Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:00 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Тема Подарък за 70-годишнинанови  
Автор Did* (непознат )
Публикувано11.06.06 11:58



Мили форумци - добри дъщери и синове на родителите си, помогнете ми с идея! Баща ми навършва в края на юни 70 години и искаме да го поздравим подобаващо. Не мога да измисля оригинален подарък, не става въпрос за пари, а за хубав спомен от 70-годишнината му - скъп или евтин - няма значение ако му донесе много радост. Той наистина го заслужава. Семейството на сестра ми също мислят по въпроса и смятаме да обединим усилията си финансово, ако измислим нещо по-скъпо. Ако имате идеи или личен опит, ще съм ви благодарна да ги споделите!





Тема Re: Подарък за 70-годишнинанови [re: Did*]  
Автордъщepя (Нерегистриран)
Публикувано11.06.06 16:51



Зависи какъв характер е... Подарете му spa почивка "all inclusive" напр. в Албена (супер е за възрастни хора, чисто, почистване на стаята всеки ден, смяна постелно бельо и хавлии през два дни, в цената програма всяка вечер, малко театър, малко евъргрийн танцови и коктейл забави, а през деня лек спорт, 15 минути сутрин и следобяд по желание малко баскет, волейбол, тенис, билярд, водна аеробика в басейна с аниматори, мед. обслужване, храна и пиене, българско пиво в лоби бара, покрай басейна, в ресторанта, десерти и сладоледи, плодове и салати, минерална вода, студена и топла, чайове и кафета по всяко време, неограничено количество, а персоналът е много любезен дори и с българи, има възможност да си поговори/общува с чужденци връстници на неговата възраст, ако поназнайва говоримо френски, английски, немски, руски, стават чудни купони с французите и/или руснаците), някъде за десетина дни със съпруга/приятелка и му дайте някоя миникамера да снима за спомен. Пътем може да "загрее" с бънджи скок от Аспаруховия мост, Варна (30-40 лева), ако е все още малко луд, като баща ми...



Тема Re: Подарък за 70-годишнинанови [re: Did*]  
АвторEli (Нерегистриран)
Публикувано05.07.06 16:39



Здравейте,
моят баща навърши 70 години миналата седмица. Подаръкът от моето семейство беше едноседмична почивка в Китен, а подаръкът на сестра ми
( по желание на самия рожденник) баша пластмасова пръскачка за лозето и лозарска ножица.
Желая ви приятни емоции!!!



Тема Re: Подарък за 70-годишнинанови [re: Did*]  
Автор(Нерегистриран)
Публикувано08.07.06 04:28



Това с почивката е прекрасна идея.
Ако мислиш, че ще му хареса един плетен люлеещ се стол, например може да му потърсиш.



Тема Re: Подарък за 70-годишнинанови [re: Did*]  
Автор Karinka (членка)
Публикувано08.07.06 11:58



щом сте голямо семейство защо не му направите един хубав албум със стимки на всички ви? Това може да бъде допълнение към основния ви подарък.



Тема Re: Подарък за 70-годишнина [re: дъщepя]  
АвторAmelia (Нерегистриран)
Публикувано09.07.06 22:13



За ме тези All Inclusive са за по-друго поколение. Аз бих организирала парти,в което да участват всички роднини.Примерно-започва се като история-танго Компарсита, минава се през стари градски песни и се завършва с Лили Иванова и Емил Димитров.Но много зависи дали сте може да се организира. младежта не е много по тези неща. Но ако целият род участва-ще е перфектно.



Тема Re: Подарък за 70-годишнинанови [re: Amelia]  
АвторAmelia (Нерегистриран)
Публикувано09.07.06 22:15



И да има много, много снимки. И на другия ден целият род да му занесе албума.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.