Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:41 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема KAJETE PRI VAS KAK E!нови  
Автор6OKlRANA (Нерегистриран)
Публикувано12.01.06 12:04



V4era sinat mi(na 7 godini) spodeli sas salzi na o4i:"da-obi4am pove4e ba6ta si..."Po4uvstvah se mn vinovna,4e go kritikuvah,4e ne e savsem ednakav v otno6 si kam nas 2ta!
Az napravo se srinah psihi4eski ot tova,4e moje da se 4uvstva ot4ujden ot men.Az ne sam tolkova dobra v majkite igri i tova moje da go otdale4ava ot men.SIGURNO TR DA MU OTDELJAM POVE4E VR!!! Mojat saprig mi spodeli,4e tova bilo normalno i pri nego imalo takav period,no posle majka mu"navaksala" i taka me uspokoi..KAJETE I VIE -PRI VAS KAK SA NE6TATA??



Тема Re: KAJETE PRI VAS KAK E!нови [re: 6OKlRANA]  
Автор kъcмeт (непознатa....)
Публикувано12.01.06 12:41



Имам 2-ма сина,на14 и на 4.Понякога обичат повече мен,понякога татко си(така ни казват)когато решат,че таткото ще е любимеца,аз казвам:Добре......сега аз ще си поиграя някоя игра,или ще си почета,или ще си почина.Когато съм строга с тях(рядко ми се случва)обичат повече татко си(така казват).Децата казват много неща,без да се съобразят с това,че е възможно да обидят родителите си,не го преживявай така болезнено.....те за деца,споко



Тема Re: KAJETE PRI VAS KAK E!нови [re: 6OKlRANA]  
Автор HAДEЖДA™ (dum spiro spero)
Публикувано15.01.06 11:24



ООО вообще не се стягай, детето не влага тоя смисъл в казаното, който ти си мислиш. Друг съсвем нормален детски лаф - няма да те обичам повече.

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: KAJETE PRI VAS KAK E!нови [re: HAДEЖДA™]  
Автор:) (Нерегистриран)
Публикувано18.01.06 21:18



PRAVI STE!! BLAGODARJA MNOGO ZA PODKREPATA!!!



Тема Re: KAJETE PRI VAS KAK E!нови [re: 6OKlRANA]  
Автор Линдa (щастливка)
Публикувано20.01.06 09:28



Децата умеят на се нагаждат според това кой е по добър родител.
Кой им разрешава любимите за тях неща в неподходящия час например.
Обикновенно ние майките сме по строги защото повечето време сме с тях и им забраняваме нещата които обичат.
А татковците пък им позволяват и от там ние сме по лошите.
Но с течение на времето те порастват и разбират че обичат и двамата си родители еднакво.
Всичко е въпрос на време!




Си което бях,ще бъдеш което съм!

Тема Никога не ми е идвало на акъланови [re: 6OKlRANA]  
Автор ПOЛУидиoтчeтo (тиква)
Публикувано21.01.06 14:11



да питам децата кого повече обичат. И те никога не са казвали. Пък дори и да обичат повече баща си, какво толкова лошо и притеснително има в това?

Стига простотии бе, тате!


Тема Re: KAJETE PRI VAS KAK E!нови [re: 6OKlRANA]  
АвторKaтpин (Нерегистриран)
Публикувано23.01.06 14:13



Във всеки един миг от досегашния й живот, щерката (8г.) е казвала, че ни обича по равно с баща си. Всякак сме я "притискали" и ние и други хора, но отговора е все един и същ: "И двамата по равно!"
Надявам се и сина да отговаря така, след време ;)



Тема Re: KAJETE PRI VAS KAK E!нови [re: 6OKlRANA]  
Авторedin ot tjah (Нерегистриран)
Публикувано26.01.06 12:57



Nie, malkite mom4enca, obi4ame i dvamata. Oba4e, pri men naprimer, mnogo me drazni majka mi (i babite) kato zapo4nat na 100 % da me "udavjat" v tjahnoto si vijdane za ljubov i rodninsko otno6enie... Pylni ligotii!!!! Jenite javno ne znajat, 4e malkite mom4enca sa si myje, samo 4e po-niski.... Imat si dostojnstvo, i ako s nas pravjat ne6ta, koito NE BIHA pravili na tatkovcite ni, za6toto na tatkovcite ne im prili4a podobno otno6enie... ami na nas mom4encata prosto ni pisvaot tova... i ako tatkoto e istinski gotin pi4, estestveno e da go zaobi4ame po-ve4e... nie vse pak razsyjdavame i dejstvame po-prosti4ko... Uspehi s nabor4eto



Тема Грешканови [re: 6OKlRANA]  
Автор Dasha (новак)
Публикувано05.02.06 09:32



е да се задават такива въпроси на децата, много голяма грешка, поне аз така мисля. Имам три деца, но никога не съм ги питала дали обичат някого повече, мен или баща си,. ..защо трябва да се рови толкова грубо в детската душа, детето обича и двамата си родители, ако в някакъв момент е недоволно от нещо нормално е да каже не те обичам или нещо от този род, това е неговата защита, особено когато е малко. По-добре помислете какво го е накарало да реагира по този начин и потърсете проблема за да намерите решението му, а не да надавате вой че казало така или иначе. По-добре се опитайте да опознаете детето си колкото може повече, да узнаете неговите желяния и чувства, а не да се борите да чуете как ще каже теб обичам повече......



Тема Re: KAJETE PRI VAS KAK E!нови [re: edin ot tjah]  
Авторшokиpaнa :) (Нерегистриран)
Публикувано14.02.06 10:47



Хихих,мН СИ СлАДЪК!!
Абсолютно си прав!!Искам да те уверя,че това дете аз го приемам наистина,като един малък мъж! Добре,че м-у нас със съпруга ми все още има любов и детето ни вижда да проявяваме нежност един към друг(целувки,прегръдки) и по тази причина вероятно и то не ги отказва,защото той иска да прилича на баща си 100%:)) .Е....аз да си призная мн обичам да го задушавам от целувки,но какво да направя-той е божествен и изобщо не мога да му устоя!! Сега ми е паднал-после ще порасне и няма да е същото вероятно-нито за мен,нито за него!




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.