Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:03 05.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Свекървата в къщинови  
Авторfanka (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 09:09



Свекъра и свекървата се скараха жестоко. Мислат за раздяла, като свекървата си прави сметката да идва при нас. За колко време не се знае. Вчера съобщила новината на мъжа ми и от днес я чакаме. Аз не съм в цветущи отношения с нея и се чудя как ще тъчем заедно в едни двустаен апартамент. Още повече, че си имаме грижи по нашият малък син. Нейната "помощ" като родих ми беше достатъчна, че вече да не желая изобщо да ми се меси в каквото и да било. Как ще живеем от тук нататък незная





Тема Re: Свекървата в къщинови [re: fanka]  
Автор palatka (старо куче)
Публикувано14.01.08 12:06



Спокойно.

Те ще се сдобрят. Избягвай генерални изказвания. Помисли и за мъжа ти. Сигурно му е много по-трудно от колкото на теб. Пробвай с усмивки. Не се тревожи, само ги гледай как след цялото плюене и проклетисване ще са като влюбени гълъбчета.



Тема Re: Свекървата в къщинови [re: palatka]  
Авторfanka (Нерегистриран)
Публикувано14.01.08 13:33



Дано си права, миличка. И аз им желая разбирателство и здраве. И двамата не са добре със здравето и такива екшъни може да доведат до по лоши последици, а тогава никак няма да ни е лесно.



Тема Re: Свекървата в къщинови [re: fanka]  
Автор NELl-2 (новак)
Публикувано14.01.08 16:46



мога само да ти съчуствам и да ти пожелая мн сила и спокойствие за да се справиш със ситуацията



Тема Re: Свекървата в къщинови [re: fanka]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано14.01.08 23:14



1) Стискай зъби и се моли по-скоро да се изнесе обратно към дядото!
2) От самото начало създай правила и настоявай да се спазват! Определи на всеки какви са му правата и задълженията и не приемай хък-мък! Подкови и мъжа ти! Това не е нагло,както биха си помислили някои! Разумно е!
Защото щастливо си живеят само онези хора, които нямат какво да делят!

Убеди мъжа си, че ако не заеме ясна позиция ще е най-прецакан. Което може и да не е така в действителност, но гледай да го убедиш, че ще е точно така!





Тема Re: Свекървата в къщинови [re: Kitten]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано15.01.08 15:10



Ох, дано да ти се размине и те да се сдобрят!
Имах такава една история в моя семеен живот. Живяхме си ние с мъжа ми и изведнъж родителите му се скарват. Те са си простаци, но тогава много ми паднаха в очите. Той гони свекървата, тя се изнася при нас. О, ужас. Почва да ми плаче, да се тръшка, да ходи по гледачки и др. глупости. В същото време си беше хванала любовник и, когато мъжът ми беше нощна смяна, го водеше вкъщи, затваряха се в хола и оттам почваха да се разнасят стенания и охкания, лятно време - прозорците отворени - панелен блок, представете си. Аз с детето в спалнята - представете си как се чувствах. Не стига това, ами свекъра разбира за любовника, идва една вечер от село /мъжът ми пак беше нощна/, бяхме сами със свекървата и детето, нахълтва при нас, нахвърля се върху свекърва ми с нож и иска да я коли пред очите на детето ми /беше на 3 год. тогава и добре, че сега не си спомня/. Божеее, такъв ужас изживях!!! И въпреки това после си се събраха и вече си живеят заедно, пак се карат и се бият, ама добре че вече не ги виждам какви ги вършат.



Тема Само не разбрах [re: fanka]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква, бе)
Публикувано16.01.08 09:20



вие настойници ли сте и или как, та като има проблем трябва да я взимате на отглеждане? И също не разбрах, това що не го кажеш на мъжа си, а го казваш на нас?



Колко мъка има на този свят, драги ми Смехурко!

Тема Re: Свекървата в къщинови [re: fanka]  
Автормиkи (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 09:38



От самото начало създай правила и настоявай да се спазват!
Не ви разбирам момичета, как свекито ще идва да живее при вас а вие ще стискате зъби?
Тя ще стиска!!!!!!!!!!!
Говори с мъжа ти до кога ще остане при вас ежедневно.



Тема Re: Само не разбрахнови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Авторfanka (Нерегистриран)
Публикувано16.01.08 10:13



Говори ли сме с мъжа ми, но не може да и откажем да дойде - тя просто няма къде да отиде. Все пак той й е син и ще потърси неговата помощ, независимо от това какво мисля аз. А споделям с вас, защото смятам, че това е място където човек макар и анонимно може да сподели, даде или получи съвет в трудна за него ситуация.



Тема Re: Свекървата в къщинови [re: миkи]  
Автор palatka (старо куче)
Публикувано16.01.08 11:04



Мики, не знам на колко години си, но така не се градят ДЪЛГОСРОЧНИ отношения. Егоизмът и навиреният нос нямат нищо общо с партньорството. Малко тактичност и търпение са по-удачният вариант.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.