Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:35 23.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема довечеранови  
АвторPaя (Нерегистриран)
Публикувано30.11.07 09:24



Вчера казах на мъжа ми,че ми омръзна цяла седмица едно и също и довечера ще излизаме.Да но!Неговите приятели аз не ги харесвам,а той казва "или с него и жена му,или с никой".Ами не ми е приятен този човек и как да постъпя и как да се държа довечера ,или изобщо да се откажа от излизане

.Той разказва разни истории без да млъкне за минута.Къде,кога,с кого се напили,колко агнета изяли,кой музикант викнали да им свири....простотии простотии безспир.Как паднал пиян и си сцепил главата.Аз не издържам и се скарвам с него и после коментира как на И... .. жена му била лоша и властна и той ако имал такава,щял да я изгони.А неговата стои свита,мълчи защото ако каже нещо,той я засича и обижда.Глупак.Е как да обясня на моят,че не ми харесва компанията.Той не иска да чуе.Това значи ли,че и той е изпростял около приятеля си ,с когото напоследък все са заедно.Заразна ли е простотията?



Тема Re: довечеранови [re: Paя]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано30.11.07 11:19



Що не пробваш, да му кажеш,че щом може с този негов приятел,значи може и еди коя си твоя приятелка която между впрочем той органически не понася. Току виж си останете сами двамата.



Тема Re: довечеранови [re: Paя]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано30.11.07 13:51



а пречи ли той да си излезе с неговите приятели, а ти с твоите? Поотделно разбира се





Тема Re: довечеранови [re: Blake]  
АвторPaя (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 09:08



Виждам,че малко хора влизат тук да пишат но пък аз ще напиша как протече вечерта

.Аз поканих и още една семейство,за да е по ведра обстановката.Е да,но те стояха малко и като си тръгнаха започнаха познатите тиради и разказване на тъпи пиянски истории.Но това,което исках да напиша е,че просто направих сравнение между него и моят мъж ,от когото аз не спирам да се оплаквам и недоволствам.Ами имало и по тежки случаи .Онзи не е мъж,той е кошмар.Когато пийна порядъчно се заяде с жена си ,че не му оставяла заплатата си в къщи.Трябвало да има контрол и тя трябвало да му се оттчита до стотинка."Аз на теб казах ли ти да оставиш заплатата в къщи ма".А тя му обясни,че си платила на зъболекаря.А той и се развика как може да си оправя зъбите без да иска разрешение от него.Това са си техни неща,но как да не се намеся и да не се скарам с него?Малее,че моят е златен,слънце в сравнение с него.То това е вече друга тема,но какво мислите за такъв боклук,който скита по цели нощи и харчи,а иска да му се отчитат



Тема Re: довечеранови [re: Paя]  
АвторMилa (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 09:42



Да ти кажа честно, предпочитам да си седя вкъщи, отколкото да излизам с такъв човек. Описаният от теб случай наподобява по своята същност характера на моя бивш мъж. Пиянски изцепки не се разказват, но пък да ме обижда и унижава пред останалите беше ненадминат. Също да се хвали колко неща бил купил и колко пари изкарвал /всъщност не са много, но той си мисли, че изкарва/, а, видите ли, жена ми нищо не купува и е неблагодарна. Чакай малко, бе, сульо, кой ти плащаше сметките за ток, вода и телефон, кой плащаше наема, кой пазаруваше? Аз, загубената! Тъй ли - айде сега оправяй се сам, като си толкова отворен.
За това по принцип аз с такива хора не искам да общувам, нито да излизам, нито да имам нещо общо с тях. Предпочитам да си тъпея сама вкъщи пред телевизора. Повече неща ще науча, отколкото да общувам с простаци.



Тема Re: довечеранови [re: Paя]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано01.12.07 11:32



Нищо лично , но аз не бих го търпяла и 24 часа. Не е луд който яде баницата , а който му я дава. Явно жена му си го харесва такъв и за това си го търпи.



Тема ReРая,нови [re: Paя]  
Авторбoдилчeтo (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 14:53



ако сега Веднага не отделиш твоичкия от онзи боклук,бъди сигурна,че и твоят ще стане същия.Ако вече не е станал де!



Тема Re: ReРая,нови [re: бoдилчeтo]  
АвторPaя (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 15:30



Да ,правилно трябва да направя всичко възможно двамата да контактуват колкото може по рядко.Преди 5-6 години го направих,бяха скъсали но напоследък пак се виждат и моят доста се запива с него.Не,че онзи го кара насила,но захванат ли се двамата става лошо.Сега онзи ще му обяснява колко много ме е разпуснал ,щом имам пълната свобода и не искам разрешение от него за всичко.Снощи онзи вика на моят "а бе ти луд ли си,че си и разрешил да си купи такива скъпи ботуши"

.На мен ми стана смешно,но ако продължават да се виждат,на мен ще ми се стъжни живота



Тема Re: ReРая,нови [re: Paя]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 17:28



ОК де, а що за МЪЖ е тоя, дето ще оставя друг да му се меси в семейните неща, че и ще му казва какво да носи неговата жена? То ясно, че и с жените е същото, ама някак, що ли хората рядко се влияем в посока да захванем нещо положително, но ако с нещо някой ще ни набута разни бръмбари в главата, слушаме го като словото Божие. Нямам думи просто.



Тема Re: ReРая,нови [re: Paя]  
Автортapaлeжka (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 13:57



Ахъм

Илюзията ви е изиграла лоша шега...

Това не е илюзия, а факт: човек не се променя на "стари" години. Твоят мъж преди 5-6 години е трябвало добре да го гледаш и "виждаш", т.е. опознаеш преди да се решиш да живеете заедно, а не да се опитваш да го променяш него или приятелствата му. Сега има два пътя, както се досещате - приемане с компромис или без.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.