Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:55 20.05.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Хъркането е проблемнови  
Авторsvpet (Нерегистриран)
Публикувано03.09.05 20:54



Мъжът ми хърка, е не много, но аз пък спя много леко.Слагам си тапи в ушите ,но не помага.Някой знае ли ефекасен метод.



Тема Re: Хъркането е проблемнови [re: svpet]  
Авторxъp-мъp (Нерегистриран)
Публикувано04.09.05 19:47



единствения метод е изнасяне в друга стая



Тема Re: Хъркането е проблемнови [re: svpet]  
АвторMaя (Нерегистриран)
Публикувано04.09.05 20:19



Ако говорим за лечение например, има спрей против хъркане, който донякъде ще отстрани този проблем, но е скъп. Казва се Снорийз и се продава в аптеките. Другият по-достъпен вариант е да му купиш лепенки против хъркане, има ги в три размера в зависимост от големината на носа s, m, l, като се предлагат и с разл.аромат ...Дано това помогне, 4е ина4е не е лесно;))



Тема Re: Хъркането е проблемнови [re: Maя]  
АвторBaня (Нерегистриран)
Публикувано08.09.05 18:04



Mая,този Снорииз изпробван ли е,има ли наистина ефект или само си го чула като препарат?Питам,щото струва 30лв.,съдържанието му не ми вдъхна доверие-някакви масла.Аптекарката ми каза"ами би трябвало да има ефект"не ме убеди достатъчно...



Тема Re: Хъркането е проблемнови [re: Baня]  
АвторMaя (Нерегистриран)
Публикувано13.09.05 21:01



Здрасти..За съжаление си права...непознавам хора ,които са го изпробвали, само зная 4е съществува като средство за лечение...Ще се поинтерисувам дали е ефикасно, най-малко какво точно съдържа...Що се отнася до аптекарките ....те ве4но незнаят , ве4но не са 4ували за нещо си, или си мислят 4е може да има ефект...,но ако ги попиташ колко прави две по две не само ще ти отговорят точно, ами и ще са по-компетентни от всеки счетоводител или икономист в страната..../без нищо лично..само наблюдение/...Поздрави



Тема Re: Хъркането е проблемнови [re: Maя]  
Автор kиkepицa (блатна)
Публикувано14.09.05 23:15



А най се ядосвам, когато ги питам за някое лекарство какво съдържа и аптекарките почват да мънкат и да гледат по листовките. Дори не знаят за какви болести се използва. Вярно е , че лекарствата са много, ама нали затова са там и затова са учили фармация.
Нека тези, които си разбират от работата не се обиждат, ама то заради някоя черна овца, на цялото стадо му излиза име.



Тема Re: Хъркането е проблем [re: svpet]  
Автор mollica (Guga)
Публикувано17.09.05 21:12



Знам сигурен ефикасен метод,но мисля че не е необходим във вашия случай,щом мъжът ти не хърка много.Моят хърка много,ама много много!Толкоз много,че спяхме в отделни стаи,при затворени врати,аз с тапи в ушите/набити докрай ,чак ушите ме заболяват и понякога се разраняват/и пак го чувам.Абе какво да ти разправям-то нашето не е за разправяне.Пробвахме Снорийз,Гуд найт,Виброцил,и още едни капки и едни хапчета-никаква полза.Ходи при някакъв доктор ,дето му боде в гърлото с някакви диоди и също нямаше никакъв ефект.Най-накрая намерихме една клиника в София,която се занимава само с медицина на съня.Спа там,правиха му изследвания и се оказа,че има обструктивна сънна апнея,вследствие на която е хъркането.Сега спи с един апарат и не хърка,но ще трябва да го ползва цял живот.Но пак повтарям,че нашият случай е много тежък.Той спира да диша докато спи и в последните месеци на няколко пъти му се случва дори да се дави жестоко-чак повръща после.Та така е при нас.Сега сме добре,но бяхме стигнали до раздяла на няколко пъти все заради хъркането,а иначе много се обичаме.Абе наближеше ли вечерта голяма мъка ми беше,така че те разбирам добре, съчувствам ти и ти пожелавам да не се усилва хъркането с времето,че при нас така стана.



Тема Re: Хъркането е проблемнови [re: mollica]  
Авторsvpet (Нерегистриран)
Публикувано24.09.05 17:10



Благодаря за съветите, то най-добре е май в отделни стаи(като западняците), но лошото е, че имаме само две и кухня.А този апарат от къде се купува и скъп ли е?



Тема Re: Хъркането е проблемнови [re: svpet]  
Автор mollica (Guga)
Публикувано24.09.05 18:53



Апаратът му доставиха и продадоха от тая клиника,в която му направиха изследванията и е много скъп/поне според мен де/-4000лева.Май имало и по-евтин модел/но не много по-евтин/.Но пак казвам при нас положението беше много тежко.



Тема Re: Хъркането е проблемнови [re: mollica]  
Авторgalia (Нерегистриран)
Публикувано02.10.05 00:24



zdravei ,moje6 li da mi kaje6 klinikata v koiat6o napravihte isledvaniata




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.