Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:17 28.04.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Кой ражда и възпитава свекървитенови  
Автор ASSASSlN+ (непознат)
Публикувано02.02.08 17:21



?



Тема Re: Кой ражда и възпитава свекървитенови [re: ASSASSlN+]  
АвторЛилия (Нерегистриран)
Публикувано02.02.08 23:03



Е то е ясно. Възпитават ги свекървите им.





Тема Re: Кой ражда и възпитава свекървитенови [re: ASSASSlN+]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано03.02.08 16:41



Явно си се напатила. И аз имам едно зло за свекърва - НЕ ПОЗНАВАМ ПО-ЛОШ ЧОВЕК ОТ НЕЯ.

Но пък съм случила на съпруг. Достатъчно е УМЕН да вижда всичката й лошотия. Вярно, казал ми е, че докато е жива - това си му е майка и да не се опитвам да я черня в очите му. Но от своя страна й прави скандали винаги, когато не е права и никога не ме принуждава да се държа с нея така, както аз не искам. Т.е . ДОБРЕ.

Гледа много да не ни събира заедно и изобщо - да ми спестява разочарованията от контактите с нея. И, да ти призная, от уважение към него аз пък се старая да не кипвам много и да се държа ПРИЕМЛИВО УВАЖИТЕЛНО. Просто защото ТЯ НАИСТИНА МУ Е МАЙКА. Каквато и да е.

А твоят съпруг?

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Кой ражда и възпитава свекървите [re: ASSASSlN+]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано03.02.08 16:44



Въх, ти как успя за 10 месеца да напишеш над 5 500 мнения в клубовете????? Това прави над 15 мнения всеки божи ден?????????????????????2

Какво ли работиш???



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема А не ги ли раждат и възпитават майките имнови [re: Лилия]  
Автор ASSASSlN (специалист)
Публикувано04.02.08 13:16



?

Вече не използвам пълен член и винаги ще изписвам "във" и "със".


Тема Мъжко съм.нови [re: yниKaлнa]  
Автор ASSASSlN (специалист)
Публикувано04.02.08 13:31



Регистрирах се през 2000 година, ама дир-а постоянно ми ликвидира профила. Иначе сега щеше да ти показва около 50 000 мнения.

Работата ми е да нямам работа. Пожарникар съм. Добре си върша превантивната работа и затова у наше село - Долно Уйно нямаме пожари.

Зададох ви въпроса за свекървите, защото сте ми смешни, като започнете да приказвате за тях, като че ли утре-вдруги ден няма да станете свекърви и да пищите от снахите си.

Абе, женички, какво толкова делите със свекървите? Наистина ли все те са виновни, а вие - невинни?

Вече не използвам пълен член и винаги ще изписвам "във" и "със".


Тема Re: Кой ражда и възпитава свекървитенови [re: ASSASSlN+]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано04.02.08 17:59



Точно в това е тънкостта. СВЕКЪРВА е просто диагноза. Всяка мъжка майка става свекърва и бива мразена от снаха си, както и тя намразва снаха си. Защото, нали, коя е пък тая, дето ще кара сина й да мие чинии?



Която мъжка майка успее да го преодолее - е щастливо изключение

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Кой ражда и възпитава свекървитенови [re: yниKaлнa]  
Автор мaщepka (билка)
Публикувано04.02.08 18:41



Поправка: Всяка мъжка майка с патриархално възпитание и разбиране, че мъжът е глава на семейството






Тема Re: Кой ражда и възпитава свекървитенови [re: мaщepka]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано04.02.08 18:54



Ако ме питаш - направо ВСЯКА - независимо от възпитанието!


Ако не беше така - проблемът нямаше да е все така актуален и днес...

"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: Кой ражда и възпитава свекървитенови [re: yниKaлнa]  
Автор мaщepka (билка)
Публикувано04.02.08 21:02



Проблемът е актуален все още и днес поради социално-битови причини - общо домакинство на младото и старото семейство, финансова и материална зависимост между младите и старите и т.н.





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.