Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:03 06.10.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема сланинка на коремчетонови  
Автормaмчe (Нерегистриран)
Публикувано25.04.06 15:46



Момичета, имам малка сланинка на коремчето, която ме притеснява. Личи си когато сложа панталон с паднала талия. Не съм дебела, 165/60. Не можах да я махна с диети... Родила съм второто си дете отдавна. Не можах да възвърна килограмите си /47/, но това не ме притеснява. Само този "дефект" ми пречи. Дайте някаква идея!



Тема Re: сланинка на коремчетонови [re: мaмчe]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано25.04.06 16:39



Калорекс му викаха едно време.



Тема Re: сланинка на коремчетонови [re: 3aeka]  
Автор Blake (извънземен)
Публикувано25.04.06 17:48



само да питам - ти от личен опит, или ей така? аз щото досега съм пробвал 2-3 работи подобни, и нито едно не работи...

Just a genius



Тема Re: сланинка на коремчетонови [re: мaмчe]  
Автор PleaseDoNotDisturb ()
Публикувано26.04.06 13:01



а бе я не се занимавай с глупости. Това да ти е проблема - малко сланинка на коремчето. Ами 2 деца си родила - нормално е.
Иначе, коремни преси. И избягвай панталоните с паднала талия.



Тема Re: сланинка на коремчетонови [re: Blake]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано26.04.06 13:50



Това беше в кръга на майтапа. Пила съм какви ли не подобни гадости , но установих , че от тях пълнея повече.



Тема Re: сланинка на коремчето [re: мaмчe]  
АвторLu (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 14:07



ami che e genetichno e zalojeno v jenite da imat tam slaninka
obarni vnimanie po spisania i telefizia dori niakoi mnogo klioshtavi modeli ima tam slaninka



Тема Re: сланинка на коремчетонови [re: мaмчe]  
Авторжeнa (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 14:35



Аз имам същия проблем , само че "сланинката " с диети не се сваля, а с труд и упражнения.Аз обаче не мога , дали защото нямам воля , май това е причината.Сега ще ти кажа едно много мързеливо упражнение , което дава ефект.
Разкрачваш се и приклякаш, като хващаш коленете си, гърбът извит в полудъга.В тази поза поемаш въздух, задържаш , не дишаш."Гълташ" корема , отпускаш , "гълташ" , отпускаш - така до 20 пъти.През това време , както казах не се диша. Така за начало трябва да направиш поне 3 серии по 20- бр., като постепенно увеличаваш .Коремът се стяга отвътре , упражненията са от йога упр.Ефекта е поразяващ и много по-лесен от коремни преси и фитнеса .Успех. Забравих да кажа ,че тези упражнения се правят по възможност 3 пъти на ден , за по голям ефект и преди хранене. Аз обаче нямам време и ги правя сутрин само .



Тема Re: сланинка на коремчетонови [re: жeнa]  
Автормarи (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 15:40



Трябва да опиташ електролиполиза.С нея се решават точно такива проблеми.Слагат се специални,много тънки игли,които се включват към апарата за електлолиполиза.Процедура трае 45минути.За една процедура сваля се от 0,5 до 1 кг на точно определени места.



Тема Re: сланинка на коремчетонови [re: мarи]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано26.04.06 16:49



Къде в София може да се прави такова нещо и каква е цената на една процедура.



Тема Re: сланинка на коремчетонови [re: жeнa]  
Автормaмчe (Нерегистриран)
Публикувано26.04.06 16:56



Ще го пробвам! Благодаря!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.