Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:20 01.05.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Тема Сушилнянови  
АвторPitast (Нерегистриран)
Публикувано07.06.05 18:11



Искам да ви попитам за сушилните в България. Бях в Щатите няколко години и там сушилните изкарват дрехите напълно сухи и неизмачкани. три годно ютия не съм ползвал. Искъм да си взема и тук в БГ сушилня но не знам дали ще докарват същия ефект. Някои знае ли дали са такива? Също не знам дали да си взема с отвеждане на парата или кондензационна. Коя е по-хубава?
Мерси



Тема Re: Сушилнянови [re: Pitast]  
Автор... (Нерегистриран)
Публикувано08.06.05 10:09



и аз бих се възползвала от тази информация



Тема Re: Сушилня [re: Pitast]  
Автор Lara (mamma)
Публикувано10.06.05 12:03



И мен ме интересува тази информация
Също така дали захабява дрехите и въобще какви са минусите при използването на сушилня?



Тема Re: Сушилнянови [re: Pitast]  
Автор BobyB (ентусиаст)
Публикувано11.06.05 02:15



Aз имам в пералнята такава, не отделна като щатските. Кондензационна - такива се предпочитат, защото нямат нужда от вентилация, която не е лесно да се осигури в апартамент. В интерес на истината не я ползваме особено защото поема само половината от прането на един път. Щатските са доста по-големи и по-практични. Удобни са наистина, но в София жената ползва нашата само когато бърза. Въпрос на навик сигурно.
Ако взимаш сушилня, вземи отделна, но ще ти трябва и допълнително място.



Тема Re: Сушилнянови [re: Pitast]  
Автор Smile (мълчалива)
Публикувано05.10.05 10:54



Е, купихте ли сушилня?
Някакви допълнителни съвети/информация?



Тема Re: Сушилнянови [re: Pitast]  
Автор Mъppp (пристрастен)
Публикувано05.10.05 12:20



Сушилните в България са изключително вносни. Така че каквато си избереш.



Тема Re: Сушилнянови [re: Pitast]  
АвторДeни (Нерегистриран)
Публикувано05.10.05 18:32



Най-добрите сушилни на пазара в Европа от доста години насам са Miele. Имат представитлство в София. Намира се до градинката на Кристал, срещу клуб Червило.Забравих как се казваше уличката Там могат да ти дадат пълна информация за различните видове сушилни, но имай предвид, че са ужасно скъпи- от порядъка на 2-3 000 лв.Успех!




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.