Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:37 02.07.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: ще полудеянови [re: PPP]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано19.02.07 14:17



...и приятеля с багажа. При това въzможно най_скоро.


Simona-25.01.2006

Тема Re: ще полудеянови [re: surfline]  
Авторпpиятeлka (Нерегистриран)
Публикувано20.02.07 08:54



не мога .....
И той не може да я остави сама



Тема Re: ще полудеянови [re: пpиятeлka]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано20.02.07 10:24



Щом неможете , трай си тогава.



Тема Re: ще полудеянови [re: пpиятeлka]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано21.02.07 15:39



Защо? Рано или късно родителите остават сами_повярвай ми това всеки с дете го zнае. И е напълно погрешно да очакваш от детето си да ти бъде компания_далеч по_zдравословно е да е някой на твоята въzраст и с твоите инетереси. 22 години не е тийн въzраст и приятелят ти би трябвало да потърси иzвестна самостоятелност.
Помислете zа компромисен вариант и жилище някъде на блиzо_така ще може да минавате, да и обръщате иzвестно количество внимание и същевременно няма да ви трови атмоферата у дома.
Попитай приятелят си как си представя бъдещият си живот_това би ти помогнало много да се ориентираш в ситуацията. Ако не е склонен на компромиси спрямо майка си, по_добре не си губи времето и нервите в подобно общуване.
п.п. Жилището не е zадължително да е меzонет от 300 квадрата_на млада двойка беz деца стая с баня им е достатъчна(това от опит

)


Simona-25.01.2006

Тема Re: ще полудеянови [re: surfline]  
Авторпpиятeлka (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 10:03



Не става така лесно , майка му плаща унито и ако той излезе на квартира тя повече няма да плаща за унито . Той сега е 1ви курс .
Тя и така постоянно ни нптяква че за всичко плаща а приятелят ми неможе да направи нищо докато не си намери работа . Лятото той ще си търси работа .



Тема Re: ще полудеянови [re: пpиятeлka]  
Авторпeпo (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 10:13



унито може да го поеме твоята майка. След като може дава по 2000 лева, вярвам няма да откаже.



Тема Re: ще полудеянови [re: пpиятeлka]  
Авторgabnka (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 11:23




хайде не се оплаквай
чакате на готово
получавате на готово
но не всичко е по вашата "свирка" и веднага се оплакваш
щом унито е по-важно от това да сте самостоятелни - за какво говориме?!



Тема Re: ще полудеянови [re: пpиятeлka]  
Автор Kitten (in love)
Публикувано22.02.07 13:21



Ами тя жената явно наистина плаща за всичко!


Аз както го разбирам, майка ти й е дала пари един вид за твоята "издръжка", защото живееш в дома им и не работиш, права ли съм?
Просто аз не разбирам къде е проблемът, големи хора сте, не стига, че друг ви издържа, ами и претенции
Не казвам, че не е нормално да се дразните от определено поведение, напротив, съвсем нормално е. Но народът го е казал - който плаща, той поръчва музиката Така че, докато сте под нейния покрив, а на всичко отгоре и тя ви издържа, ще траете.



Тема Re: ще полудеянови [re: Kitten]  
Авторпpиятeлka (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 14:48



просто си мисля как може майкаму да ни натяква че ни издържа . Майка ми също праща пари и всички се хранят с тези пари но моята майка не се оплаква че праща пари . Аз просто не съм прислужница за да и нося вода



Тема Re: ще полудеянови [re: пpиятeлka]  
Авторgabanka (Нерегистриран)
Публикувано22.02.07 15:13



хората са различни.
някои ти правят услуга просто защото те обичат и искат да ти помогнат.
други ти правят услуга, за да им се чувстваш задължен и след това натякват, ако не си го оценил или просто така - защото са такива. или защото ще искат нещо в замяна.

твой е избора - дали ще позволиш на някой да ти помогне.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.