Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:38 14.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема кажете за урокитенови  
Авторovca (Нерегистриран)
Публикувано01.11.05 15:53



Пак съм аз.Сетих се да ви питам за още нещо:смятате ли, че някой може да направи на едно семейство или на човек уроки,или пък някои казват магии.Чувала съм,че се развалят такива неща, ама....Ох,и не знам.Мисля си,че напоследък не върви.какво да направя?



Тема за урокитенови [re: ovca]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано01.11.05 19:34



И аз така мислех, докато не потръгна.

Няма уроки, Христос rulez



Тема Re: кажете за урокитенови [re: ovca]  
Автор HAДEЖДA - (ИПСБ)
Публикувано01.11.05 19:56



aбе виж ся, това че аз не съм видяла извънземни, не означава че те не съществуват, нали??същото важи и за разните ми там магии,уроки и т.н.
Но определено, когато не ви вървят отношенията, по-добре седни и си поговори с човека, мисля че ефекта ще е доста по- голям отколкото да се чудиш кой ти е забъркал магия.
Де да знаеш, понякога един разговор магии прави, а ако не ги направи, поне ще си много по-наясно какво и защо не върви.

Айде успех

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: кажете за урокитенови [re: ovca]  
Автор Virgo (Тайпан)
Публикувано02.11.05 07:48



Ако имаш излишни пари и време - отивай да ги разваляш.



Тема Re: кажете за урокитенови [re: ovca]  
Автор morska valna (morsko 4edo)
Публикувано04.11.05 20:07



За така наречените Уроки мога да кажа,че това са бабини деветини.Който не вярва в подобни тъпотии не го хващат.Само суеверието може да доведе човека до лоши последици.Аз например съм пълен атеист,колкото и бабите ми да ме караха по църкви,врачки и тем подобни.Имам едно заболяване,което не ми пречи,но понякога променя външния ми вид,което е неприятно.Нарочно съм ходила при няколко прехвалени врачки да ми кажат какво ми е и как да си помогна.Те ме подпитват,за да могат да се ориентират за какво изобщо става въпрос?Е аз им подсказвам по-малко,но те дори не успяват да налучкат.Та мисълта ми е:Гледайте си напред,без да се тормозите с подобни глупости.В живота на всеки човек има хубави и лоши моменти.Хубавите посрещайте с радост,лошите-преодолявайте.Такъв е живота!



Тема Re: кажете за урокитенови [re: Virgo]  
Автор HAДEЖДA™ (ИПСБ)
Публикувано06.11.05 12:18



Ха ха ха, напомня ми сигнатурата на един образ
"Избийте баламите, и тарикатите сами ще измрат"

НА ТОЗИ СВЯТ НАЙ – ВИСОКА ЛИХВА НОСЯТ СПЕСТЕНИТЕ НЕРВИ


Тема Re: кажете за уроките [re: ovca]  
АвторПeнa (Нерегистриран)
Публикувано06.11.05 18:44



Магиите и уроките могат да съществуват само в твоята глава. Допуснеш ли само мисълта, че има такова нещо - то ти си вече "урочасана" Всичко е въпрос на психологическа нагласа. Избии си от главата подобни глупости, потърси позитивното и в проблемите и ще видиш, че всичко ще потръгне.



Тема Уроките са:нови [re: ovca]  
Автор kent (елф)
Публикувано06.11.05 20:40



1. Плод на фантазия / нездрава/
2. Обикновено намират почва в главите на мързеливи, нестабилни Индивиди, неспособни да понесат отговорноста за важни решения.
3. Често служат за разни оправдания на посочените от т.2. индивиди.



Тема Re: кажете за урокитенови [re: ovca]  
Автор11 (Нерегистриран)
Публикувано06.11.05 21:14



pochni da mislish pozitivno



Тема Re: кажете за урокитенови [re: morska valna]  
Автор imaranta ()
Публикувано07.11.05 15:48



Едно само ще ти кажа - изобщо не са бабини деветини. Аз също не вярвах докато не урочасаха тогава 10 мес. ми бебе. Не ми се приказва през какво минахме, и какви ли не лекари посетихме, а бабата на съпруга ми, бог да я прости, го оправи с 15 мин. баене.

Така, че, дето има една приказка, бай бабо да не те среща.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.