Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:48 03.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Баща ми ми изневеринови  
Авторkapoлинa (Нерегистриран)
Публикувано24.06.05 18:03



Родителите ми са разведени от пет години. И двамата са на по 55. Майка ми живее сама. Но баща ми от една година си има приятелка.. Тя е почти на моята възраст.
До тук всичко изглежда що годе добре. Но миналата седмица разбрах, че новата двойка очаква в началото на януари бебе. Трябвало било много да се радвам на тази новина, че на 30 г ще се сдобия с брат или сестра. Но аз някак си не мога да усетя такова положително чувство. Точно обратното. Страшно ме е яд на татко, че така ме предаде.
Новата му партньорка направо го е обсебила. А преди аз бях неговата любимка. Цал живот съм била неговата любимка. Сега се срещаме и нямаме какво да с и кажем. Той някак си страни от мене. Отношението му към мене се е променило.
Как да обясня на баща ми, че се чувствам ужасно, ужаснон аранена и обидена от това, което ми поднася. И какво мога да направя в тази ситуация за да си възвърна неговата бащинска любов и отново да съм неговата любимка.



Тема Re: Баща ми ми изневеринови [re: kapoлинa]  
Автор didata (star akademik)
Публикувано24.06.05 18:09



като лъжеш, поне бъди последователна, за да те хванат по-малко хора.

довчера по тая тема разправяше едно (в съседен клуб), днес го префасонира да звучи "по-фатално"!!!?+!

аре чупкааааааааааааааааааа



Тема Re: Баща ми ми изневеринови [re: kapoлинa]  
АвторKapoлинa (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 12:34



В кой клуб?
Нещо грешиш.



Тема Виж - баща ти [re: kapoлинa]  
Автор Stefan (seabird)
Публикувано26.06.05 01:18



ти е само баща и няма как да ти изневери. Ти си гледай своя живот - с кого се срещаш, кого обичаш - с кого се чукаш...

И на цели 30 години! - Дори и да си нямаше приятелка човекът - неговото внимание щеше да ти идва някак в повечко, някак неуместно - нима не се замисляш за това. На мен ми се струва малко не в реда на нещата...

Не споменаваш дали си семейна, имаш ли деца и прочее. Ама едно момиче като навърши 18 - таткото може и да бъде приятел, да бъде търсен за помощ, пари и прочее - но той си е вече само един далечен човек, от когото не бива да очакваш дори и одобрение - той как пда разбере жената от позицията на мъж? А ти - ти все пак си на цели 30!!!!!


Love should be everything or not at all...

Тема Re: Баща ми ми изневеринови [re: kapoлинa]  
Автор sisislava (маминка)
Публикувано27.06.05 18:04



Първото нещо което ти трябва да направиш е да порастнеш!
Подобен постинг е нелогично да се пуска от 30 годишна жена. Виж, ако си тинейджърка, въпросът е точен, - и съветът пак същия - ПОРАСТНИ!

Успех!


Елица

Тема Re: Баща ми ми изневеринови [re: Kapoлинa]  
Автор Virgo (виновна)
Публикувано28.06.05 11:36







Тема Re: Виж - баща тинови [re: Stefan]  
Автор Cпacka (добра ламя)
Публикувано28.06.05 15:33



В отговор на:

Ама едно момиче като навърши 18 - таткото може и да бъде приятел, да бъде търсен за помощ, пари и прочее ...




С това съм съгласна в общи линии, макар че в нашите условия възрастта е по-скоро 23-25, а не 18.

В отговор на:

... но той си е вече само един далечен човек, от когото не бива да очакваш дори и одобрение




С това вече не мога да се съглася! Отдавна не съм на 18, напълно самостоятелен човек, имам свое семейство и успешна кариера. Но баща ми не само, че не е далечен за мен човек, но е един от най-близките ми. Обичам го и го уважавам и ще ет ака докато съм жива. И одобрението му все още ме радва не по-малко, отколкото в детските ми години. Е, не завися от това одобрение, но е един от малкото, чието мнение ме касае.

Пътят към ада е постлан с добри намерения.

Тема Е, да но одобрението само те радва -нови [re: Cпacka]  
Автор Stefan (seabird)
Публикувано29.06.05 21:30



не е субстанциално за теб. Дори и да не го получиш - нима ще промениш решението си?

Цениш мнението му, защото го обичаш - но още повече го цениш, защото те е възпитал да бъдеш самостоятелна. Особено, когато вземаш важни решения, нали?


Love should be everything or not at all...

Тема Re: Баща ми ми изневеринови [re: kapoлинa]  
Авторbeba (Нерегистриран)
Публикувано04.07.05 12:01



а ти деца имаш ли? може би мяма да правиш такива циркове ако си имаш собствено семейно щастие и не се занимаваш с личния живот на баща си, който няма общо с 30 годишната му дъщеря, пък може и да се зарадваш на бебето



Тема Re: Баща ми ми изневеринови [re: kapoлинa]  
АвторArson (Нерегистриран)
Публикувано07.07.05 13:55



Болен мозък си ти скъпа. Напълно болен, иди на психиатър. Пфу.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.