Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:29 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Тема Представяне на втората майка или любовницатанови  
АвторMira (Нерегистриран)
Публикувано04.11.06 11:19



Родителите ми са разделени от доста години.Баща ми живее "сам",а майка ми с брат ми...Преди няколко дни аз и моето семейство гостувахме на баща ми.Междувременно дойде една съседка и го попита за Ваня.Той каза,че предполага,че в у тях си...На връщане имахме малък инцидент и се наложи аз да се върна с него,с автобуса,а мъжа ми и децата малко по късно... В автобуса баща ми ми каза,че майка настоявала за развод,но той нямал намерение да и даде такъв защото много я обичал.На слизане той тръгна в неизвесна посока (противоположна на тази където живее)и ме изпрати с думите "Опитай се да вразумиш майка си".Нищо не му отговорих.
На тръгване от родния ми град ми даде диск със снимки.Току що го разгледах. Никого не познавам,но мога да предположа коя е въпросната Ваня...Стоя и се чудя каква е идеята да ми показва тези снимки? Желание да ми представи настоящата си жена или нещо друго...
Забравих да кажа,че на диска пише "Спомен от дядо",което предполага,че са адресирани към децата.Те едва ли няма да забележат чуждо присъствие и да кажат на баба си.
Преди ми се е случвало да давам съвети на близки и познати,а сега попадайки в подобна ситуация ми е супер гадно. Съгласна съм,че той не може да бъде вечно сам,но защо иска да съсипва и живота на майка ми?! Ако ми беше представил Ваня по по нормален начин щях да я приема,а сега... Сега ми е неприятна. Може да е страхотен човек и да няма нищо общо с това което той прави,но на мен ми е неприятна.



Тема Ти пък реагираш като бебенови [re: Mira]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (член)
Публикувано04.11.06 13:48



Има си любовница, какво толкова. Нормално е, щом са разделени с майка ти. Не е нормално да не и дава развод, ама тя пък да не е малко дете, че да не може да го получи, ако толкова иска. Пък и като не е разведена, голяма работа. Какво и пречи това да живее , както иска? Изобщо, защо търсиш проблеми там, където ги няма?



Извинете за правописните грешки. Мозъкът ми се бъгва и ми омръзна да поправям.

Тема Re: Представяне на втората майка или любовницатанови [re: Mira]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 09:22



Ами не им показвай на децата
диска сега, нали е "Спомен от дядо" -
запази го за след 10-20 години.





Тема Re: Представяне на втората майка или любовницатанови [re: Mira]  
Автор else (lostinthemist)
Публикувано06.11.06 14:02



Реагираш като малко дете.
Обяснението, че ако ти я беше представил "по по-нормален начин" щеше да я приемеш, а сега ти е гадна, няма нищо общо с действителността. Гадно ти е, защото си научила за съществуването й. Ако ти я беше представил по "нормален начин", щеше да се възмущаваш например как се държи, все едно нищо особено няма или нещо такова. Абе щеше да му намериш кусур, както и да беше го направил. Гадното идва от наличието на въпросната жена в живота на баща ти.
Нататък се сещаш и сама.



Тема Re: Представяне на втората майка или любовницатанови [re: Mira]  
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано06.11.06 15:37



"На слизане той тръгна в неизвесна посока (противоположна на тази където живее)и ме изпрати с думите "Опитай се да вразумиш майка си"."

Типично, скъпа! Не яде кокъла, но и на друг не го дава. Или моето си е мое, чуждото е общо. Такива мъже работят с чувство за вина, странно, ноли? Просто така са ги възпитавали - че са нещо повече от жените и могат да правят каквото си искат. Това отвратително поведение няма да се промени - то е манталитет. Между другото, с това поведение той обижда не само майка ти, но и любовницата си. Такива мъже не са в състояние да уважават жена, те виждат в жената просто една фуста.



Тема Re: Представяне на втората майка или любовницата [re: Mira]  
Автор нecъrлacнa (бродник)
Публикувано07.11.06 16:24



Много гадно, ама защо е всичко това?
Дали хората на известна възраст не изкукуригват?
Съчувствам ти, май са ти повече децата



Тема Re: Представяне на втората майка или любовницатанови [re: Paл]  
АвторKrassi (Нерегистриран)
Публикувано10.11.06 20:38



Все пак говориш за баща й...




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.