Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:05 25.09.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Тема Пердета и корнизинови  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 12:38



Мдаааааа, нема начин, трябва да се слагат и пердета.
Да ме посъветвате къде мога да се огледам за маскимален избор от корнизи и по възможност на поносими цени?
Че после и пердета трябва да избирам, че ми писна да ми мрънкат





Тема Ела при мен и ще ти подбера и корнизи и пердетанови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор ASSASSlN (стар клубар)
Публикувано29.11.07 13:18



Кой и за какво ти мрънка? Предполагам - майка ти. Какво не харесва?





Тема Re: Ела при мен и ще ти подбера и корнизи и пердетанови [re: ASSASSlN]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 15:22



Е как какво - пердета няма. Тя мрънка, тати само вика айде, като дойда да ги сложа. А как ще се замъкна аз на майната си и да домъкна амнайсе корниза, пита ли ме някой

На мама само "айде" и е в устата. На втория ден като дойде и почна - айде да излезем, да купим пердета. Абе така ли се купуват пердета бе, аз не съм ги измислила, ще ходя да купувам. Еле пък с нея - нема да стане.
Ама, кофти работа. Време е да се заема, та затова питам Щото в Люлин всичко ми беше наблизо, Домко ми беше под носа. Ама сега тук немам идея и всички големи магазини са ми на другия край на града



Тема Re: Ела при мен и ще ти подбера и корнизи и пердетнови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано29.11.07 16:58



Що къде си сега? Ако си в София е лесно. Екзарх Йосив е препълнена с корнизи и пердета на прилични цени.



Тема Re: Ела при мен и ще ти подбера и корнизи и пердетнови [re: 3aeka]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано29.11.07 17:45



В София съм, ама нямам наблизо такива магазини - нито около вкъщи, нито около работата.
Екзарх Йосив май се очертава варианта. Ма и там ми е далече





Тема Re: Ела при мен и ще ти подбера и корнизи и пердетнови [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано08.12.07 14:12



Молиш някой познат с кола да ти помогне за корнизите. Толкова ли няма мъже около теб.
Аз пък нямам пердета, никога не съм искала да имам. Само с алуминиеви щори и ми е добре така. Ама щом толкова ти мрънкат ...

Държавата България - невъзможни неща няма!


Тема Re: Ела при мен и ще ти подбера и корнизи и пердет [re: Maмa Mъpмopaнa]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано08.12.07 18:40



Права е Фемина.Защо пък завеси, макар аз навсякъде у дома да съм с двойни.Смятах,че за стаята на сина ми е по-добра идея, но той не пожела.Има фирми за щори(напр.Солис)предлагат страшно мн варианти и то на сносни цени.Само ще ти вземат мерки и ще ти ги монтират.



Хубав е и този ден, в който нищо не се случва...

Тема Re: Ела при мен и ще ти подбера и корнизи и пердетнови [re: Фиш]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано10.12.07 13:15



Пердета, щото така искам. Щори вече имам в дневната, щото трябваше супер спешно да се "скрия" от погледи от улицата, но аз си искам пердета. Въпрос на вкус.

Мъже на разположение с автомобили - трудна работа. Не ми се обяснява.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.