Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:00 22.09.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема снекърватанови  
АвторPия (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 21:26



Банална тема е и нямаше да пиша за това,но няма да е зле да чуя и друго мнение.Мъжът ми е вече пораснал,на 41 е

.Свекърва ми се държи с него сякаш е малко момченце.Само един пример от снощи.
Връщаме се в къщи аз,мъжът ми и детето и тя ни посреща на вратата.Мъжът ми е видимо пиян.Тя го прегръща и вървейки с него по алеята на двора, му говори."Абе мама,звъня ти и не ми вдигаш,толкова се притесних за ТЕБ.ауууу как си се напил,що бе мама,нали знаеш,че като пиеш,те боли КРАЧЕТО /той има подагра/ и ще ти се подуе колянцето".След тези думи го целува по бузата.То бива лиготии бива,ама това е върха.Тя не се е притеснила за внучето си,а за маминото детенце.Това простотия ли е,или лудост нейното незнам



Тема Re: снекърватанови [re: Pия]  
АвторMarchela5 (Нерегистриран)
Публикувано19.05.08 22:43



Нищо необичайно. За внучето ще се притесняваш ти. Тя за детето си. Наистина е смешно отстрани, но за нея 41 годишния мъж е детето й. Не мисля, че трябва да такива битови подробности да бъдат в основата на отношения. Аз също съм снахя и при това в началото свекърва ми беше доста резервирана към мен. След няколко години нещата се промениха и сега ми е най-добрия съюзник. Никога не се вглеждай в подробностите, следвай пътя. Иначе могат да се намерят много кусури, на който й да е човек, не само на свекърва.



Тема Re: снекърватанови [re: Pия]  
Автор Bидa ()
Публикувано20.05.08 11:30



Рия, все едно пишеш за моята свекърва и мъжа ми. Абсолютно същото с изключение на падаграта. Абстрахирам се от тях, гледам да се занимавам с моите си неща, за да не им обръщам внимание на лиготиите. Иначе ако започна да се ядосва, само ще си отровя здравето инервите заради глупости. Свиркай си. Не им обръщай внимание.



Тема Re: снекърватанови [re: Bидa]  
АвторPия (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 14:22



Явно моята не е единстенната жена,която се държи със сина си сякаш е още малък пухкав бебчо.Синът ми в момента е на 17 и не мога да позволя да му говоря така.Фрази от рода "гладничък ли си мама?",или "щом те боли главичката пийни хапченце бе мама"

. Не се ядасвам толкова,колкото ми е смешно,а ако има други хора наоколо,ме е срам.



Тема Re: снекърватанови [re: Pия]  
АвторMapчeлa (Нерегистриран)
Публикувано20.05.08 18:31



Защо да те е срам, това си е нейн син и нейни думи. Тя да му мисли. Не можеш да промениш непроменимите неща, ти не си я избирала. Такава ти се е паднала. Според мен трябва да се водиш от интереса си. Не е в твой интерес това да става повод за какъвито и да било разногласия, не се дразни да не ти проличи и за няма нищо да стане пробл ем. Просто й се усмихвай





Тема Re: снекърватанови [re: Pия]  
Автор palatka (ветеран)
Публикувано21.05.08 11:50



Но това е детето и. Няма нищо лошо в това. Развалените отношения носят много по-големи беди. Усмихни се, по-добре така от колкото да го увиква и да се цупи. Така поне не го наранява. Той е щастливец.





Тема Аз съм на 48, живей при майка синови [re: Pия]  
Автор ASSASSlN: (специалист)
Публикувано21.05.08 14:46



Същата лиготия!

- Гладен ли си? Какво искаш да папкаш?
- Къде отиваш? Кога ще се върнеш?
- Тръгвай за работа, че да не закъснееш!

и т.н. глупости.

Амиии, то май-май повечето жени сте така...

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема Re: снекървата [re: Pия]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано22.05.08 23:12



Уф, какво им става на тия мъже, бе. На 17-18 не искат и да чуят за всякакви глезотии, а на 40 стават лигльовци.
Тя няма да се държи така с него, ако той не й позволяваше.



Тема Re: снекърватанови [re: kakata]  
АвторPия (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 08:31



Той май не и обръща внимание,или пък не смее да и направи забележка.Но писах,че ме е срам защото в къщи често идват мъже,на които мъжът ми им е шеф и тя и пред тях така се държи.На тях им прави впечатление ,но споделят само пред мен и им е смешно.Тя го излага така,но това си е простотия.Още един пример

.Купило си на мама дедето блуза и дънки и ги пробва в къщи.А тя "на мама ергенчето бе,колко ми е хубавко и как добре му стоят и блузката и панталончето" .Не се сдържах и и направих забележка,че ергенче беше преди 17 години .



Тема Re: снекърватанови [re: Pия]  
АвторMapчeлa (Нерегистриран)
Публикувано23.05.08 14:37



Вероятно свекърва ти е усетила твоето неодобрение и може и нарочно да те дразни. Хората са различни и тя очевидно не е съобразителна, но тя не е важният човек за теб. Просто не обръщай внимание или го приемай на шега. Това да са ти проблемите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.