Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:49 24.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Аз ли съм лоша или той?нови  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 08:29



Със съпругът ми сме женени от около 10 години. Разбираме се прекрасно, но когато идват празници нещо става. Никога не празнуваме, а се караме и то с омраза, която бълва и от двамата. Рождените ни дни са един след друг за тези години подаръци от сърце сме си правили в началото, а сега стана по задължение или нещо като да отбиеш номера (пиша го с огромно съжаление). Ще Ви напиша какво стана с моя рожден ден съпругът ми беше решил да ми купи нов телефон, аз съм от хората които това не им прави впечатление дали ще е нов или стар модел. Заведе ме в магазина и ми показа наистина страхотен, но много скъп. Помислих, че ще ми вземе този (защото погледнато реално ние можем да си го позволим), но на рожденият ми ден дойде със съвсем различен по-грозен и можеби много по-евтин. Не можах да скрия неприятната ми изненада и стана така, че той искал да ме изненада, а аз съм неблагодарна. Нямаше рожден ден имаше караница, а идват празници и неговият рожден ден.
Та се питам АЗ ЛИ СЪМ ЛОША ИЛИ Е ЛОША ПОСТЪПКАТА МУ? А на всичкото отгоре трябва да ползвам новия си телефон, който хич не ми харесва.



Тема Re: Аз ли съм лоша или той?нови [re: mimi]  
Авторmimi (Нерегистриран)
Публикувано12.12.07 09:54



Забравих да спомена, че за него е много важно с какъв телефон ще е и има два и то от последните модели и мисля дано не го съдя строго, но ако беше за него той щеше да си купи този който ми показа, но просто преди дни си купи нов.



Тема Re: Аз ли съм лоша или той?нови [re: mimi]  
Автор PPP (една)
Публикувано12.12.07 11:48



Мисля, че на всеки би му станало неприятно от подобна ситуация. И за да си я спестите за в бъдеще, не е ли по-добре просто да си подарите нещо символично, което наистина да е изненада за другия, вместо да планирате това ли, онова ли, а за да ви е пълна радостта от празника, с парите за скъпи подаръци си подарете едно пътуване. Мисля, че това ще е много по-радостно и за двама ви.





Тема Re: Аз ли съм лоша или той?нови [re: mimi]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано12.12.07 14:20



Нормално е да ти стане кофти в случая.
А за по принцип - щом го чувствате като задължение, по - добре не си подарявайте нищо


Любовта и уважението не се демонстрират задължително с подаръци. И обратното - много хора, които подаряват страхотни подаръци на близките си, не чувстват нито любов, нито уважение към тях. Така че.... подаръците не са гаранция за нищо!



Тема Re: Аз ли съм лоша или той?нови [re: Kitten]  
АвторKapмeлитa (Нерегистриран)
Публикувано13.12.07 14:36



От отдавна съм спряла да се самоизмъчвам с подобни проблеми. Мъжката психика не може да я разбере никой. Това да са проблемите. Човек трябва да гледа по положително на такива ситуации.



Тема Re: Аз ли съм лоша или той?нови [re: Kapмeлитa]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано13.12.07 14:46



А, тя пък щото женската психика е много разбираема... Бих казал, че е поне 3-пъти по объркваща и сложна в сравнение с мъжката...



Тема Re: Аз ли съм лоша или той? [re: mimi]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано16.12.07 00:00



Не мога да преценя от една случка, но бих искала да ти задам въпроса:
Когато той ти показа този скъп телефон, ти каза ли нещо от рода "Скъпи, не ми трябва чак такъв телефон.." и подобно. Ако си направила така, може би той просто е решил да те послуша.
Ако не се е случило гореописаното - следващия път направо му кажи какво искаш да ти подари, така е най-сигурно :)



Тема Re: Аз ли съм лоша или той?нови [re: mimi]  
Авторнaй-лoш (Нерегистриран)
Публикувано17.12.07 01:19



Възхищавам се от Вашата извисеност.Покъртителни са вълненията Ви.Ценностната Ви система скоро ще бъде "последен модел"с хенд фрий,блу туут и 100 безплатни минути.
ПП.Внимавайте с новия телефон,може с двата телефона на съпруга Ви да вземат да направят тройка или не дай Боже някоя оргия.Как ще го преживеете?



Тема Re: Аз ли съм лоша или той?нови [re: mimi]  
Автормoли (Нерегистриран)
Публикувано19.12.07 14:08



Ама,че глезотии



Тема Re: Аз ли съм лоша или той?нови [re: мoли]  
Автор petkopantov pleiboj (непознат )
Публикувано26.12.07 11:42



akose 4ustva6 mnogo samotna moxe6 da mi pi6e6 i da se razberem po vaprosa kak da te zaradvam za novat godina




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.