Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:41 05.10.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема съдомиялна - Brandt или Candy?  
АвторЧyдeщ ce (Нерегистриран)
Публикувано14.03.05 11:45



Ще си купуваме съдомиялна машина и се чудим между две машини с приблизително еднакви характеристики - Brandt и Candy. И двете са около 700 лв, така че очаквам отзиви от двете марки, които биха били водещи за решението ни :)). Благодаря.



Тема Re: съдомиялна - Brandt или Candy?нови [re: Чyдeщ ce]  
АвторRedlady (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 14:48



Iamam sudomialna Brandt AAA sus sistemata Interaxio - INOX cena 1000 LV. Neveroiatna e! Do predi da zapochna da ia polzvam ne biah 100% sigurna che sum napravila pravilnia izbor, zashtoto iskah ARISTON, no muja mi beche taka vpechatlen ot tazi che me ubedi da ia kupim. 7 programi, 6 temperaturi, programa za kristal, no nai-vajnoto beche che e AAA, koeto chte reche 12 litra voda razhod i 1.05kW/h. Pri neia ima nova sistema za suchene - t.e ima suchilnia. Nikoia druga sadomialna na pazara niama suchilnia. Tova chte reche, che pri drugite ima estestveno suchene - gorechta para, mashinata ne se otvaria 30-40 min sled kato svarchi programata inache sudovete sa mokri i vsichko stava v para. Pri tozi model na Brandt, koito kupihme sled kraia na programata, machinata moje da se otvori vednaga, sudovete i vatreshnostta i sa suhi, tova skusiava znachitelno vremeto za izmivane. Cialata para izliza navun prez cpecialna reshetka - duha kato ventilator po vreme na sucheneto. Samo edna programa e bez suchilnia t.e. estestveno suchene s para i tova e nai-kratkata 30 min programa. Moia priatelka ima ARISTON i mi kaza che neinata 30 min programa e bez suchene. Samo na Brandt miastoto za postaviane na praha ili tabletkata se namira mejdu dvete kochnici, a ne na kapaka, koeto chte reche, che varhu nego ne padat mazni kapki ot chiniite, dokato se postaviat v mashinata. Moga da govoria do utre za tazi mashina.... neveroiatna e. A kak izmiva sudovete niama da govoria! I kolko e bezshumna....

Inache zashto ia izbrahme:
1. AAA !!!!
2. Elektronen displei pokazvacht kolko vreme ostava do kraia na programata.
3. Moje da se svala gornia kapak i da se vgrajda pod kuhnenski plot - t.e. stava s visochina 82 sm.
4. Cialata e INOX. ne SILVER, a INOX i podhojda s drugite mi kuhnenski uredi - furna, aspirator, mikrovalnova, koito suhcto sa INOX.
5. 36 meseca garancia.
6. Proizvedena e vav FRANCE, a ne v Turcia ili Ungaria ili Sarbia.

Ako imash drugi vaprosi - pitai!



Тема Re: съдомиялна - Brandt или Candy?нови [re: Чyдeщ ce]  
АвторБинe (Нерегистриран)
Публикувано22.03.05 15:19



Купи си "Bosch"-няма да съжаляваш-имам такава малка и пак е около тази цена-пета година не е мръднала,чак вече ми омръзна да я гледам!А не спира да работи-поне две на ден се пускат




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.