Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:38 18.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Майките на съпругитенови [re: SesilO1]  
Автор surfline (veche poznat)
Публикувано27.10.05 18:21



Е явно сте си намерили модел zа живеене...при това интересен...какво друго да ти кажа...купувай си винаги по една реzервна кутия цигари и си я дръж във ваШата стая и Ще си имаШ винаги zа кафето, а пък Щом нямате някакви особенно остри дряzги лоШо няма да се живее при баба и дядо...има време zа джиджи биджи както си написала...При нас тоzи начин на съжителство е напълно невъzможен zа иzпълнение, но пък ние и двамата живеем отделно от родителите си от той_10 години, аz_7 и гледаме да не се zавъртаме много много в такава "семейна" атмосфера...За всеки случай интересно семейство си имаШ ..хайде лека вечер.



Тема Re: Майките на съпругитенови [re: lndependent]  
Автор SesilO1 (new)
Публикувано28.10.05 10:06



Изобщо не съм говорила с нея за това, а и честно казано се чувствам неудобно да подхващам тази тема с нея. С мъжа ми обаче сме говорили и това не го притеснява. И двамата сме наясно, че това че сме женени изобщо не означава, че другите не могат да ни харесват и да флиртуват с нас, а дали ще си остане само в рамките на флирта това е друг въпрос. И зависи и от тримата.

Пък изобщо не мога да си представя свекър ми да ме сваля, колкото и да се опитвам.



Тема Re: Майките на съпругитенови [re: SesilO1]  
Автор lndependent (непознат)
Публикувано29.10.05 00:58



Е тогава защо приемаш за нормално майка ти да сваля мъжа ти?!



Тема Re: Майките на съпругитенови [re: SesilO1]  
Автор kalinkina (непознат)
Публикувано31.10.05 16:09



щом Най-Много те дразни, че те муфти - откажи цигарите :))
Хем няма да има възможност да взима от твоите и за здравето (твоето и на детето също) ще се погрижиш ;-)

Две домакинства имат ли общи сервизни повещения ...... работата става -не ми я хвали

---
(на)здраве и късмет


Тема Re: Майките на съпругитенови [re: kalinkina]  
Автор SesilO1 (new)
Публикувано01.11.05 12:04



Решихме от НГ спираме цигарите - тя да се спасява. Иначе откакто пуснах тази тема тука виждам подобрение - вчера дори оглади не само ризите и панталоните на бащата, но и един панталон на моя мъж. Три дни поред мие чиниите само тя по самоинициатива.

Но още не смея да се радвам. Промяната може би идва от това, че ни чу да обсъждаме вариянта да си се прибираме в квартирата.



Тема Re: Майките на съпругитенови [re: SesilO1]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано01.11.05 12:17



Колкото и понякога да е удобно да имаш родител подръка, никога не бих избрала този вариант, на който сте се спрели вие. Умът ми не го побира, да сте си самостоятелни е най-прекрасното нещо на света. Нищо, че е по-трудно...



Тема Re: Майките на съпругитенови [re: lndependent]  
Автор SesilO1 (new)
Публикувано01.11.05 13:15



Не мислех, че точно тази част ще заинтригува толкова много хората. Вярно е че не е прието родителите да свалят половинките на децата си, но в крайна сметка дали ще се стигне до действия зависи от моите отношения със съпруга ми и от него самия. А съм сигурна, че майка ми няма да направи първата стъпка. В крайна сметка нито баща ми, нито аз, нито съпруга ми с нещо сме показали или намекнали, че това е неприемливо и обижда някого. Друг е въпроса, че е неморално, но не е задължително ние да изповядваме точно тези морални норми, нали така.

Мен ме дразни не този факт, а че от работа из къщи нямам време и аз да го правя.
И да си отидем в квартирата положението ще се промени дотолкова, че ще бъде по-рядко и повече ще го засипва с подаръци. Откакто сме женени той е получил повече подаръци от тъщата си отколкото аз като нейна дъщеря и внучката й взети заедно. Ама това било да не се чувствал чужд, а част от семейството. Навремето баба ми така правела - за двете си снахи подаръци, а за синовете си - само на рожденните им дни.

Единственото за което съм я отрязала - че не мога да споделям с нея за сексуалния си живот с мъжа ми, както и че не искам да слушам за сексуалния й живот с баща ми. Тя го прие и се съобразява.



Тема Re: Майките на съпругитенови [re: SesilO1]  
Автор GBlO (доброжелател)
Публикувано04.11.05 18:56



Няма нищо лошо тъщата и зетя да са в добри отношения, защото обратния варянт е отвратителен и не искам да го коментирам



Тема Re: Майките на съпругитенови [re: SesilO1]  
Автор Please Disturbb (Do you dare?)
Публикувано08.11.05 12:26



Здравей,
просто ума не ми го побира...
как можеш да смяташ, че ситуацията, в която си се поставила е нормална

1. Измитай се оттам и си гледай собственото семейство.
2. Постави майка си на мястото й. Не е приемливо тъщата да флиртува със зетя и то съвсем открито. И тук не става въпрос за това как го приемате ти и мъжа ти, а за това, че подобна ситуация е недопустима. Точка.




Тема Re: Решението е еднонови [re: lady Marian]  
АвторFlicka (Нерегистриран)
Публикувано10.11.05 16:39



Точно, с парцалките и пак на квартира

Докато е там, няма право да е оплаква...Даже не мога да си предтавя да живея с нашите...последно бях з 8 дена при тях, най-дългите 8 дена от 6 години насамкакъв ферман изписах тогава в клуба за родители и деца




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.