Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:57 08.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Проблемнови [re: A]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 16:57



10x за съветите. Чувал съм, че жените се променят (стават грижовни, отговорни, добри домакини) след като родят. Това вярно ли е или мечтая?



Тема Re: Проблемнови [re: A]  
Авторvivita (Нерегистриран)
Публикувано11.05.05 18:48



по съм склонна да мисля че мечтаеш , но нямам опит още



Тема Re: Проблемнови [re: A]  
Автор *Плaмeн* (новак)
Публикувано11.05.05 22:22



Мечтаеш!!!!!
Освен че ще миеш чинии,ще пазариш,и ще печелиш пари,ще ти се налага и да переш,да сменяш памперси,че и да дюндюркаш бебето докато коконата си похърква.
Послушай тези които те посъветваха,че както я научиш така ще си карате.
Т.е.-обработвай я овреме че да не се чудиш после от къде ти доди



Тема Re: Проблемнови [re: A]  
Автор DarkCat ()
Публикувано12.05.05 12:15



тц, това е само красива мечта

ако е мърла, трябва усърдие за да я превъзпиташ.

ако чакаш да се поправи след раждането - ще се окажеш примерно с изкъпано бебе в ръце и липсваща и една чиста дрешка за обличане. а в ъгъла на стаята ще има камара мръсни дрехи, в мивката фул мръсни чинии, трохи по пода, мръсни пердета и т.н. а любимата ти ще обяснява как не и е останало и капчица време.....Боже какъв живот...какво разбират мъжете....лесно ли се гледа дете.... и т.н.

познаваме едно такова семейство и все се чудим безкрайна и сляпа ли е любовта....



Тема Re: Проблемнови [re: A]  
Автор Virgo (зодия девица)
Публикувано12.05.05 12:53



Не е вярно. Примери около мен колкото щеш и все в лошия вариант...

Най-много и бебе да гледаш.....

Знаеш ли колко има дето не бачкат и пращат децата със зелените сополи в яслата?

По дороге шла девица, а за ней мотоциклет.


Тема Re: Проблемнови [re: Virgo]  
АвторA (Нерегистриран)
Публикувано12.05.05 13:57



Ох .... друго не ми идва на ъкъла какво да кажа



Тема Зависинови [re: A]  
Автор kalli (kalinka)
Публикувано13.05.05 10:45



Всичко зависи от жената.
Знаеш ли какво ми идва на ум?
Може да е такава с ТЕБ, а с друг мъж да не е такава.
Много жени/мъже са различни и се менят, в зависимост от партньора.
Все пак,помисли дали причината не е някъде в теб,дали тя няма желание да се грижи за ТЕБ, или просто си е такава.
Ако е второто...промяна не очаквай...



Тема Re: Проблемнови [re: A]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 15:35



От скоро ли живеете заедно? Може още да не се е приспособила към новите си задължения, досега ако е живяла при родителите има изградени други навици, тоест, свикнала е да се грижат за нея. Ако случаят е такъв, не е толкова отчайващо положението...



Тема Re: Проблемнови [re: A]  
Автор krisy75 (новак)
Публикувано13.05.05 16:10



Докато четях темата ми минаха най-различни неща през ума. Обаче имам един въпрос към всички изразили мнение - какво бихте казали, ако ситуацията е обратна и темата не е пусната от мъж, а от жена? Защо се приема за по-нормално жената да върши всичко вкъщи? Защо няма ните една жена, която да се е оплакала срещу това? Нима не съществуват семейства в които жената ходи на работа, пере, чисти, готви, грижи се за децата, а мъжът си чете вестника и гледа телевизия?
А колкото до конкретния случай бих казала, че двама души никога не се превръщат в двойка случайно. Вероятно има вътрешна подсъзнателна причина момчето да привлече такова "мърляво " момиче. И ако не я осъзнае и не я отстрани , нищо чудно следващата му вразка пак да е с подобна персона.



Тема Re: Проблемнови [re: krisy75]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано13.05.05 16:34



И аз си задавах този въпрос, докато четях писанията. Приема се за нормално жената да се претрепва и всичко сама да прави. Все пак гореописаната ситуация не е толкова често срещана, колкото мъжът-кибик вечно уморен от работния си ден. Ами жената? Тя няма ли и тя на свой ред право да се умори от работния си ден?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.