Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 09.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
Тема Re: прав синови [re: ceлянинът]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано29.06.06 15:49



нямам какво да добавя - беше си чиста спортна злоба до тук, пък и да си оправдая прякора де!
Ама верно няма смисъл вече!



Тема Re: Безмислено енови [re: Lenny]  
Авторнaпpeдъk-нaзaдъk (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 15:58



Говорехме за съзиданието.





Тема Re: Ти говорешенови [re: нaпpeдъk-нaзaдъk]  
Автор Lenny (дразнител)
Публикувано29.06.06 16:03



Не забравяй - аз само гледам и слушам, не е лесно да си тъп - признавам си!





Тема Re: Ти говорешенови [re: Lenny]  
Автори нeдoyмявaм (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 16:24



Защо тази ненужна, привидно саркастична автоагресия? Не те познавам, не съм те окачествявала, не знам каква си. Невъзможно ли е просто да се говори на някаква тема без задължително да си размахваме личните подробности като пиратски флаг?



Тема Re: мдаааа -нови [re: ceлянинът]  
Авторxoппa-лянka! (Нерегистриран)
Публикувано29.06.06 16:26



Болнички са ти дедуктивните способности, но от това не се мре.





Тема Re: За Е., която и да енови [re: Craig]  
АвторД. (Нерегистриран)
Публикувано03.07.06 16:28



Аз само да кажа, че не, не сме едно и също. Ако не вярваш питай модераторката!





Тема За Е., по повод "рекламата"нови [re: E.]  
Автор HaтaлияPocтoвa ()
Публикувано20.07.06 17:57



Извинявай, но да наричаш това реклама означава че не си наясно изобщо със смисъла на думата.

Освен това нямам собствен сайт, страницата е с препратки съм други страници, където името ми се споменава във връзка с някакви изложби, публикации и др. Явно не ти е ясно и гугъл-а какво представлява.

От тук нататък е безсмислено да коментирам другите ти съждения, явно и там си ниска летва.





Тема Е толкова ли бързаш?нови [re: elhichka]  
Автор himbeer (седмият елен)
Публикувано29.07.06 01:43



Така пишеш, все едно на момента трябва да се реши



Доколкото разбирам животът ти е доста динамичен в момента.
На твое място бих подредила малко нещата и тогава щях да мисля за 2ро дете => Още е рано да изключваш варианта да имаш 2 деца

Ето малко и личен опит.

Имам сестра, разликата ни е 1година. Майка ми каза, че деца с малка разлика се отглеждат по-лесно.......но при теб момента е изпуснат, както и да е.

Аз имам 1 дете......аз също бях в една много странна ситуация, но пък ако човек чака нещата да са перфектно наредени, в много от случаите е вече късно за деца ..... За това пък това дете ме некара да си налегна парцалките и сега всичко си идва на мястото

Успех, мисля, че ще избереш най-добрият за теб вариант



Тема Виж щастието в очите на детето синови [re: elhichka]  
Авторgg (Нерегистриран)
Публикувано07.08.06 16:31



Здравей,
Имам чувството, че ти си написала това, което аз мислех преди няколко месеца. Борбата в мен беше също толкова жестока, но след като чух от сина си /на 8/: Мамо, купи ми маймунче, за да ми е брат.-реших.
Помисли - хора с години или никога не успяват да създадат дете, а ние сме се замислили какво ще става след 10 години. Ами ако сме безумно богати /имаме всичко/, а нямаме вече физическа възможност за второ дете?
Живот и здраве ние ставаме четирима през ноември и нито за миг не си и помисляме, че няма да се справим. Не мога да ти опиша колко е щастлив синът ни и как всеки ден ми благодари, че ще му родя брат.
Това е от мен, а решението го вземаш ти.



Тема Re: Виж щастието в очите на детето синови [re: gg]  
Автор no_bs (VBBBF)
Публикувано07.08.06 16:59



В отговор на:

Ами ако сме безумно богати /имаме всичко/, а нямаме вече физическа възможност за второ дете?




При тази ситуация хората могат да осиновят дете или да използват парите си да направят нещо за друго дете/деца, не непременно и задължително техните собствени. Просто идея.

=========
I Didn't Climb to the Top of the Food Chain to Be a Vegetarian!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.