Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:59 04.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема кръщене- помощ  
Автор moorea (непознат )
Публикувано19.03.08 18:33



Предстои ми да кръщавам.Много кратко време имам за подготовка.Някой може ли да ми помогне ,защото съм позабравила- какво беще най-необходима да се купи?Предварително благодаря!



Тема Re: кръщене- помощнови [re: moorea]  
Автор Фиш (SandsInMyShoes)
Публикувано19.03.08 20:26



За църквата е необходима хавлия, сапун и олио- но това е ангажимент на майката.Ако ти си кръстница, имаш ангажимент да облечеш кръщелника от бельо до връхна дреха.Или поне някаква дрешка,с която да се облече новопокръстеното християнче.
Можеш да му купиш нещо сребърно-чаша, възпоменателна монета или медалион.

На чешмата видях едно дете да пие от шепите си ...... захвърлих чашата.


Тема Re: кръщене- помощнови [re: moorea]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано19.03.08 20:30



Погача, нещо златно , хавлиена кърпа / по възможност бяла /и сапун за попа, голяма хавлиена кърпа за бебето , бонбони и обличаш детето или този там който ша кръщаваш от главата до петите. Ако този когото кръщаваш е голям кърпите са две - едната за краката и едната за главата .



Тема Re: кръщене- помощнови [re: 3aeka]  
Автор moorea (непознат )
Публикувано20.03.08 10:52



Изключително много ви благодаря за съдействието.Ще успея!






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.