Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:38 28.05.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Тема Ох проблеми!нови  
АвторГaлka (Нерегистриран)
Публикувано01.12.07 21:55



На мъж ми отдавна съм казала: "Задникът ми е "свещена крава". Не пип, че пляс!". Е не се разбира от дума моят и това си е. Продължава да тарикатства. Сега ми излиза с номера за "доверието в един брак". Къде било отишло, що съм се правила на ледена принцеса...И вече сексът в онова, дето съм дефинирала като "No access", бил станал според мъж ми въпрос на "развод и смърт". Като го чух и ми падна пердето. И му викам: като си толкоз ербап, дай си твоят задник за един показалец с маникюр и ако не изпищиш, ше си махна и аз табелката с "Ноу аксес"-а. Пак повтарям беше ми паднало пердето, та при такова предложение и познавайки моят честолюбив Рамбо, очаквах 2 варианта на отговор - отказ с псувня или шамар през муцуната. Но най-неочаквано моят каза твърдо: "Сделка!". Бях сигурна, че картите са в мои ръце, а и редовно ходя на маникюрист, та си викам "Споко, Ленче, въоръжена си". Е да, ама не! Ни гък, ни стон не чух от моят. Сълзи му избиха в очите, половин час след тва дрема във WC-to, но дори едно "ох" не издаде. Само си излезе от WC-to, легна на спалнята ни, загаси нощната си лампа и ми процеди през зъби: "Подготвяй се психически и физиологически за следващия уикенд". Обърна се и заспа като къпан. Пиша ви това и ми тракат зъбите, ама не от студ. В безизходица съм и само като си помисля колко си е тежко "по голяма", не ми се мисли какво ще е в обратната посока. Моля, помогнете ми със съвет, че верно ше стане въпрос на "развод и смърт"

...



Тема Re: Ох проблеми!нови [re: Гaлka]  
Автор Blake (ентусиаст)
Публикувано02.12.07 00:37



баси жените дето сте, няма да ви се скъса ануса от едно е*ане...



Тема Re: Ох проблеми!нови [re: Гaлka]  
Автор *Плaмeн* (тарикат)
Публикувано02.12.07 05:39



Хахахаха,ами трепери сега-сделката си е сделка


Радвай се че те е оставил да се подготвиш психически а не е поискал веднага капаро

Много си харесвам работата-мога да я гледам с часове

Тема Re: Ох проблеми!нови [re: Гaлka]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано02.12.07 11:31



Както се изказаха вече, сделката си е сделка. човека ти е дал време да се подготвиш. Бегай в ГЗС и търси инфо. Запасяваш се с овлажнители, теглиш една лекция на мъжа да го дава нежно и внимателно, дишаш дълбоко за отпускане и ... само гледай да не ти хареса прекалено, че после ти да го гониш ;)
Майтапа настрана, въпроса сега е "как". А в тая работа си има тънкости. Дано мъжа ти не е от ония дето само знаят да ръгат.
Айде, бягай се просвещавай и направете уговорката да ръкоодиш нещата - заболи ли спирате. Щото, ако тръгнете с рогите напред нищо нема да се получи. А в тая дейност психологическата бариера е много страшна.

Успех, пък ако решиш - похвали се после





Тема Re: Ох проблеми!нови [re: Гaлka]  
Автортapaлeжka (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 13:58



Галка или Галинчо





Тема Re: Ох проблеми! [re: Гaлka]  
АвторS (Нерегистриран)
Публикувано03.12.07 16:28



Баси извратените хора





Тема Re: Ох проблеми!нови [re: Гaлka]  
Автор Markizata (чиста енергия)
Публикувано04.12.07 00:35



Това сериозно ли е или поредната партенка?


Хм...темата ми изглежда повече за ГЗС, но пък, тъй като там са рафинирани комплексари с 0 опит, с извратени и изкривени представи за секса, по - добре, че си я пуснала тука.
Та, ако не е поредния спам това, ще ти кажа следните няколко неща:
1. Право на всеки човек е, да поставя сам собствените си граници в секса. И това няма нищо общо с любовта, брака, доверието и т.н. Нещо повече -човекът, който те обича и заслужава, е този, който, НА ПЪРВО МЯСТО, зачита това право и никога не си позволява да (се опитва да) налага.
2. Ноторно известно е, че всичко е позволоено в секса - стига да е приятно на всички участници (независимо от броя им...). Когато, обаче, на някого нещо не е приятно, това просто не е приемливо, та ако ще да е погалване по петото пръстче на ръката!
3. Сексът е важна част от една връзка, от брака - също. Но, особено пък бракът, се гради на много други неща, освен секса. И, ако съпругът ти наистина е готов да постави на карта брака ви и отношенията ви заради някаква негова сексуална прищявка, помисли си, що за брак е това...и що за съпруг. Няма никакво значение, дали ти ще я изпълниш или няма да я изпълниш - ако той наистина е готов да те зареже заради това, ако той налага правилата в секса чрез ултиматуми и сделки, днеска ще е това, утре ще е тройка с майка ти - примерно...вдруги ден може да иска да си отрежеш някой крайник - ей така - да му докажеш доверие.
4. Що се отнася до сделката - странно е, че си се съгласила на такова нещо! Странно е че си го направила също...това е голямо унижение за един мъж, имащ себе си за хетеросексуален...Ти си помисли, дали можеш да се отметнеш след това...каквото и да решиш - болка за болка и унижение за унижение (ако за теб аналния секс е нещо такова) - не ми звучи като вариант за добър секс, добри отношения или пък добро семейство.
5. Чувствата и доверието между двама души имат предостатъчно възможнопсти, за да бъдат доказани - позволяването на анална пенетрация определено не е едно от тях, независимо какво твърди мъжът ти - и защо!
6. Мненията за аналния секс са разделени точно 50/50 при жените - едната половина изкрено се кефят, другата половина се отращават.
Ако не опиташ, няма да разбереш, ти от кои си.
Но, ако избързаш в опита и го направиш насила, при всички случаи ще попаднеш във втората половина. И при всички случаи няма да се получи - дори по чисто физиологични причини (сещаш се).
Та...има една поговорка, "гъз - глава затрива"...гледай, в твоя случай , да не е и това, и обратното!



Тема Re: Ох проблеми!нови [re: Markizata]  
Автор maritima (аз,бе)
Публикувано04.12.07 20:10



Много харесах мнението ти.Точно и изчерпателно.
Подсети ме за един виц - малко хумор никъде не е излишен
Млада жена отива при майка си и й заявява:Мамо,ще го оставям този моя.
Защо,бе,дъще,толкова добре си живеете.Печели добре.Купи голямо,хубаво жилище,обзаведе го скъпо и модерно,кола ти купи,всяка година сте в скъп курорт по няколко пъти.
Да,ама постоянно иска да ме оправя отзад.Когато се ожених за него бях като десет стотинки,а сега съм като еин лев.
Е,дъще,ти за деветдесет стотинки ли ще си разваляш семейството....



Тема Re: Ох проблеми!нови [re: maritima]  
Авторmm (Нерегистриран)
Публикувано04.12.07 20:39



Много е права Маркизата,казала го е съвсем правилно и на място.А вече ти си решавай къде да те оправя мъжа ти.Ама на мен да ми постави такъв ултиматум-ще иде да го д..ха.



Тема Re: Ох проблеми!нови [re: Markizata]  
Автор Day (or Night?)
Публикувано16.12.07 00:05



това е голямо унижение за един мъж, имащ себе си за хетеросексуален

По-често унижението е да си признае пред приятели или въобще някой друг, че го прави или че дори му харесва.
Не е толкова унижение правенето.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.