Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:11 22.05.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема изостави менови  
Авторkeти (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 12:10



изостави мен и детето след 4-годишен брак.
със сигурност не заради друга жена а защото не можел да издържа, да се съобразява и ред такива глупости. продължава редовно да ме търси за секс, да ми повтаря, че ме обича, но въпреки всичко се изнесе окончателно и каза, че е за винаги. как да си го върна??кажете, всички мъже ли са толкова безотговорни и такива жалки страхливци.



Тема Re: изостави менови [re: keти]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано31.05.05 13:35



Ами не, не всички...
На твое място ще му тегля една сочна и никакъв секс за него! Ако иска секс - да си поема последствията и отговорностите! Когато е готов за това - да се върне. Не може то така, да се ползваш с привилегии, без да си поемаш своята част от тежестта... Любовта не е само да обичаш някого и да му го казваш постоянно. Любовта е и да се съобразяваш и да правиш компромиси и всичко останало. Лично мнение.
А и не мисля, че аз бих се опитвала да си го върна на твое място. По-скоро ще се опитам да ги преживея и да гледам напред.... Знам, че никак не е лесно, още повече с дете, но той щом за 4 години не се е научил...

С нокти и зъби до край своята чест отстоявай!
Не остарявай, Любов, моля те, не остарявай!


Тема Re: изостави ме [re: keти]  
Автор Virgo (виновна)
Публикувано31.05.05 13:35



защото не можел да издържа, да се съобразява и ред такива глупости.

Ето ти част от ключа за загадката.

Не са всички такива. Може и твоя да не е. Опитай се да направиш оценка на това, което имаш и какво да направиш, че да се върне при теб. Промяна трябва да има и то неедностранна (втори жокер)

Осъзнай се преди да е късно



Тема Re: изостави менови [re: keти]  
Автор Гeвpek (стария)
Публикувано31.05.05 14:35



Като се обади пак, предложи му първо да минете през църква...



Тема Re: изостави менови [re: keти]  
АвторAmaz (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 14:55



Защо да си го връщаш? Та той ви е изоставил, а още по-лошо е че: "продължава редовно да ме търси за секс, да ми повтаря, че ме обича, но въпреки всичко се изнесе окончателно и каза, че е за винаги"
Каква е тази безочливост от страна на този човек? Какъв пример дава той на детето ти и ти какъв пример му даваш като искаш да го върнеш? На това ли искаш да научиш детето си да го тъпчат и то да прощава и което е още по-лошо да го позволява това нещо. Като мъжа ти ти е казал че завинаги се разделяте и т.н. добре, щом имаш чувства към него останете приятели и това ще е най- добрия начин за детето ти. На света има и други мъже, които са много по-отговорни, но дори и да не намериш такъв важното е че имаш едно дете, а то е смисъла на живота, поне според мен. Имам една позната която мъжа й беше меко казано "БОКЛУК" и да ти кажа даваше много лош пример. От наколко години се разведоха и сега тя ги учи на добри и стойностни неща децата без да има кой да им дава лош пример за подражание в къщи и децата имат много голям напредък в развитието си от както ги гледа само майка им. Научиха се на уважение и да се справят сами и да се борят. Вярно е че на моята позната не й е никак лесно, но е по-важно децата да са добре, а не като се прибере баща им да им се накара и той незнае за какво, но само да се открещи защото е изморени и др. подобри ситуации. Няма да ги изброявам це май се поувлякох с писането.

Дано не съм те оттегчила с написаното и се извинявам за обърканото писмо, но това са мислите ми по-темата и те се нижат в този ред. Спирам че започнах да пиша глупости.

Всичко хубаво ти желая и най-вече сили да се бориш за доброто на детето си.



Тема Re: изостави менови [re: Amaz]  
Авторketi (Нерегистриран)
Публикувано31.05.05 15:18



Благодаря ви наистина на всички. всъщност искам да сме семеиство само и единствено заради детето, мислех, че за него така ще е най-добре-да е със собствените си родители. жертвах се много, претърпях много обиди, унижения и много сълзи през годините и що се отнася до мен самата не го обичам вече, не го искам, дори не мисля за него. да не говорим, че вече половин година изобщо не ми помага финансово-дава ми не повече от 50 лв. на месец а е програмист и изкарва около 2500. много ми е тежко но пък и много ми се иска детето ми да си има истинско семейство. обичам си го и бих направила всичко само и само то да е добре. мъката ми е непреодолима но нямам избор, трябва да се справя.



Тема Re: изостави менови [re: keti]  
Автор lady Marian (defender)
Публикувано31.05.05 15:28



Истинското семейство те обича и живее с теб. Не забравяй, че опитвайки се да си върнеш човек, който очевидно не иска да се върне, а дори и да се върне по-скоро ще оплеска нещата, може би пропускаш други възможности за истинско семейство (поне това, което предполагам, че имаш предвид)

С нокти и зъби до край своята чест отстоявай!
Не остарявай, Любов, моля те, не остарявай!


Тема Re: изостави менови [re: keti]  
Автор Cathy (непознат)
Публикувано31.05.05 17:57



На детето му е добре не когато има фигури баща-майка, а когато атмосферата в семейството е нормална. Защо му даваш да те използва за секс? Защо ти е да си го връщаш?



Тема А бе мноу стенови [re: keti]  
Автор MЪЖжжж (съвсемобикновен)
Публикувано31.05.05 21:30



ми странни това некои от жените...
Ми кажи му, че за секс с теб други хора плащат доста повече от 50 лева месечно като се обади следващия път...
И ако па толкова е проблема земи и го осъществи...
От къде си ги намирате тия мъже не мога да разбера?!
Ама ти като не се уважаваш, кой ли да те уважава...

Я ЯК, изстребитель. Мотор мой звенит. Небо моя обитель..


Тема Re: А бе мноу стенови [re: MЪЖжжж]  
АвторAmaz (Нерегистриран)
Публикувано01.06.05 12:58



Не ги намираме ние тези мъже , вие винаги се правите на едни в вачалото на всяка връзка и чак след подписа и появата на детето ставате други. Дали наистина сте били такива или просто с времето се променяте в по-лоша посока не мога да кажа, това е много относително. Това което написах се отнася и за някои жени. Но в случая ми хареса предложението за секса:"Ми кажи му, че за секс с теб други хора плащат доста повече от 50 лева месечно като се обади следващия път... "
Кети, моят съвет е наистина не позволявай на този човек да се върне при вас!!! Какъв баща е щом изоставя детето си за някакви глупости,а и няма да се изненадам ако се окаже че има и друга жена, нищо че се отрича наличието й. Преди да вземеш окончателно решение добре обмисли всичко и наистина мисли повече за детето . На него как се отразява тази раздяла? То как я прие? Мислиш ли че ще му се хареса да знае че майка му позволява на баща му да я използва и манипулира. А щом вече сте се разделили детето в един момент ще приеме положението, но по трудно ще му е да свиква с друго: днес сте семейство, утре - не, което ще стане ако си върнеш мъжа си. Насила хубост не става, той сам ти е казал че не иска да сте семейство.
Успех. Стискам ти палци да се справиш, за което ще ти е необходимо много сила, кураж и нерви, но всичко това си струва заради детето.

П.П. Май пак попрекалих с писането.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.