Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:06 01.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re:мога да ти кажа за други разни кризинови [re: Tyбa]  
АвторEdin (Нерегистриран)
Публикувано14.08.06 01:39



ако жените в света се делят на умни и не толкова, то вие с жена ми явно не сте от първите

мъжът е най-лесно управляемото същество - праволинеен и предвидим



Тема Re:мога да ти кажа за други разни кризинови [re: Tyбa]  
Автор ZvezdenDazd (optimist :))
Публикувано15.08.06 12:55



След като пуснах този свой постинг, нещата при мен тотално се объркаха. За да бъда поконкретна искам да кажа само, че нашият браке точно на година и 3 месеца. Съпругът ми е на 39г., а аз на 32. След една негова командировка траяла 3 седмици, удома си дойде за мен непознат човек. Студен, циничен, на номенти арогантен дори. Опита се по всякакъв начин да ми покаже, че аз трябва да стоя в ъгъла и да мълча, докато той може да прави каквото си иска. Каза ми, че му било скучно и че бил мухлясъл в това негово семейство. В скоби искам да кажа, че до преди 1 година, той самият мечтаеше за семейство и за дом. Никога не сме се лишавали от пътувания през вуикендите, нито пък от излизане вечер с приятели. Аз самата работя, както и той и имаме широк кръг от познати. Оказа се обаче, че колежката с която той пътува е напълнила главата му с нейното виждане за живота, а то е имам си съпруг и дете, както и официялен и неофицииялен любовник.Мъжът ми стои вкъщи и гледа детето, докато аз вечер си ходя по дискотеки и барове, защото иначе ще се разведа и ще си взема детето, а и все пак той изкарва добри пари и тя не е лишена от нищо. От друга страна с любовника се ходи навсякъде, той е показван пред всички и се казва, вижте една умна жена така трябва да живее. Съпругът ми който иначе смятах за доста разумен изведнъж просто забленува за такъв живот и резултата е на лице. Без да се замисля той тръгна по този път и сега е някъде из розовите облаци на собствените си блянове. Толкова съм объркана и шокирана, че и дори днес съм като парализирана. От разговор смисъл няма, от каране също, да го напусна май и това не си заслужава..., просто кошмар. А да кажа че не си е поживял..., поживял си е. Все пак се жени на 39, а сме заедно от година преди това. Самият той настояваше за брак.... Толкова съм объркана.....



Тема Re:мога да ти кажа за други разни кризинови [re: ZvezdenDazd]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 14:17



Аз бих му извадила
довода с болестите и бих го напуснала.........



Тема Добре дошла в клуб откачалкинови [re: ZvezdenDazd]  
АвторTyбa (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 16:21



Ми ти що не каза, че твоя е към 40-така, тя работата е ясна. Виж има разни цени мнения и съвети, давай да пробваме кое ще проработи.

Аз така малко си пиша без да ми пука особено, щото ги преживях 100 пъти тия неща. Вече съм изграден дебил-темерут. На моя съпруг нищо не му е наливано в главата от любезни колежки, сам си е стигнал до него, но резултата е същия ... Както разбра и аз като теб ни-напред-ни-назад - все на ръба стоя ... и мислите ми са объркани ...

Някой спомена, че 40-те, преминавали в 50-те, а после 60-те, т.е. какво?! Може би трябва да се спрем на млад любовник към 25 (една приятелка вчера се появи с такъв - ама тя е неженена и нераждала - проблемите са й 0) и като чукне 35 пак да се връщаме към 25 ... има ли ги още тия филми?!






Тема ние със съпругата тинови [re: Edin]  
АвторTyбa (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 16:34



... щото тя не ти е жена и не ти е собственост, "съпруга" - запомни го ... та ние с товята съпруга може и да не сме от първата група на споменатите, но това си е твоя избор. ако беше цвете, щеше да си с някоя от първата група, ама те затова са умни (така казват), защото не се заминават с балканци като теб ....

както и да е, не искам да се заяждам с 40 годишните, докато не разбера от собствен опит "кво е тва и що така трудно се преглъща"



Тема Re: Евала!нови [re: ДAHИ]  
АвторTyбa (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 16:41



... чесно да ти кажа, четейки тук из клубовете все ми се губеше нормалното ежедневие - все се пише за някакви свръх мъже, които някой обожава, пък те как обожавали някоя ... бях започнала да си мисля, че аз единствена съм се набутала на кривото родно балканско чудовище и остави това ами съм си го пуснала в къщи ... сега като виждам що народ има сходни проблеми и се чувствам по-добре...



Тема Re:ммм да - пробвах - не работинови [re: Eми]  
АвторTyбa (Нерегистриран)
Публикувано15.08.06 16:48



По едно време и аз се правих на "умряла лисица" - никакъв резултат. Е като започнаха да ме тръсят разни "непознати" по тел. стана интересно, но за кратко, после мочето пак потъна ... пък аз не съм от тоя тип дето ще ходи да си търси забавления - при мен нещата са или дълбки или никакви. само дето не мога да си позволя нищо дълбоко преди да съм напълно сигурна, че съм приключила с тоя брак ... тъпо знам.
иначе нямам проблеми с визията - поддържам се, но си го правя за собствено удоволствие, мразя занемарени жени и мисля, че основно семейните проблеми идват от там (като изключим 40-годишните :))) ... и като стана дума - повече от занемарените жени ненавиждам занемарени мъже ...



Тема Re:мога да ти кажа за други разни кризинови [re: ZvezdenDazd]  
АвторMimi (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 05:47



Na mene mi se struva, che tvoiat myzh e hlytnal po niakoia zhena. Tova mozhe da e edinstvenata prichina toi taka izvednyzh da si promeni chudstvata. Ne se plashi - ste mu mine. Vsiako chudo za tri dni!



Тема Re:мога да ти кажа за други разни кризи [re: ZvezdenDazd]  
АвторЛekи пpъckи (Нерегистриран)
Публикувано16.08.06 14:44



Много късно се жени и не може да осъзнае, че има задължения. За една година "мухлясъл". А пък и колежката му е завъртяла главата, а той няма изграден имунитет. Дали пък на 39 г. си е все още дете?Дали пък розовите облаци, в които витае няма да се поразсеят за някоя и друга седмица? Може би си струва малко да поизчакаш...



Тема Re:мога да ти кажа за други разни кризи [re: ZvezdenDazd]  
Автор Eddy (въздушна)
Публикувано22.08.06 10:06



Е мила,ако нямаш деца с него,май е по-добре да го пуснеш да си потръси жена като колежката.При мен големите промени/проблеми дойдоха след раждането на детето.За справка-аз сега съм на 39,той на 42,детето вече на 2,брака-почти на 3.И аз очаквах,че по-зрялата възраст ще е предимство,но не би....

Редактирано от Eddy на 22.08.06 10:06.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.