едновременно. през няколко минути прецъква от единия на другия, после на третия, знае кога къде пускат рекламите и гледа следващия...

... това докато бях у тях на кафе. само за сапунките ми говореше. на въпроса 'не работиш ли' ми смотолеви нещо от сорта, че борсата 'плаща що да работя' и пак се върна на любимата си тема.
та няма защо да те е срам от такива сравнения. истина са.



Тема Re: послеписнови [re: chorlavata]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.06.08 00:11



Срам ме е за спавненинето не за друго, а защото в сапунките просто няма толкова много пари, а темата е точно за това. Всъщност - не темата, а моя спонтанен крясък срещу футбола в световен мащаб. Не СПОРТА футбол, а МАШИНАТА ЗА ПАРИ футбол.

Изобщо (нощни философии)

богатиге хора по света стават все по-богати и все по-нагли. Превръщат всичко в пари, трупат ги в невъобразими количества, а после се събират в "умни" сдружения и решават, примерно, да отделят еди-колко-си милиарда за гладуващите по света, щото цената на храната била нарастнала. Браво бе, батковци, а кой направи така, че цената на храната да порасне? Нали ВИЕ с вашите глобалистични корпоративни интереси към натрупване на все повече пари? И това ако не е наглост... първо убиват бедната част от човечеството по всякакви начини, а после й подхвърлат милостиня, за да си плати погребението, и са ГОРДИ с благотворителноста си...

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.