Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 15:17 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Мъжът ми пиенови  
АвторTaйнa (Нерегистриран)
Публикувано20.03.06 19:23



Здравейте,
Имам проблем с мъжа ми - пие много и не мога да изляза на глава с него. Ракия и водка я пие като вода - докато се обърна и една чаша я няма. Дори взе да се крие и да ми се оправдава като го хвана
След поредната разправия обвини мен, че все му мърморя и ми даде една седмица да си помисля дали искам да съм с него.
Имаме дете, не мисля, че раздялата е решение на проблема, а и аз го обичам - не искам да се разделяме. когато не пие е много грижовен и мил. Много ми помага за всичко, но...това пусто пиене. Той явно не разбира, че е станал зависим.
Как да му помогна?



Тема Re: Мъжът ми пиенови [re: Taйнa]  
Авторcecил (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 12:28



Ако наистина е станал зависим - спасение няма.Както казват старите хора "курвалъка е до време, но пиенето е до гроб" .Но ако не пие всяка вечер, значи не е зависим и има шанс да го откъснеш от този лош порок.Карай го да излизате някъде точно преди да усетиш, че ще засяда с чашката.Абе давай с добро, с лошо само ще си развалиш семейството. Ако сега си тръгнеш той ще се пропие още повече и детето Ви ще има баща-алкохолик.Успех,много е трудно.
П.С. Аз имам такъв съсед,но той много ревнува жена си и тя като му каже,че ще си намери любовник,щото той всяка вечер е пиян- съседа се шашка и спира да пие през седмицата -само събота и неделя, ама тя не го закача тогава и така спасиха положнието...НАМЕРИ МУ СЛАБОТО МЯСТО.



Тема Re: Мъжът ми пиенови [re: Taйнa]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано21.03.06 13:24



Като за начало можеш да спреш да мърмориш ...

После - казваш, че като не пие е много грижовен ама пустото пиене ... що какво става ?? Почва да си води любовницата в къщи? Или те бие първо теб после детето? Или ти събира багажа и де гони от къщата? Какво прави??

Колкото повече мърмориш - толкова по-зле ще става ... сега се крие - после ще почне да пие навън и да се прибира пиян - по-после може да почне и да не се прибира ...

Бас държа че не пиеш

Задай си въпроса дали на теб би ти било конфортно, ако той започне да ти набива непрекъснато канчето за твоя черта, която му е неприятна ... със сигурност ще има такава ...

И спри да му пилиш на главата ... мърморенето не помага

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: Мъжът ми пиенови [re: V. Grig]  
АвторTaйнa (Нерегистриран)
Публикувано21.03.06 15:59



Като започне да пие и няма спиране - докато не свърши каквото има или вече не може да гледа и се трупясва.
А всъщност аз не съм въздържател, като се съберем приятели пийвам, и с мъжа ми сядам да пия, но винаги си знам мярката.
Като пишеш, че мърморенето не помага - какво помага тогава? Да го оставя да се налива ли и детето да го гледа такъв?!?



Тема Re: Мъжът ми пиенови [re: Taйнa]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано21.03.06 16:06



Ти да знаеш някой случай, в който мърморене за каквото и да било да е помогнало???

Вместо да върмориш седни и си поговори с него, човешки и без натяквания ... не осъзнае ли той самия че има проблем колкото и да мърмориш нищо няма да се случи ... освен разбира се лоши неща

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: Мъжът ми пиенови [re: V. Grig]  
Авторkeти (Нерегистриран)
Публикувано22.03.06 15:54



Не помага говоренето. Помага до 2-3 дни. После все едно нищо не е говорено. Имам си такова нешо у нас. Иначе е грижовен. Двете ни деца порастнаха и вече му се смеят зад гърба...Те си го обичат като баща, но чудно възпитание им
дадох-/ме/. Не преставах да се измъчвам през тези 15 години. И сега не спирам да се измъчвам. Не знам какво да правя. Стоя с него за да си имат баща децата и заради пустите финанси. А какво става с моя живот? Аз къде съм и къде ще бъда когато дечицата литнат по своя път???



Тема Re: Мъжът ми пиенови [re: V. Grig]  
АвторTaйнa (Нерегистриран)
Публикувано23.03.06 16:10



Говорила съм с него, но той само прехвърля темата на нещо друго...
Твърди, че няма проблем, а аз виждам, че не е така.



Тема Re: Мъжът ми пие [re: Taйнa]  
Автор bratovcheda (специалист)
Публикувано23.03.06 17:19



Така работата няма да стане с мърморене. Трябва да намериш причината за пиенето и да я отстраните заедно. Проблема му не е пиенето, а причината. Доста от хората пият защото нямат работа и не могат да се реализират и се примиряват със съдбата си и почват. При вас изглежда не етакъв случая но трябва да откриете проблема. Да си намери страст някаква риболов, лов, вила си купете да копа, лозе да гледа и вино да прави а бе вие си знаете.
Успех



Тема Re: Мъжът ми пиенови [re: Taйнa]  
Автор PPP (една)
Публикувано24.03.06 13:37



Проблемът е много сериозен. Давам ти координати на специализиран център, където работят професионалисти по такива проблеми.

тел. 944 64 97
бул. В. Левски 126
София



Тема ВИНОВЕН [re: Taйнa]  
АвторMИMИ (Нерегистриран)
Публикувано29.03.06 09:39



ПиЕ И КОГАТО ТИ МУ ПРАВИШ ЗАБЕЛЕЖКА, КОЕТО Е ПРАВИЛНО, ТОЙ ЗА ДА СЕ УПРАВДАЕ ТЕ ОБВИНЯВА ТЕБ. КРАДЕЦА ВИКА ДРЪЖТЕ КРАДЕЦА.
ПОСТАВИ МУ УЛТИМАТУМ.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.