Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:21 29.05.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re:мога да ти кажа за други разни кризинови [re: ПOЛУидиoтчeтo]  
Автор MaмaMъpмopaнa (гальовна)
Публикувано29.08.06 12:32



Благодаря!

Бързам бавно, ама искам и да стигна

Тема Re: Криза след първата година от брака?нови [re: ZvezdenDazd]  
АвторPaл (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 19:03



Скъпа, не прочетох нито един коментар, но знам рецептата. Вади и сабята и ножа! Докато не си ги премерите няма да стане! И не отстъпвай! Успех!





Тема Re:мога да ти кажа за други разни кризинови [re: ZvezdenDazd]  
Авторdt (Нерегистриран)
Публикувано30.08.06 19:36



Не виждам какво още правиш до този човек. Думите и отношението му към теб не съдържат нито любов, нито дори елементарно човешко уважение. Какво ще градите занапред на такива основи? Не си най-млада, вдигай гълъбите и си търси друг мъж; от сега нататък все по-зле ще става между вас. Няма какво да чакаш от този - неустановени възгледи на 39-годишна възраст, няколко дни с някаква шаврантия му стигнали да си промени светогледа... Леке и половина! Ами ако имате дете?... Или ще те кара да абортираш, защото не е сигурен какво иска?...



Тема аз спрях да пиша, защото всичко което казваш ...нови [re: ZvezdenDazd]  
АвторTyбa (Нерегистриран)
Публикувано31.08.06 01:23



... ми се е случило и на мен. Всичко което пробваш го пробвах и аз ... резултата е закърпване за извесно време - после пак в тъча. Аз затова казвам, че съм станала дебил, просто това прави впечатление и го кара да изтрезнява по-бързо от причудливите си сътояния.



Тема Re:мога да ти кажа за други разни кризинови [re: ZvezdenDazd]  
Авторdidi (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 11:53



az pyk kakvo da kaja nqmam dumi i az samo 4e pri nas neshtata sa slednite. TOI ve4e e na 31 az na 26 imame vryzka ot 7 godini i nqkolko meseca. Jiveem zaedno prez cqloto tova vreme bez brak. Az sym za syd tyrpq harakter i polovina. Nqma seks i tova e i ne iskam da kaja 4e tova e nai vajnoto no harmoniq v nishto nqma. To ne beshe molene to ne bqha molitbi, kompromisi kakva sym si patka i polovina. Druga kato men nqma vseki mi vika hvashtai si 4antata i iz4ezvai. Brak li nikoga deca li tova e fiks ideq. Vsi4ki sa ednakvi ne sym probvalo no imam o4i i za tova. Kakvi sa tiq 4ishiti be ei? Nqma li hora normalni. Ot nervi i glavoboliq 4ak ne mi se misli ve4e. Na 26 godini syrceto mi hlopa kato na 60 godishna jena. Az sym sydistka. Toi nikoga nqma da s epromeni dnes daje mu zaevih shte hodim na seksolog a toi ami ako az ne iskam. Kato kazvam nqma razgovor nqma nishto. Monolozi sama si gi vodq i kogato si stegna bagaja po4vat obeshtaniqta. Vremeto si leti i si mislq taq prodyljava i prodyljava a az si stoq kato pyn. Toq 4ovek ima seriozni problemi iskam da izkreshtq 4e 4ak da pri4inq fizi4eska bolka da znam 4e za neshto i nqkoi drug strada. kakvo da go pravq aa kak da go opravq toq a? Dyrji se kato jeni4ka ama kato super jeni4ka. Az sym go prevyrnala v tova. Probvah vsi4ko ama vsi4ko i na interesna se pravih i 4akah i traqh gluposti bez komentar. S toq seks 1 , 2 ti na godina mi kazvat 4e sym nimfomanka. Tova toi mi go kaza. Nqmam nikakvo sebeuvajenie. Ne vqrvam na komplimentite na horata, ne negovite zashtoto takiva nqma. Da prodyljavam li za 7 godini nishto ne razbrah i se 4udq tiq semeistva kak funkcionirat vyobshte taka li e e navsqkyde?



Тема Re:мога да ти кажа за други разни кризинови [re: didi]  
АвторMaмa Mъpмopaнa (Нерегистриран)
Публикувано03.04.07 13:07



И от мен още едно "ТРЪГНИ СИ"!
Извинявай, но ако приемем ситуацията за каквато си я описала, това си е живо заробване, загробване и каквото още искаш. Жените имаме странната склонност да се опияняваме от страданието, най-вече собственото. Нещо мъченическо ни гони и ни кара да се чувстваме велики в своите си очи, от това, че някой ни наранява, независимо по какъв начин. И ние, хрисими, благи, всеопрощаващи, търпим ли търпим. Вижте ни само колко сме добри.
Да ама не, на никой не му дреме на шишарката. Нямаш деца, какво те държи при този мъж? Седемте години заедно? Пепел е това. Я намини към клуба на разведените да видиш до къде водят такива компромиси и чакане. Пак дотам, ама с попилени години от живота ти. На 26 си още твърде млада, за да се примиряваш. Аз самата на тези си години се страхувах да продължа сама и да скъсам окончателно с мъжа, който беше започнал много да ме наранява. Убеждавах се, че заради детето си съм длъжна. Сега на моменти съжалявам, че загубих няколко години в напразни надежди и безкрайни лутания и терзания. В други моменти си казвам, че така е по-добре, защото сега решението ми вече е непоколебимо.
Във всеки случай, пожелавам ти да намериш в себе си силата и да направиш най-доброто за теб. Щастието не е само блян от детските приказки. Има го, но иска да се борим за него, да докажем, че имаме силата да го намерим и спечелим и търпението да го запазим. Твоето щастие те чака, бъди сигурна в това. И не е казано, че трябва да е с този мъж. Ако става - става. Но ако не става, трябва да имаме смелостта да си признаем и да продължим по нов път.
Успех момиче!



ПП. Интересно, темата е стара, какво ли е развитието при авторката? Някой знае ли? Тя самата дали наминава още тук?



Тема Re:мога да ти кажа за други разни кризинови [re: didi]  
АвторBиди (Нерегистриран)
Публикувано05.04.07 11:15



Не е навсякъде така, не се отчайвай





Тема до didi [re: didi]  
АвторHp (Нерегистриран)
Публикувано13.04.07 10:10



Както казваше един мой приятел - аз ще си намеря свестна и скромна жена, която да ми седи вкъщи и да ми гледа децата, а иначе ще си ходя по по-отворени жени да си го слагам / с извинение/ .
Тъ, твоят сигурно си те обича, но не като онова 19г. момиче, с което е имал 4-5-6 години страхотен секс и вместо да търпиш да бъдеш домашната помощница вкъщи, хвани си шапката и си намери един точен мъж, без да бързаш да заживяваш с него.
По-добре малко почивка от една доста дълга връзка, изхабена от общото ви израстване като личности, отколкото отново вглъбяване толкова бързо в други отношения.

Успех!



Тема Кризата продължава! [re: ZvezdenDazd]  
Автор ZvezdenDazd (optimist :))
Публикувано16.04.07 19:47



Здравейте,

Влизам и какво виждат очите ми? Моята тема отново е актуална

.
Колко ми се искаше това да е само проблем при мен, а не и за останалите..... Но уви!
Какво да Ви кажа, аз все още съм омъжена за същият човек, който си е все същият, а моите чувства отдавна са се првърнали в буца, която ме души и ме лашка ту в лудостта, ту в примирението... На 33 години съм съсипана. Измъчвана от терзания и упреци ( аз сама си го причинявам ). Чувството ми за дълг и отговорността ми към поетите ангажименти просто ме убиват. Продължавам да се самообвинявам и да се смачквам. Тогава не намерих сили, а сега вече ми се струва, че доста време съм лъгала с привидно спокойно поведение и опити да върна топлината в семейното огнище. Резултатът? Той е плачевен, съпругът ми реши, че вече е време той да демонстрира привидно добро поведение, но не като отстъпи от глупавото си поведение, а като постоянно ми повтаря, че ще ми помогне да сложа ред в живота и бизнеса си и тогава щяло между нас да потръгне..... Добре, казвам му аз, но бизнесът ми си е наред, какео искаш да подреждаш, а той ми отговори дай да си направим общ такъв, аз умея да ръководя и ще ти помагам. Добре, казвам аз, но това как ще промени факта, че от една година не сме правили секс??? На този въпрос отговор нямаше, само спомена, че не е нужно да му натяквам за секса, т.к. това го обиждало и го травмирало..... И все неща от сорта, винаги упреците са към мен, че много работя ( а аз издържам към момента домакинстовто ни ), че нямам време за него ( а се прибирам винаги от работа направо в къщи, излизаме на ресторант, организирам уикендите.. ). Напоследък е започнал да ме дебне с кого излизам и къде ходя...
Душата ми е зажедняла за спокойствие, за ласка, за разбиране, а и секса не е на последно място. КОШМАР!
Мили хора, не допускайте да изпаднете в такава ситуация, а бъдете поне малко егоисти!


P.S. Той отново е командировка зад граница със същата своя колежка!

Редактирано от ZvezdenDazd на 16.04.07 19:48.



Тема Re: Кризата продължава! [re: ZvezdenDazd]  
Автор palatka (ентусиаст)
Публикувано17.04.07 06:49



Здравей! До колкото разбрах нямаш деца. Ти си млада жена. Защо си губиш времето с мъж, който не те заслужава? Няма да умреш от глад без него, нали? До кога ще чакаш, и какво чакаш в същност?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.