Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:34 10.06.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Не понасям семейството мунови  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 11:51



Значи ето какъв ми е проблема - с моя приятел сме заедно от няколко години, разбираме се чудесно, всичко м/у нас е о.к.Той живее самостоятелно на първия етаж, който вече е негов(зимните месеци баба му идва иначе си живее на село)На втория етаж живее баща му с една жена без брак - етажите са напълно отделни, с майка му са разведени отдавна - тя си има друга къща, където живееше до скоро със сестра му.Сега тя излезе на квартира с поредния си приятел.Не мога да разбера откъде идва тази непрязън към тях?Не са се държали лошо с мен, много малко контактуваме по принцип, дори приятелят ми рядко се вижда с тях.Отношенията с баща му са отвратителни, не по негова вина - баща му просто е отвратителен човек.Сестра му е учила до седми клас, след което е решила че ще става певица и от тогава е само по разни кръчми, а самочуствието й е до небесата.Обяснявам си го донякъде с това че аз съм израснала в нормално семейство, в което всички се уважаваме и можем да разчитаме един на друг.Докато това при тях е направо ужаседно разбито семейство, деца на които не е даден никакъв шанс за развитие...Въпреки всичко моя приятел е успял някяк си да се оправи в живота сам.Той знае за моето отношение към тях и донякъде ме разбира, все пак те са негово семейство.Бих искала заради него да ги почуствам малко по-близки и да не са ми толкова противниКак да стане не знам!



Тема Re: Не понасям семейството мунови [re: MB]  
Автор Virgo (зодия дева)
Публикувано24.03.05 12:49



Ами никак. Просто остави този проблем на заден план и се съсредоточи във връзката си



Тема Re: Не понасям семейството мунови [re: MB]  
Автор Aлeдap (daemon)
Публикувано24.03.05 13:46



Като не понасяш семейството му, изнесете се на квартира.





<везде хорошо где меня нет>


Тема Re: Не понасям семейството мунови [re: Aлeдap]  
Автор LlRA.. (новак)
Публикувано24.03.05 14:10



Хе, ама защо на квартира, нали етажа от къщата бил на приятелят и. Ако ще се женят, ок, да продават етажа и да си купят нещо надалече)))....или да, да го дават под наем...а с парите да живеят някаде другаде...малее, каква бъркотия...абе да правят каквото щат)))
Има различни семейства...дано ако се ожените , на момчето да не му се пробудят семейни наследствени обременености и да започне да се щуросва)))
А по въпроса дали харесваш роднините или не...проблема си е лично твой, факта си е факт, това е положението ...Бонке)))



Тема Re: Не понасям семейството мунови [re: LlRA..]  
АвторMB (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 14:26



Материално сме осигурени и аз имам жилище и той, както казах вече.Не е там проблема



Тема Re: Не понасям семейството мунови [re: MB]  
Автор. (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 14:39



Ами тогава просто си изгради свое семейство, тогава със сигурност ще ги съдиш по-малко и не идеализирай твоето старо, а за неприятни - на мен са ми неприятни хора, които са ми направили нещо конкретно и тогава ги отцепвам, иначе едва ли ще ги промениш на тези години



Тема Re: Не понасям семейството мунови [re: MB]  
АвторEcтpeлa (Нерегистриран)
Публикувано24.03.05 16:51



Нищо не можеш да направиш, освен да си дадеш ясна сметка, че те са такива, каквито са, и няма да тръгнат да се променят заради теб.
Също си помисли дали и ти на всички си симпатична... Ако го обичаш, започни повече да мислиш за парспективите на вашата връзка, вместо да се заемаш с неща, които не зависят от теб (поведението на членовете на неговото семейство). Никой не е идеален и не бива да съдим другите.
Убедена съм, освен това, че тези хора си имат и положителни черти (колкото и да не ти се вярва).



Тема Re: Не понасям семейството мунови [re: MB]  
Автордaлия (Нерегистриран)
Публикувано26.03.05 00:38



"Остави го!Един ден той ще заприлича на баща си ,а отношенията в сем-то ще се опитва несъзнателно да ги направи както е било в неговото сем-во."-това са думи на моята майка ,която ми ги казваше преди 12 години.АЗ не й вярвах./Много е дълго за разказване, но накрая стана точно така./
Обичаме се със съпруга ми, не понасям роднините му , но много често го улавям, че действа като родителите си, и говори неща ,които биха излезли от устата на майка му и баща му -това ме вбесява.
Така, че мисли докато е време- знай , че един ден той щи прилича на баща си в отношението си към тебе и околните!



Тема Re: Не понасям семейството мунови [re: MB]  
АвторЖeнeнa (Нерегистриран)
Публикувано28.03.05 20:45



Хич д ане ти пука за семейството му! Ти ще си правиш собствено семейство..смао един съвет:опитвай се да не приказваш п.в тях..нека тези изводи излизат от неговата уста.
Изобщо не се съмнявай, че ще намираш в децата си или в него след време черти, които сега незнайно защо не забелязваш)))
Ще паднете от смях, но едно от нещата , които ме дразнят у мъжа ми е е да прибираш съдовете от миляната в 7 сутринта..абе тоз човек акъл има ли))))както свекър ми, когато се ожених преди 17 години))
Глей си момчето..змнаеш ли колко деца нямат нищо общо с родителите си))))



Тема Re: Не понасям семейството мунови [re: MB]  
Автор Stephanie (kvazer)
Публикувано28.03.05 22:32



Като чета какви съвети са ти дали, направо припадам.
Без значение къде ще живеете ти с тези хора ще контактуваш- искаш или не искаш.
Кръвта вода не става. Каквото и да правите те ще са някъде около вас... рожденни дни, именни дни, празници - семейни. После ще ви се родят деца. Няма да можеш да ги скриеш, а те разбира се, че ще искат да ги виждат.
Ти готова ли си за това? Готова ли си да бъдеш толкова мъдра и разумна, че да намериш баланса. Омразата ражда чудовища. Тези чудовища мутират и не се знае кой кого и какво... Помисли си добре- това ми е съвета.


Даа...как хубаво си мечтаеш!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.