Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:54 03.07.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Бракът ми е*а мамата на връзкатанови  
Авторwhatever (Нерегистриран)
Публикувано24.07.07 14:19



Еех, като се сетя в началото- страст голяма, секс по няколко пъти на ден, пътувания много, нямах време за приятелите си от нея. Така лека полека след 2 години се ожених, в началото беше като че ли Ок, напасвахме си характерите. Имахме една криза по-сериозна, но любовта ни помогна да я преодолем.
Сега след 4 години и близо 2 брак, рядко изпитвам каквато и да е страст, мога да правя секс, мога и да не правя, не ми пука,
налегнаха ни проблемите от живота, макар че финансово се справяме доста добре. Но парите не решават всичко, ежедневното хабене на нерви за проблеми и нуждата да се обсъждат и решават като че ли ни превърнаха в някакво подобие на бизнес парньори. Обичаме се, но някак различно, подкрепяме се, харесва ни да сме един с друг, но страстта я няма,
питам се, бракът ли прави това с всички семейства, защо интересът ни се насочи към други неща (предимно материални)

П.С харесвам жена ми много, страхотно се поддържа, добре си изглежда, но простто тръпката е минимална, нямам желание да изневерявам, просто си караме така ден за ден. Мисля си, че посоката в която вървим, е необратима.
Жалко е, но не знам как това би могло да се оправи





Тема Re: Бракът ми е*а мамата на връзкатанови [re: whatever]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано24.07.07 17:26



и кво си мислиш, че без брак щеше да е по-различно?



Тема Re: Бракът ми е*а мамата на връзкатанови [re: whatever]  
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано24.07.07 19:47



Хе-хе! Страстта само спи... По някога просто отстъпва място на нежността, сигурността, доверието.





Тема Re: Бракът ми е*а мамата на връзкатанови [re: whatever]  
Автор palatka (пристрастен)
Публикувано24.07.07 20:23





Чете ли ти се?



Тема Re: Бракът ми е*а мамата на връзкатанови [re: whatever]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано25.07.07 00:33



Пич, гледай позитивно на нещата!
Ти що не измислиш нещо за разпалване на страстта



Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...

Тема Re: Бракът ми е*а мамата на връзката [re: Фиш]  
Авторwhatever (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 11:30



гледам позитивно, но явно не съм достатъчно подготвен за проблемите, и ми се отразяват ядовете покрай тях бая
докато предполагам, повечето хора свикват, че винаги ще има проблеми и не им пука толкова, и живеят много по-добре
аз лично като задълбая...........
и после ще ми се прави секс, дръжки

ще се опитам да проумея, че няма никога да остана без проблеми,
защото когато няма такива за момента, съм забелязал, че всичко ми върви



Тема Re: Бракът ми е*а мамата на връзкатанови [re: Mишo Шaмapa]  
Авторwhatever (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 11:32



ами по-различно, не знам, може би, защото много от проблемите ги няма

но кой знае, както писах по-долу, когато се науча да приемам нещата такива, каквито са, всичко ще е ок



Тема Re: Бракът ми е*а мамата на връзкатанови [re: palatka]  
Авторwhatever (Нерегистриран)
Публикувано25.07.07 11:40



прочетох го, хареса ми, вярно има много



Тема Re: Бракът ми е*а мамата на връзкатанови [re: whatever]  
Автор *jull** (())
Публикувано25.07.07 14:19



Не се притеснявай, сексуалното привличане е заложено от природата с една-едничка цел - възпроизводството. Всичко е биохимия, което също не трябва да ни смущава. Някъде четох много интересно научно обяснение на това, но не мога да цитирам. В общи линии е установено, че "бурната влюбеност продължава около 1 г., голямата любов - 3-4 години, и след това се развиват друг тип отношения, които и продължават дълго. Това е чиста биохимия и се явява предпазен механизъм, който да позволи на преживелия партньор да се справи с евентуална загуба на другия и да осигури адекватно отглеждане на потомството".
Когато "другиат тип отношения" не са здраво формирани, се стига обикновено до т. нар. изневяра, тъй като човек се опитва да замести липсата на сексуално привличане в семейството си с друг партньор. Много често това ново увлечение се смесва с любовта и води до разтрогване на брака. Затова психолозите съветват и двете страни да потърпят 3 г., защото дотогава биохимията ще си свърши работата и новата страст ще утихне. Дали човек наистина ще може "да потърпи" (трудно и за двете страни) не може да се каже предварително, но е добре поне да се знае!





Тема Еееееееееех........нови [re: whatever]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано25.07.07 22:24



не гледаш.Поне така изглежда, отстрани.
Аз, самата, също трудно се отърсвам от служебните проблеми.За мъжа ми е не по-малко трудно.На него му още по-трудно,защото е супер отговорен.Винаги приема нещата супер сериозно.Ако си постигнал в живота си поне половината от нещата, които си планирал(да не говорим за мечти), значи си се справил.

Признавам,че много е приятно да прочетеш нечие мнение за партньора му в положителен смисъл-напр.за външността на съпругата ти.Ти не дълбай, а се радвай на това, което имаш!



Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...


Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.