Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:26 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Подаръците и  
АвторEBA (Нерегистриран)
Публикувано10.03.08 04:06



свекървите. Моята доста често си иска подарени от нея неща обратно/ пердета, пътеки за коридора, тенджера.Под предлог 4е маи и се струва 4е не ги ползваме или 4е точно сега и трябват...Доста странно и тъпо според мен. В началото се ядосвах, вече ми е по скоро смешно.Дразни ме обаче като си набележи нещо/ не купено или подарено от нея разбира се/, което за момента е прибрано от употреба и го иска - щом не сме го ползвали тя точно сега има неотложна нужда от него. И това натрапване на стари дрехи...Лощото е, 4е не мога да ги изхвърля, нали след време може да си ги поиска. Имате ли такова проблеми? Ета и тази година, поредна- пак ни подари мартениците кото и бяхме дали преди6ната, Абсолютно съм сигурна, сменен е целуфана, но отдолу си ли4и надписа от нас.Доста икономи4но, нали.



Тема Re: Подаръците инови [re: EBA]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано10.03.08 10:19



Горе главата! При нас този номер с подаръците, дето си ги иска обратно, го прави тъщата - т.е. майка ми


Разликата е, че аз й ги давам с удоволствие, защото щом не ползвам нещо, то явно не ми трябва. Пък и точно тези подаръци не ми и харесват, затова не ги и ползвам. Направо се кефя, че се усеща, че не ги искам, и си ги взима обратно
Според мен обаче това със старите дрехи идва малко в плюс. На твое моясто бих ги изхвърлила. Ако си ги поиска обратно и не ги намери, сигурно ще спре да ти носи занапред



Тема Re: Подаръците инови [re: EBA]  
Автор kakataМодератор (от Тобосо)
Публикувано10.03.08 10:46



Уф. Навяваш ми мили спомени. Подари ни чушкопек. После си го взе да си пече чушки, аз даже го бях забравила, но след няколко години каза, че иска да го върне. Хич не ми беше изпотрябвал, ама го взех обратно. Целта всъщност беше да идва да си пече чушките тук, на наша сметка и да се умирисва моята къща, не нейната.
За старите парцали да не говорим, някакви сакенца от шестдесетте, ужасни платове от изкуствена материя с безобразни десени.
Спомням си преди доста години си купихме фризер. Беше преди времето на хипермаркетите и молвете, и големия фризер беше задължителен за всяко семейство. Пуснах го според инструкцията да замрази, планирайки как вечерта ще си го наредя. Като се върнах от работа и го отворих, там се мъдреха вече някакви торбички със зеленини. Оказа се, че като разбрала че имаме фризер, отишла на пазара купила си не какво да е , а цвекло!? и го набутала преди въобще аз да съм сложила нещо в новата си вещ. Никога нямаше да й откажа да ползва част от него, но да ми сефтоса фризера така беше грозно.



Тема В това отношение нямахме проблеми със свекърматанови [re: EBA]  
Автор ASSASSlN† (специалист)
Публикувано10.03.08 13:48



т.е. - майка ми. Боклуците, които ни натрапваше ги изхварлях моментално, след като си тръгнеше.

Абе, вие мъже нямате ли? Защо не ги оставите те да се занимават с майките си, а? Хм, на вас, май, ви харесва свекитата да ви дразнят???

Обичам курвите, но не и техните номера!


Тема Re: В това отношение нямахме проблеми със свекърматанови [re: ASSASSlN†]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано12.03.08 17:18



Не си много прав.Моята свекърва пред мъжът ми се държи просто супер даже прекалява, а когато го няма не е точно така.






Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.