Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:43 28.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема ах,морето...нови  
Авторox-ox (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 14:42



идва времето на отпуските и почивките.споделете къде ще почивате.предложете някое свястно място на поносими цени на морето.



Тема Re: ах,морето...нови [re: ox-ox]  
Авторfoster (Нерегистриран)
Публикувано21.06.05 15:01



Ние ще ходим в Созопол. И миналата година бяхме там. Открихме в Стария град готина къща и хазяйка на много сносни цени и смятаме пак там да отидем.
Ако някой се интересува, може да ми пише на e-mail: dtotina@abv.bg и ще ви дам координатите й.



Тема Re: ах,морето...нови [re: ox-ox]  
Авторnene (Нерегистриран)
Публикувано22.06.05 22:37



Nie mislim da otidem w Sv.Wlas.Njakoi bil li e minaloto ljato tam i moje li da mi prepora4a njakoja kwartira ili semeino hotel4e. Shte sam wi mnogo blagodarna.



Тема Re: ах,морето...нови [re: ox-ox]  
Автор yanita_ (пак аз)
Публикувано23.06.05 13:04



я дай да дефинираме понятието "поносими цени". не за друго, ама защото различните хора имат различен праг на поносимост по отношение на цените. различна е и поносимостта спрямо фактори като - несменени чаршафи, потоци чалга отвсякъде, подчертано мутренско присъствие, снобария, пък дори и температура на въздуха в стаята (стаите), където се прибираш да спиш.
та кое би било непоносимо?



Тема Св.Влас е прекрасно място -нови [re: nene]  
Автор Stefan (seabird)
Публикувано23.06.05 14:17



майка ми е от там и като дете всяко лято висях там - плажът е на завет и дори след обяд (когато обичайно край морето духа) там е тихо. Да не говорим за мидите.

0554 685 53; 0554 226 67 - Василка Христова

Вторият тел. е служебен. Жената е първа братовчедка. Хотелчето им е в центъра на селото с много добър изглед към Слънчев бряг и залива. Самостоятелни санитарни възли и прочее екстри. Кажи, че телефонът ти е го дал Стефан от Бургас и се уговорете.


Love should be everything or not at all...

Тема Re: ах,морето...нови [re: nene]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано24.06.05 11:46



в момента във Влас е голяма мръсотия, мръсотия, прахоляк и селяния. Не знам какви луди хора могат да искат да почиват там. На всичкото отгоре да бъхтат по баири до плажа. Няма едно дърво, само пек и бетон.



Тема Re: ах,морето...нови [re: yanita_]  
Автор mania4ka (madness)
Публикувано24.06.05 11:48



вярно ли е, че Парадайз отменили резервациите за целия сезон?



Тема Re: ах,морето...нови [re: mania4ka]  
Автор yanita_ (пак аз)
Публикувано24.06.05 14:59



да. дори преди няколко седмици бяха в новините. догодина обаче - с нови сили!
сега сме луднали да търсим ново място с подобни условия.



Тема Re: ах,морето...нови [re: yanita_]  
АвторHинa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 10:44



Аз си резервирах Албена. Директно от страницата им и ми отговориха на имейла за потвърждение. Много е удобно така. Защото миналата година една тур агенция ми провали почивката. Ако някой е ходил миналото лято там - дайте инфо. Иначе хотела ми е all inclusive и е на плажа, за нашето семейство това е удобство. Дано и обслужването да е на ниво.



Тема Верно - мястото не е занови [re: mania4ka]  
Автор Stefan (seabird)
Публикувано26.06.05 01:01



маниаци!

Само маниак би сложил черни очила, отивайки във Св.Влас...

На луната няма прах и пейзажът е съвсем девствен - нали само акцидентно до там са се докосвали хора...


Love should be everything or not at all...


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.