Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:47 25.04.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема **Пиячки на кръвта ни.....нови  
Автор nyctea (у......)
Публикувано14.06.07 09:34



Знам, че почти всички жени имат проблеми със свекървите си,
както и аз, направо ме побърква време отвреме


Пият ни кръвчица, не ни оставят на мира,
непрекъснато завират нослето си, където не трябва....
изобщо....мъка....
защо те не ни оставят на мира най-накрая????




Тема Re: **Пиячки на кръвта ни.....нови [re: nyctea]  
Автор rosima (непознат)
Публикувано14.06.07 13:28



Има една много ценна книга "Дипломация и протокол". Може би някой трябва да напише подобна и за отношенията снахи-свекърви. Свекървите трябва да се държат на безопасно разстояние, но не трябва да имаме конфликти с тях, защото всичко рефлектира обратно върху нас. Съветът ми е: просто бъди философ, не обръщай внимание на дреболии, бъди над нещата, старай се да я дистанцираш, без да разбере, че го правиш умишлено! Но пряк двубой - никога. Имам приятелки, които не само са си разменяли хапливи думи, а и са си удряли шамари и т.н. Няма смисъл, колкото и да се стараеш никога няма да победиш - тя му е майка, едва ли ще пожеш да промениш това. За цивилизованите отношения снаха-свекърва винаги е необходима доза лицемерие, много често и двойна доза. Успех и търпение!!!



Тема Re: **Пиячки на кръвта ни.....нови [re: nyctea]  
Автор Фиш (вече спокойна)
Публикувано14.06.07 13:44



За да ни държат живи и стегнати, ве!)))Всъщност големият въпрос е(за мен) ние как ще се държим в тяхната роля?Ще избягаме ли от народопсихологията си?Изпускаш ли се да казваш:ние, едно време...?


Аз да си призная съм по-гадничка с моята майка, на която непрекъснато й повтарям, че давайки й ключ за дома ми, съм я дарила с висша форма на доверие
Само един съвет ще си позволя(след месец ще празнуваме 19-та годишнина):възможно най-рядко си позволявай злобни клъввания по адрес на родителите му.Знам,че звучи йезуитски, но пробвай да ги хвалиш и ще видиш как той сам ще казва, това, което е..твоя реплика)Едва ли и той е лудо влюбен в поведението им, но ако ти инициираш мърморенето като че ли у мъжа се отключва една защитна реакция и казват, противоположното, на това което мислят)))

Мъже, опровергайте ме!

Умът пресмята.Духът копнеее. А сърцето..си знае своето...

Тема Re: **Пиячки на кръвта ни.....нови [re: Фиш]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 15:13



абе такава защитна реакция ще му отключа че свят ще му завие...момичета я малко го давайте по така, инак ще ви се качат на главите и ще се друсат там...



Тема Re: **Пиячки на кръвта ни..... [re: nyctea]  
Автор eднa жeнa (м....?)
Публикувано14.06.07 15:13



Между мен и моята свекърва още от самото начало поставих дистанция.Сега и да иска не смее да се бърка в каквото и да било.Хората са различни,при някой не се получава





Тема Re: **Пиячки на кръвта ни.....нови [re: eднa жeнa]  
АвторEli (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 16:01



Аз живея 21 год.със свекърва,която на всичкото отгоре не ме одобряваше за снаха.Не знам дали нещо съм направила,но към днешна дата се разбираме чудесно.Просто съм си аз.Свекъра ме обича повече от дъщеря си,а свекървата ме хвали непрекъснато.Дразни ме понякога,естествено,но и майка ми ме дразни не по малко.Сега,когато имам двама големи сина я разбирам добре и даже аз май ще съм по-лоша свекърва,особено като гледам какви девойки са се навъдили напоследък/не се обиждайте,женски майки/



Тема Re: **Пиячки на кръвта ни.....нови [re: Eli]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 16:31



и като станеш по лоша на кой ще навредиш?



Тема Re: **Пиячки на кръвта ни.....нови [re: нeли]  
АвторEli (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 16:49



Принципно на никого,мацка.Аз не съм лош човек,но усещам как се дразня от някои неща.За сега си трайкам,но при условие,че спи в нас,яде в нас и т.н./а тя е на 16год./и аз чистя,мия чинии след тях и като трябва да се помага тя решава да иде при майка си-е,кажи ми колко още ще си мълча.Можеш ли да познаеш?Значи може да спи с мъж,а не може да си изхвърли пепелника?Няма да ви дразня повече с кандидит-свекървински мнения.



Тема Re: **Пиячки на кръвта ни.....нови [re: Eli]  
Авторнeли (Нерегистриран)
Публикувано14.06.07 18:27



ох...незнам,аз пък съм от другата страна...хрантутя един 25 годишен/от 19годишен/и го търпя все още заради дъщеря ми ма не знам до кога...качил ми се е на главата и скача....със съпруга си не съм имала проблеми,защото не съм имала свекърва,но за това пък свекър ми беше /почина/душица...то ни така ни иначе..



Тема Re: **Пиячки на кръвта ни.....нови [re: rosima]  
Автор nyctea (у......)
Публикувано14.06.07 22:05



Опитвам се да не и обръщам внимание, но понякога направо се побърквам


благодаря ти




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.