Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:21 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема ще полудеянови  
Авторпpиятeлka (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 10:10



Здравейте

преди 3м се приместих при моя приятел , той живее в друг град така че съм далеч от моите родители . Той живее сам с майка си и тя е малко луда
Постоянно ни кара да и носим храна в стаята да и сменяме чершафа и да и перем и пие всеки ден. И незнам какво да правя
Майка ми и даде 2000 лева дори мнрси не и каза а онзи ден тя ми каза че 2000 лв са стотинки за нея



Тема Re: ще полудеянови [re: пpиятeлka]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано16.02.07 10:56



Ако приятеля ти те обича, щете разбере ако му кажеш , че искаш да си живеете отделно, па макар и на квартира.



Тема Re: ще полудеянови [re: пpиятeлka]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано16.02.07 15:06



А zащо майка ти и е дала пари на нея

...
Тя нещо болна ли е, че трябва да и носите храната в стаята и да и сменяте чаршафите?


Simona-25.01.2006

Тема Re: ще полудеянови [re: surfline]  
АвторCъвeт (Нерегистриран)
Публикувано16.02.07 23:18



А приятелят ти как реагира на всичко това?!...
Извинявай, не искам да звучи грубо, но ти наясно ли си с психичното заболяване на майка му? Все пак "малко луда" не е диагноза! Ами ако е нещо, което се предава по наследство?!
Дано не ми се обидиш, просто в такива случаи трябва да се мисли и преценява много трезво!



Тема Re: ще полудеянови [re: пpиятeлka]  
Автор starry_sky (необятна)
Публикувано16.02.07 23:34



Момиче, събирай си багажа и си заминавай.Не забравяй че твоят приятел е отгледан от тази откачалка и по някое време може да отключи подобно поведение.Тя сигурно иска да има домашна прислужница.Добре си й дошла. Ако не си ти, ще бъде някоя друга.Успех и те подкрепяме в решението.

Ако искаш да направиш нещо - намираш начин, ако не искаш - търсиш причина.

Редактирано от starry_sky на 16.02.07 23:38.



Тема Re: ще полудея [re: пpиятeлka]  
АвторЛили (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 10:52



Сигурно си много млада. За какво ти евместо романтика и хубави изживявания, да се гърбиш с психари.
Приятели много, пи това със здрави-прави майки.





Тема Re: ще полудеянови [re: пpиятeлka]  
Авторrosy (Нерегистриран)
Публикувано17.02.07 13:06



Никога не оставяй да ти налагат подобно поведение,то може само да се задълбочи с времето.Едно е да уважаваш родителите на приятеля си,друго да ги оставиш да те използват и обиждат.Бъди откровена с него,ако те подкрепи,значи той е човека,а ако не-не си струва.Говоря от опит.Примириш ли се,знай,че е завинаги.А и щом 2000 лева не са нищо за майка му,квартирният въпрос е решен,нали?



Тема Re: ще полудеянови [re: rosy]  
Авторпpиятeлka (Нерегистриран)
Публикувано18.02.07 11:17



Майка му се мисли за голяма работа и за това че нито аз нито моя приятел работим (той следва , аз си търся работа) тя иска ние да правим всичко : да чистиме ,перем б да и готвим ,да и носим влда и храна в стаята да говорим с нея защото си няма приятелки ,при това тя има още 2 дъщери на 40г и 35г а приятелят ми е на 22г . Приятелят ми ме подкрепя и се кара с майка си постоянно , но това не помага защото тя мисли че ние сме и длъжни ,най вече аз



Тема Re: ще полудеянови [re: пpиятeлka]  
Автор femina (Mис Kаприз)
Публикувано18.02.07 14:29



Няма какво да му мислиш и разсъждаваш.
Или оставате при нея и тя ви тормози психически, докато не разбие връзката ви.
Или излизате на квартира (намери си работа по-скоро, той също - какво като следва?) и си живеете живота, а тя да тормози някой друг.

Държавата България - невъзможни неща няма!


Тема Re: ще полудеянови [re: пpиятeлka]  
Автор PPP (една)
Публикувано19.02.07 13:44



Вземай си багажа и си тръгвай.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.