Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:28 01.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Molq upytete me kak da stigna do Kremikovci?  
Авторnujdaq se ot vashata pomost (Нерегистриран)
Публикувано30.01.06 19:19



Molq da mi pomognete, nqkoj znae li kak da stigna s gradski transport ili marsrutka do Kremikovci , kolko vreme se pytuva dolu gore ot centyra do tam! Interesuva me po to4no zavodyt proizvoditel na Ytong, namiral se nqkyde mejdu Botunec, 4elope4ene i Kremikovci.



Тема Re: Molq upytete me kak da stigna do Kremikovci?нови [re: nujdaq se ot vashata]  
Автор 3aeka (пухкав)
Публикувано31.01.06 11:56



За 30 минути горе долу.Маршрутката се хваща от паметника левски и е през 15-20 минути. А мисля , че имаше една която можеш да хванеш на лъвов мост и съответно шератон.



Тема Re: Molq upytete me kak da stigna do Kremikovci?нови [re: nujdaq se ot vashata]  
Авторkakaтa (Нерегистриран)
Публикувано05.02.06 11:03



Тръгваш по магистрала Хемус, излизаш от София, преди Богров на караулката има отклонение в ляво. Ако пропуснеш тръгваш нататък, минаваш през Яна и вместо да излизаш пак на магистралата вляво има отклонение. И много важно, не питаш полицай защото ще те забърка, имам горчив спомен как следвайки указанията на полицията се мотахме три часа през кремиковското поле.



Тема tuka ima karta na gradski transport sofiaнови [re: nujdaq se ot vashata]  
Авторgradski transport (Нерегистриран)
Публикувано18.01.07 23:43








Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.