Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:23 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Препоръчайте завивки ,калъфинови  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 10:34



Взех си спалня 144х190см , какви завивки ще препоръчате , магазин , да е изгодно , и по възможност да не вдигат прах :)
За калъфи ,чаршафи -тези панагюрските как са ?



Тема Re: Препоръчайте завивки ,калъфинови [re: питaщ]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано22.01.08 12:23



Аз лично съм много доволна от тях. Кои завивки вдигат прах?Олекотените са практични, леки и топли. За магазин не знам - не казваш от къде си . Ако си близо до Димитровград там е най - изгодно , или в Панагюрище . Иначе в София в търговския в люлин. Може би щото аз съм от люлин и само този магазин знам . Има и магазини в центъра на Жданов под колоните до кирков но там е по - скъпо.



Тема Re: Препоръчайте завивки ,калъфинови [re: 3aeka]  
Авторпитaщ (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 18:00



От София съм :) Иначе имам чат пат път към Панагюрище , там колко по-евтино е ?



Тема Re: Препоръчайте завивки ,калъфи [re: питaщ]  
АвторЛилия (Нерегистриран)
Публикувано22.01.08 23:27



Ами потърси си олекотени, но не много евтини, защото са боклук. Май под колоните и по целия Жданов продукцията е турска, от ниско до средно качество. Ако купуваш от там гледай да е от естествени материали, никаква синтетика. За покривка- ковертюра прежали повече пари и купи от по-луксозната продукция на Панагюрище, имат магазин в Скай сити.
Лично аз не понасям синтетики и не мога да спя с такива чаршафи. Цялото семейство ползваме обикновени памучни от хасе или американ, бели за да търпят белина и високи температури.Обличам си одеяла в пликове. Много по-хигиенично е да сменяш всяка седмица бельо, да го изпираш на висока температура, а не олекотено синтетино на 40 градуса.
В къщи чаршафите със щампи са само за гости, ние си предпочитаме белите памучни.
Аз пък търся памучни одеяла, най-обикновени памучни, не много шарени. Намерих в Метро но бяха в ужасни крещящи цветове и съчетания.



Тема Re: Препоръчайте завивки ,калъфинови [re: питaщ]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано23.01.08 11:36



Не знам колко са по- евтини , но след като там се произвеждат нормално е да са с по- ниски цени . Преди много време пак бяхме/ зачешали / темата за качеството на хасерто . Трябва да е меко плътно и да не се виждат дубчици / да е збито / и цветовете да са по-пастелни. За твоя размер спалня комплект олекотена завивка+долен и 2 калъвки нормална цена трябва да е около 50 лева.



Тема Re: Препоръчайте завивки ,калъфинови [re: 3aeka]  
Авторpitaщ (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 11:45



Super , az също диря памучно ,олекотено, а какви размери ще ми трябват ?



Тема Re: Препоръчайте завивки ,калъфинови [re: питaщ]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано23.01.08 12:21



Ако държите да спите с обща завивка нека е по-свободна да не си я придърпва всеки към него /180 на 220 см/.А ако сте с две отделни тогава 150 на 220 см.
Внимавай с качеството на хасето все пак. И един съвет / лично мнение / не си купувай сатенирани завивки - красиво , тузарско , но неизпозваемо. Много се хлъзга и постоянно ще се смъква- и долния чаршаф и олекотената завивка.



Тема Re: Препоръчайте завивки ,калъфинови [re: 3aeka]  
АвторЛидия (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 15:55



крепонените са също за предпочитане.



Тема Re: Препоръчайте завивки ,калъфинови [re: Лидия]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано23.01.08 20:17



Знам , и аз тях по ги предпочитам, но качествен крепон вече няма. 2006 година мойта щерка се омъжи и аз и ших по поръчка крепонени завивки, но след десетина месеца от долния чаршаф и калъвките почти нищо не остана. А аз имам крепон от едното време- още не е мръднал.За това препоръчвам българското хасе.



Тема Re: Препоръчайте завивки ,калъфинови [re: 3aeka]  
АвторЛидия (Нерегистриран)
Публикувано23.01.08 20:46



да, съгласна съм, че едно време и платовете, и мебелите и всичко беше много качествено за разлика от сега. Но нямаме избор, купуваме това, което ни се предлага.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.