Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:02 01.07.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
Тема Не мога да разбера жена си!!!нови  
АвторШизo (Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 14:04



Помогнете със съвет, моля. Опитвам се да разбера женската психика, но не мога. Може би виждам нещата черно-бели и не долавям нюансите. А може би не знам какво значи "любов"?
Възможно ли е майка и съпруга да обича едновременно мъжа си като човека, който е до нея и бащата на децата й и някакъв друг мъж, който не е виждала наживо никога, но с който си пише по цели нощи и си говорят мръсотии (един вид правят си виртуален секс). Сигурно вижда в другия мъж някакво развлечение, нещо ново и някакъв вид тръпка. Какво означават думите "Искам много любов, защото тази, която имам, не ми стига?" Какво може да накара много разумна и стабилна жена, която никога досега да не е мислила за изневяра, да загуби почвата под краката си? И докъде може да стигне и какво мога да очаквам?
А какво всъщност значи "ЛЮБОВ" и как разбираме (особено след няколко години брак, малки деца, сиво и еднообразно ежедневие лишено от емоции), че обичаме този до нас? Особено ако работим заедно и той често пъти "кръшка" от работа, а харчовете му се увеличават?



Тема Re: Не мога да разбера жена си!!!нови [re: Шизo]  
Авторжeнa c пcиxиka (Нерегистриран)
Публикувано13.04.08 23:08



Само не знам защо си решил, че това има общо с ЖЕНСКАТА психика. Иначе много добре сте се наредили - и на работа заедно, и у дома... Не си ли писвате? Сам казваш, че ти е сиво. Такива като жена ти и аз не ги разбирам, но ако си я обичаш, оцвети някак си ежедневието.

А ти как разбра, че си говорят такива неща?



Тема Re: Не мога да разбера жена си!!!нови [re: Шизo]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.04.08 16:23



Мисля, че жена ти много ясно ти го е казала - не й стига това, което получава от теб. Нарекла го е ЛЮБОВ, но то със сигурност е съвкупност от много неща - например - ухажване от твоя страна, подаръци, комплименти.... и още куп ежедневни дреболии.

Хората са различни, да знаеш. Ти може би наричаш тези неща "глезотии и лигавщини" (чувала съм много мъже да го правят), и може би за някои жени те са излишни след години брак. Но може би си попаднал на жена, която обича такива неща. И тогава изходите са два. Или ти трябва да направиш компромис със своите разбирания и да се опиташ да й осигуриш тези глезотийки, за да не гледа настрани, или да се примириш, че тя ще си ги търси навън. Ако ги намери - горко на семейството ви... Може и да не ги намери, но ако е млада и симпатична - по-скоро не се надявай. За такъв тип хора (било мъже или жени) такава липса е МНОГО ВАЖНА. И изкушенията много лесно надвиват праволинейността...

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Има и трети вариант - да й бие шута в задника и данови [re: yниKaлнa]  
Автор ASSASSlN† (специалист)
Публикувано14.04.08 17:40



си търси глезотийките! Да заминава при другия, какво толкоз!

Аз ако съм на негово място ще се подтотвя старателно за развод, ще й забия ножа в гърба и тя да върви да си търси разнообразието и тръп-тръп-тръпките!

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема Re: Има и трети вариант - да й бие шута в задника и данови [re: ASSASSlN†]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано14.04.08 17:46



Ще игнорирам тона ти и ще кажа, че ако двамата толкова много се различават по такъв тип общуване - може би наистина е по-добре да се разделят. В противен случай единият винаги ще търси това, което му липсва и дори и да успее да подтисне нуждите си заради съпружески задължения - ще бъде нещастен. А другият, ако е мъчение за него да "глези" партнньора си - винаги пък ще живее в подозрения - и също ще бъде нещастен... Насила хубост не става - нито за единия, нито за другия.

Може пък този конкретен случай да е съвсем по други причини - аз просто изказах предположения.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Ми, тъй, де! И аз това приказвам! Развод!нови [re: yниKaлнa]  
Автор ASSASSlN† (специалист)
Публикувано15.04.08 14:12



Щом мъжът и тъп и не може да усети и задоволи желанията на съпругата си и тя си е намерила друг, проблемът се решава много лесно.

Госпожата си събира парцалките, пудрите и помадите, взима си шапката и заминава при другия.

Просто, Асасиново решение. Имаш ли нещо против?

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема Re: Ми, тъй, де! И аз това приказвам! Развод!нови [re: ASSASSlN†]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано15.04.08 14:32



Да, имам нещо против. И то се нарича "деца". Доколкото разбрах - в случая ги има в изобилие. Значи си струва и двамата да се опитат да направят компромиси. Сядат, разговарят. Всеки си казва болката. Ако не става - ясно. Но не и преди да са положили усилия все пак.

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Ааа, ти запя друга песен, а?! А вчера изпя фалшивонови [re: yниKaлнa]  
Автор ASSASSlN† (специалист)
Публикувано15.04.08 20:02



ето това:

И тогава изходите са два. Или ти трябва да направиш компромис със своите разбирания и да се опиташ да й осигуриш тези глезотийки, за да не гледа настрани, или да се примириш, че тя ще си ги търси навън.

с което ме нервира. Нищо лично, де!

Добре, де - да говорят, дано се разберат. Ами ако не се разберат?

Ако не се разберат аз пак си предлагам Асасиновия вариант - бащата остава с децата, майката - да върви да си търси глезотийките и да си роди друго дете!

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема Re: Ааа, ти запя друга песен, а?! А вчера изпя фалшивонови [re: ASSASSlN†]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано15.04.08 22:37



Нали го написах - ако не се разберат - по-добре да се разделят. Казах го още в началото.

Не разбирам - с какво точно те подразних? Щом жената е потърсила вече нещо по-различно от това, което й се предлага в къщи - значи наистина нещо й липсва. Същия съвет бих дала, ако мъжът беше потърсил нещо навън. Значи - НЕЩО НЕ ДОСТИГА НА ЕДИНИЯ. И изходите са точно тези, които предложих. Плюс третия - сериозен разговор.

И забележи - аз НЕ вменявам ВИНА. Може този, който търси, да е виновен. Може да е по-разюздан, по-развратен, или по-активен. В дадения случай не искам да кажа, че мъжът е виновен, задето жена му флиртува по интернет. Казвам само, че се получава несъответствие и двамата партньори са нещастни. Не си струва да се продължава така...

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: Не мога да разбера жена си!!!нови [re: Шизo]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано16.04.08 08:34



На жена ти й липсва секс, затова го търси по този начин. Като прибавим и високата степен на пристрастяване към интернет, картинката става много ясна и много тревожна.
Какво може да се направи. Имаше един стар лаф - "шокова терапия". Ставаш и напускаш, отиваш някъде си без да те знае, и върху нея се стоварва реалността с цялата си страшна сила. Това лекува.
Мисля, че две седмици са напълно прилично и достатъчно време за наместване на приоритетите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.