Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:32 29.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: под 1 покривнови [re: kem.kem.]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано24.06.05 12:30



Момент.


Цитирай къде съм казала нещо в дух "На днешно време, просто е отживелица децата да остават вкопчени в родителския пухкав корем, пък след това родителите на свой ред да се вкопчват в децата си. "

Цитирай де.

Аз говоря за точно обратното явление. През цялото време говоря, че нямам нищо против детето ми да се откъсне от мен, но съм против това да става по принуда, насилтвено и под часовника, само защото е навършило 18 официално. Настоявам да цивираш къде съм се вкопчила за детето си, и защо толкова те е страх някой за някого да не се вкопчи.

Това са твои собствени страхове, не мои. Не ми ги приписвай, ако обичаш.
Съветвам те преди да пишеш глупости, да четеш внимателно.


Да, цифрите ме инетересуват. Не виждам нищо лошо в това, че искам да чуя гледната точка и на други родители. Ти виждаш ли нещо лошо в това?



Тема Re: под 1 покривнови [re: BobyB]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано24.06.05 12:33



Я кажи къде точно чистачките взимат по 400 лв, че направо ме заинтригува.

Защо ли чистачката при нас взима 180, а чисти 3 офиса ?


Брей...ни е сигурно падаме от небето....



Тема Re: под 1 покривнови [re: kem.kem.]  
Автор Craig (*noch a Mass!*)
Публикувано24.06.05 12:40



тъй, тъй, патрархалното общество колкото е пазело човека докато сме били под турско, толкова повече животи е съсипало в последните 100 години. Мислех, че родените през 50-те са последните вурусоносители, но като гледам има и по млади. Верно че са по-малко и изглеждат по-ненормални, ама...

Er muoz gelichesame die Leiter ibewerfen, so Er an ir ufgestigеn
ist...


Тема Re: под 1 покривнови [re: Roxana]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано24.06.05 13:02



Малеййй, ама плюеш и съскаш на всички страни............

Не забравяй как точно е тръгнала дискусията........
На въпроса на Кудли..........кога, ти започна с категоричното:"Когато родителите...........", така ли е или не? хъм?



Тема Re: под 1 покривнови [re: kem.kem.]  
Автор Roxana (Ivory)
Публикувано24.06.05 13:24



А защо тенденциозно пропускаш всички останали продължения на думите ми?

Хайде да те помоля отново да се върнеш и прочетеш и останалото след тези думи. Защо сте толкова параноични на тема зависимост от родители? Страх ви е децата ви случайно да не ви измуфтят още някой лев, ако случайно се задържат до 19 в дома ви?

От какво точно ви е страх, че сте готови на каква да е цена да накарате едно дете на 18 непременно да излезе от дома на родителите си?

Страх ви е от вас самите....ако сте сигурни, че детето ми е умно и добре сте го възпитали, вие няма да имате тези страхове.

Аз защо не се страхувам? Хайде сега ми отговори на този въпрос. Мен изобщо не ме е страх дали детето ми ще сеобеси на врата ми като родител. Дай ми причината.....дали причината случайно не е в ума и психиката на родителите?


И аз съм излязла от дома на родителите си, НО:



ПО СОБСТВЕНО ЖЕЛАНИЕ!!!

Моите родители бяха абсолютно против....но аз взех една чанта багаж....има точно 30 лв в джоба....и отидох сама да кандидатствам. След това се прибирах епизодично и винаги съм поставяла така нещата, че отивам на гости на собствените си родители.


Сега искам да ми обясниш от какво е този панически страх. Не ти ли идва наум, че изпитвайки го, ти го разсейваш около себе си и най-вероятно точно по този начин ще извикаш най-страшните последици...страхувайки се?


Моето дете отсега се отделя от мен по начин, който ме кара дълбоко да скърбя. Но никога не бих го спряла. Имам доверие в детето си и начина, по който го възпитавам. Ти имаш ли доверие на собствените си възпитатлени методи и защо подскачаш така истерично на всяка разумна дума от мен? Виж тона на изказванията си...нападки, жлъч и дори открити обиди.

Сега изчети всичко...дайси време да помислиш отново и тогава пак ми отговаряй. Ако изобщо имаш капчица самоуважение, повече не ми говори истерично.



Тема Re: под 1 покривнови [re: Roxana]  
Автор мaлko мишлeнцe (червено зло)
Публикувано24.06.05 13:32



Умирам, умирааааам.
Брей тая злоба!
В началото ме дразнеше, обаче сега ме забавляваш.
Вече заяждането с теб е за спорта - отваряш нови висоти в истерията, които следя с научен интерес.



Тема Re: под 1 покривнови [re: Roxana]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано24.06.05 14:15



Мен е трудно да ме обвиниш в хистерия................много трудно, ха ха ха ха
.
Със сигурност в нито едно от мненията ми не прозира страх, нападки, жлъч или обиди....................
Въпросът е съвсем принципен. Никой не те напада конкретно като родител.
Мнението ти е съвсем акуратно за твоята камбанария на наблюдение, но е редно да приемеш, че има инакомислещи, които съвсем не са престъпници по отношение на децата си...............
Никъде не е споменато ГОНЕНЕ, никой не ГОНИ децата си, никой не ги КАРА да напускат дома, ми вземи ги схвани тези различия, ако щеш...
А, това, че децата не стават непременно хулигани или безпътници, ако решат да напуснат родителското гнездо, доказваш и ти с последния си постинг, или не съм разбрал правилно..............



Тема Re: под 1 покривнови [re: мaлko мишлeнцe]  
Авторi az (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 00:01



i az, i az, umiram ot kef ot grubata i primitivna isteria na taya lelka



Тема Re: под 1 покривнови [re: Roxana]  
Авторвъпpocчe (Нерегистриран)
Публикувано25.06.05 22:43



Тежко ПМС ли имаш, или си е по рождение? Овърша няколко клуба за по-малко от седмица ... Където има модератор, ще се оживее, ами където няма?



Тема Re: под 1 покривнови [re: въпpocчe]  
Автор kem.kem. (любоп.бърборко)
Публикувано28.06.05 17:34



За да бъде темата по цялостна \поне от 100 мнения\ ще ви разкажа, че побягвайки от тук, Роксана отиде да се оплаче в женския клуб, че съм я нападнал...............пък аз все си мислех, че досега не съм нападал жена в живота си....................




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.