Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:25 03.07.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема МОЛЯ ЗА УЧАСТИЕ!нови  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано09.01.08 16:22



Здравейте! Трябва ми спешно подкрепа от родители и учители, които смятат, че учебните програми са претрупани, децата са ПРЕнатоварени, а учебниците са написани на неразбираем език. Визирам най-вече 1 до 5-6 клас. Моля, ако има някой тук на моето мнение, да ми се обади бързо - наистина е спешно!!

"Винаги има поне още една гледна точка..."


Тема Re: МОЛЯ ЗА УЧАСТИЕ!нови [re: yниKaлнa]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано10.01.08 00:52



Дай си номера на водомера и ще ти свирна при първа възможност!

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове


Тема Re: МОЛЯ ЗА УЧАСТИЕ!нови [re: yниKaлнa]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.01.08 15:27



Напълно съм съгласна с теб. И кво?



Тема Re: МОЛЯ ЗА УЧАСТИЕ!нови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор 3a3y (непознат)
Публикувано11.01.08 21:46



Можеш например да влезеш с регистрация и да й оставиш бележка, за да ти обясни за какво става въпрос.





Тема Re: МОЛЯ ЗА УЧАСТИЕ!нови [re: 3a3y]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано13.01.08 13:47



Нямам против да го направя, ама да го беше написала. Като търсиш хора за нещо си, казваш ясно и открито какво ти трябва, защо, как. Аз поне така си мисля. Че инак, аман от подобни фишеци.
На мен темата за претовареността на програмата също ми е болна, интересува ме, бих помогнала за нещо, ако смятам, че е правилно и е по възможностите ми.
Ама що така потайно-партизански?



Тема Re: МОЛЯ ЗА УЧАСТИЕ!нови [re: yниKaлнa]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 22:38



Съгласна съм с теб, но дай по-подробна информация във форума.



Тема Re: МОЛЯ ЗА УЧАСТИЕ!нови [re: Aя]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано15.01.08 10:49



Благодаря на всички, които откликнаха! За съжаление, бях пуснала темата в няколко клуба, и забравих да проверявам точно в този дали имам отговори. Общо взето беше свързано с едно участие в тв предаване по тази тема и се надявах на подкрепа по телефона на зрителя, но предаването мина днес и те не отвориха телефон на зрителя. Пък и изобщо не се стигна до обобщаване на темата, както се надявах, а всичко се завъртя около един частен случай.

Още веднъж благодаря! Мисля, че ще се опитам да инициирам нещо повече по въпроса и се надявам тези, които сега ме подкрепят, да могат да участват.

Дописане!



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: МОЛЯ ЗА УЧАСТИЕ!нови [re: yниKaлнa]  
АвторБyднaтa cъвecт (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 15:05



Чудесна инциатива, но не е ли време да се сезира вече съда в Страсбург за системно нарушаване на редица права на БГ-я ученик. Пише и пита родител на ученик в 6-ти клас.! Очевидно е, че Бг-те управляващи няма да направят нищо, но нашето родителско съзнание вече трябва да се разбуди и поведе борбата!
С удоволствие подкрепям и бих участвала в на места, където се говори за унищоженото ни средно образовени!
Успех



Тема Re: МОЛЯ ЗА УЧАСТИЕ!нови [re: Бyднaтa cъвecт]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано16.01.08 16:42



Предаването, за което ставаше дума, вече мина, но събирам съпричастници, които биха подкрепили такива инициативи. Ако искаш - обади ми се в бележка.



"Винаги има поне още една гледна точка..."

Тема Re: МОЛЯ ЗА УЧАСТИЕ! [re: Бyднaтa cъвecт]  
Автор yниKaлнa (Заядливка)
Публикувано20.01.08 14:14



Има вероятност за разширение на темата, но се искат факти от учебниците - очевидни грешки, разминавания в подреждането на програмата (като например - иска се нещо от децата, което се учи в учебника по-късно), или примери за особено високопарни изречения, пълни с непознати и несвойствени за деца на тази възраст термини. Или нелепости като вицове за блондинки в учебник по български език за 5 клас. Всякакви неща, които ви се струват неподходящи или определено сбъркани в учебниците - независимо по какъв предмет и за кой клас. Моля всеки, който е забелязал подобни неща - може да ги изпрати на ad2@abv.bg
Благодаря предварително!

Редактирано от yниKaлнa на 20.01.08 14:20.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.