Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:40 25.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема стойте си в къщи по дяволитенови  
Авторлyднaлa (Нерегистриран)
Публикувано27.12.05 12:05



Защо провинциалистите смятат, че по коледа трябва всички маймуни (целата рода) да се съберат накуп върху плещите на една нещастна домакиня??? ....при това без покана дори, защото то се подразбира, че така трябва да бъде....??? Що за мислене?????



Тема Re: стойте си в къщи по дяволитенови [re: лyднaлa]  
Авторcпokoйнa (Нерегистриран)
Публикувано27.12.05 15:17



На мен така ми се искаше да ми дойдот на гости роднините от провинцията, ама като рекоха - да не те притесняваме...Какво притеснение, нали затова са празниците, да се видим...

Всеки с проблемите си...Мдаааа



Тема Re: стойте си в къщи по дяволитенови [re: лyднaлa]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано27.12.05 15:56



Аз пък какво да кажа дето живея на морето,че цяло лято само гости посрещам,а ти ревеш за една коледа



Тема Re: стойте си в къщи по дяволитенови [re: лyднaлa]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано28.12.05 12:03



и в къЩи идват много гости по праzниците...преди всички пристигаха и кръстеха ръце и крака, но от миналата година въведох "неприличният" навик, че въпросните гости могат да се вклЮчат в подготовката на праzника...и така едни носят тиквеник, втори питка, трети сърми, четвърти вино и ракия....в крайна сметка аz пека само пуйката (това не го отстъпвам на никой), хладилникът е пълен, а накрая мъжете подсуШават чиниите(имаме миялна та поне не трябва да се мият на ръка) докато "женорята" си поклЮкаме на воля...иначе в началото и аz се ШаШках и се опитвах да правя менЮ като в 5* ресторант...ееееееее свърШи вече тая.



Тема Re: стойте си в къщи по дяволитенови [re: surfline]  
Авторнaблюдaтeл (Нерегистриран)
Публикувано28.12.05 14:51



Аз само от любопитство да попитам...що за миялна е вашата, дето трябва да се подсушават чиниите, след като измие???
Освен ако не "посушават" само чашите де



Тема Re: стойте си в къщи по дяволите [re: нaблюдaтeл]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано28.12.05 15:58



Миялната е ЗануШи...оооооооообаче всичките ми чаШи и купички са с едни такива иzвити дъна и се zадържа по малко вода в тях, та се налага след миенето да се подсуШават...или да се редят на сикиме, но от това доста стъклария се потроШи....мдаааммм...а zа "подсуШаването" на чаШите проблеми няма...
Пием, пеем, пуШим...дамаджани суШим.



Тема Re: стойте си в къщи по дяволитенови [re: лyднaлa]  
Авторcтpaннo (Нерегистриран)
Публикувано01.01.06 19:02



бе какви сте такива все засукани софиянци пето поколение, пък има-няма и от гардероба изпълзи цяла рода от провинцията.



Тема Re: стойте си в къщи по дяволитенови [re: лyднaлa]  
Авторneshto (Нерегистриран)
Публикувано02.01.06 08:32



...ne razbiram...uj ne si ot provinciata, puk rodninite ti sa ottam...paradoks.



Тема Re: стойте си в къщи по дяволитенови [re: лyднaлa]  
Автор V. Grig (антиМОНАРХИСТ)
Публикувано02.01.06 17:04



Що? Ти кое пололение софиянка си?? Че както и да го гледам има поне 80% вероятност и двамата ти родители да са от някоя дива балканска паланка и да са видели тоалетна с течаща вода едва преди 30-тина години ...

Аман от селяни!!

Дядо Мраз умря застрелян в гръб от Дядо Коледа


Тема Re: стойте си в къщи по дяволитенови [re: лyднaлa]  
Автор Refine ()
Публикувано02.01.06 19:11



А ти защо си мислиш, че неканените гости затрудняват и досаждат само на софиянките? Колко късогледо. Добре че е тая провинция, та да е причина за всички проблеми на столичани. Апропо, след като си чистокръвна столичанка, как така родата е от провинцията?!?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.