Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:06 29.05.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: Krizi, kriziнови [re: чoвek]  
Авторkaketo (Нерегистриран)
Публикувано25.01.08 13:41



Koito si e chove4en si e chove4en...i popada na hora s chustvo za humor (pseudo ili ne losho)! Nai-veroiatno se povtariam, no oshte ne sam izpluvala ot bataka s mislite... da, razbirane mu e maikata ako shte sajitelstvame po-dalgo s niakoi, no razbirane uvajitelno i pochteno, a inache mojesh da si obichash niakoi i ot razstoianie... Ne bil iskal da mi razkazva podrobnosti shtoto sam shtiala da stradam!?!, ama ot koe ako ne ot niakoi shtrihcheta vijdash edin po-tzialosten obraz na Choveka do "kraya na dnite ti", nali i za nego techeshe Testa? Bil si napravil okonchatelnia izbor! I po kakvo si lichi tozi izbor? Ako e ot razrejdaneto na sreshtichkite, mnogo blagodaria az sega shte biagam nadalech; sachustvah, podkrepiah, darjah ratze, barsah sopoli, slushah, osvobojdavah tereni (bukvalno i ne tolkova), zashtoto sme v trudna vazrast...haide, maina, basta, i moiata e trudna, i az sam chovek ( ili mai ne biah?),dano, ne izglejdam neblagodarnitza.
Znachi za jena si e pozvoleno da se trabi kade i s kakvo se zanimava, a za liubovnitzata - e nechistoplatno liubopitstvo i smarten griah.
Da dopusnem, che lisicheto e vliubeno - tia raboti se sluchvat daje na razni jenki, koito mnogo dobre eksploatirat chustvata na drugite da poluchat, s malko psevdo-zamisliane, podslon i hrana vsiakakva ( e, nie sme bili na tozi hal, ama ili sme popadali na golemi skranzi, ili sme se zadovoliavali samo sas sashnosta na tia vrazki -bez da ni e hrumvalo, che moje da ima i po-materializiran obraz tzialata tazi istoriika), da, dopusnem, no koya vliubena jena, osven ako ne e s psichichni otklonenia, shte nastoiava redovno i nai-veche chesto za sreshti v prodaljenie na mnogo mesetzi, vijdaiki, che vaprosniia ne se valnuva mnogo-mnogo veche ot igrichki s neinite lapichkii i si predpochita domashnia barkoch? Znachi greshkata e otnovo v nashia televizor! Razdavame se bez zamisliane, govorim kato dellfiiskia orakul - vseki da razbira tova, koeto mu se shte, pak vav vsiaka posledvala situtzia moje da povdignem mnogoznachitelno vejdi i da kajem : "Az ti kazah!".
Za shastie se samoizvadih ot snimachnata ploshtadka, a ti, Zany, ako iskash da prodaljish da jiveesh s tozi maj bez da izpadash v depresii i chernogledstvo za obshtoto vi badeshte prochisti kilerite s vapprosite i samneniata, vapreki, che shte e problemno i bolezneno, i shte ti se opava, mranka, zaobikalia i nervnichi. Stava vapros ako iskash vrazkata vi da e ravnopravna i palna, a ne ot typa - sgovorchivi sakvartiranti...
Lichi si, che mnogo ne govoria s hora, nali? Staroto ime na rodnia mi grad s milena, bez intervali v iahutu.
Do pisane!



Тема поредната и последнакриза!нови [re: ZvezdenDazd]  
Автор ZvezdenDazd (optimist :))
Публикувано30.08.09 22:07



Здравейте,

Пиша в собствената си тема за да кажа, че краят е настъпил. Взех решение и то е край! Само споделям, че нешото което ме отказа е не монотонноста, не изневерите, не недоверието, а нежеланието да имаме наше дете ( макар и осиновено ). Само за протокола да кажа, че за 4 години брак, три от които без секс, аз правих една пластика на тръби белким, чудото да стане ( ама то по въздухане става ). Той поиска от мен едва тези няколко последни дни, в които аз изпаднах в истинска депресия и тъга от липсата надете, да опитаме и асистирано забременяване. А аз вече съм на 35 с доста лоши репродуктивни възможности. Мисля, че повече не мога, просто искам спокойствие и шанс да си осиновя дете.
Ако някъде бъркам,поправте ме. Приемам мненияи упреци, Благодаря Ви.



Тема Re:мога да ти кажа за други разни кризинови [re: ZvezdenDazd]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано31.08.09 11:16



Виж сега "възприеми" нейното виждане за живота - натири го в къщи, а ти си живей живота! Замини с приятелки, въобще негласно го игнорирай! Може и да се усети на къде е задухал вятъра...

Лично за себе си, вече да си бях събрала багажа!



Тема Re: поредната и последнакриза!нови [re: ZvezdenDazd]  
Автор Cтpeйнджъp (змийче усойче)
Публикувано31.08.09 11:22



Единствената ти грешка е, че си търпелива! Аз не мога така!


Нямам ли емоция, страст - тръгвам си, ако ще и да е най-добрия мъж на света! Пък в твоя случай, хич не го описваш добър - още повече, как мога да вярвам, че един мъж ме обича, ако не иска да имаме дете! НЕ сме на 18-20 г., че да хвърчим в облаците!



Тема Re: поредната и последнакриза!нови [re: ZvezdenDazd]  
Автор *Paл* (слънчева)
Публикувано01.09.09 20:19



Е, явно иска най-сетне! Ти си го познаваш най-добре разбира се. Но ето, сама казваш, че е съгласен. Може би трябва да поговорите?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.