Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:21 17.05.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Тема poly4ix lyksozen podar<kнови  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано08.11.05 06:58



ot brata na m<j<mi bez da ima povod.po-mnogo stranen na4in mi go dade.'k<sno snoshti se po4yka na vratata k<deto spq sas deteto(muja mi po tova vreme e na rabota)otvorix toi stoe6e tam, ostavi kytiqta i bez da kaje nisho zamina.neiskax da go posledvam zashtoto v drygata staq e svekarva mi s koqtoleko kazana ne se razbiram.oshte ne sam kazala na muja mi.strax me e,toi e dosta emocionalna li4nost.mislq 4e ne sam my dala povod nie daje ne razgovarq me po mejdy si(s brat my).kajete tova normalno li e? ako sam bila dosadna,prostetemi.



Тема Затрудних се от латиницата, [re: eli]  
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано08.11.05 08:03



но си мисля, че това не е нормално и аз лично бих поискала обяснение на брата на мъжа ми преди да кажа на когото и да било.
Замисляла ли си се, че това може да е някакъв номер на мъжа ти и брат му?



Тема Re: poly4ix lyksozen podar<kнови [re: eli]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано08.11.05 12:58



Аz бих говорила първо с мъжът си...но ние сме се раzбрали каквото и да ни тревожи/беzпокои да споделяме първо един с друг...иначе има риск да се раzраzи някаква дива латино драма, поне според моето виждане...а иначе си мисля, че не е нормално такова неЩо...или поне не е етично между братя...Много а огелпени тия ситуации и при всички положения гледай да си zапаzиШ добрите отноШения със съпругът, zаЩото особенно където има свекърва да се бърка е тотално оплескана работата.Успех и не се притеснявай да споделиШ с мъжът ти първо, zаЩото си мисля, че ако го раzбере от свекървата или брат си Ще ви бъде по_трудно да си обясните ситуацията...нали си чувала прикzката, че като иzлеzе име на сестра ти, че е....после ходи раzправяй, че нямаШ сестра.



Тема Re: poly4ix lyksozen podar<kнови [re: eli]  
Авторzaxa (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 00:09



zavisi ot podaraka - moje da e iskal da izrazi uvajenie i da stopi ledovete



Тема Re: Затрудних се от латиницата,нови [re: Virgo]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано09.11.05 03:48



blagodarq na vsi4ki koito se vku4ixa.prestra6ix se i kazax na maju mi.po tona dvijeniqta imaz 4yvstvoto 4e e znael.qvno ima nqkakva intriga.mani4ko vav sebe si se nadqvam da ne e taka.zashtoto tova ozna4ava vrag.



Тема Скъпа Ели,нови [re: eli]  
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано09.11.05 10:20



Остави ми някакви координати на бележка - искам да ти кажа нещо, което не искам да публикувам тук, защото са само предположения



Тема Re: Затрудних се от латиницата,нови [re: eli]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано09.11.05 10:26



Бъди силна и винаги стой до мъжът ти...Вие сте семейство и твоята работа като жена е да не допуснеШ раzни интриги и игрички да zастанат между вас...Понякога мъжете са отчайваЩо ревниви и от ревност дори иzглупяват в опитите си да видят проблеми там където несъЩествуват(Иzвинявам се на мъжката част от клубарите)...Стискам палци всичко между вас да остане наред и неzабравяй, че понякога абсолЮтно прости реакции предотвратяват големите дрънкания и скандали.



Тема Re:нови [re: eli]  
Автор PPP (една)
Публикувано09.11.05 14:19



Абе мъжът ти да не би да те пробва? Чрез брат си?....



Тема Може и нанови [re: PPP]  
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано10.11.05 08:11



свеки да е идеята



Тема Re: Може и нанови [re: Virgo]  
Авторeli (Нерегистриран)
Публикувано11.11.05 06:56



tozi pat ne e tq podbyditelkata,ne bi mi podarila i ymrqla mi6ka.




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.