Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:52 22.09.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Тема Dнестезиолог за урологична операция в Плевеннови  
АвторБeтинa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.08 17:13



Здравейте!
На малкия му откриха водичка около левия тестис и трябва да го оперират уролозите в Плевен.
Много съм притеснена за упойката на детето, която ще е пълна. Детето е алергично. Детската лекарка го подготвя тази седмица, но ни каза търсете си добър анестезиолог, защото при алергичните деца упойките били много специфични. Отказа да ми каже обаче име.
Затова, моля ви, препоръчайте ми лекар - анестезиолог в Плевен, който дава упойки за урологични операции в Плевенската болница.



Тема т.е. АНЕСТЕЗИОЛОГнови [re: Бeтинa]  
АвторБeтинa (Нерегистриран)
Публикувано09.05.08 17:14



Извинявам се за грешката - имаме нужда от анестезиолог в Плевен - за урологична операция на детето.



Тема Re: т.е. АНЕСТЕЗИОЛОГ - тц, не е т.е.нови [re: Бeтинa]  
АвторMoapeйн (Нерегистриран)
Публикувано10.05.08 23:09



Пийни една медовина и на детето шму и мине



Тема Re: т.е. АНЕСТЕЗИОЛОГ - тц, не е т.е.нови [re: Moapeйн]  
АвторБeтинa (Нерегистриран)
Публикувано14.05.08 17:44



Не виждам какво смешно има в това, което съм написала. Търся помощ, а не неадекватни реакции.



Тема Re: т.е. АНЕСТЕЗИОЛОГ - тц, не е т.е. [re: Бeтинa]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано15.05.08 12:58



Да не си мислиш, че можеш да си избираш анестезиолог? Който е на смяна - той. Ако искаш някой специлно, ще трябва да плащаш за избор на лекар. Такива са правилата в болниците. А това на детската лекарка са празни приказки, да се направи на интересна. Какво значи "добър" анестезиолог. Тя все едно много ти разбира от анестезиология, за да знае кой е добър и кой не е. Такива пациенти като вашето дете са много и не са изключителен случай. Освен това нямате много избор на анестезиолози, в момента са кът в цялата страна. И също така никога за нищо няма гаранция.

Държавата България - невъзможни неща няма!

Редактирано от femina на 15.05.08 12:59.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.