Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:09 18.05.24 
Непрофесионални
   >> Семейство
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Изгубено доверие - съветнови  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано09.02.05 13:20



Здравейте, никога не съм предполагал, че ще стигна до семейна ситуация в която незнам как да постъпя. Може на някой от вас да му се стори прекалено тъпа, но мен ме дерзае вече втори тен и трябва да я споделя. Ето я и нея:
С жена ми сме женени от 10 години, имаме две умни и хубави дечица, просторно жилище, две коли, хубава работа и приличен страничен доход - абе с две думи мечтаната средна класа. На всичко отгоре и сексът помежду ни все още ни харесва. И изведнъж-кво се получава?! Усещам жена ми, че е пушила и дъвчи дъвка за да го прикрие. Междувременно пропуснах да кажа,че когато се запознахме със жена ми тя пушеше /но не страстно/ и под мое давление от типа "избери си дали искаш да си смен или да пушиш" тя ги отказа. Ще кажете, че не съм бил прав - е може би наистина не съм бил, но това все-пак беше преди 15-16 години. Та пак на въпроса - усетих я че е пушила и и го казах (съвсем спокойно). Тя първо категорично отричаше, а след това ми смота нещо от типа - "малката много ме изнерви, но вече няма да се повтори". Не отдадох голямо значение на случката тъй като и друг път е палила по купони 1,2 или 5 цигари годишно - голяма работа! Седя си аз така на други я ден и си мисля и започвам да се сещам, че на няколко пъти съм я усещал да мирише на дим и така полека-лека намерих и кутията с цигари и след два-три дни установих че цигарите вътре намаляват. Сигурно вече всички викате "егати тиранинопараноика-непушач - две цигари - голем праз". Съгласен съм - голем праз - като и се пуши да пуши - голяма жена е! Кво ме дерзае обаче??: Не ми пука, че пуши, честно не ми пука! Пука ми че ме лъже, при това ме лъже от много време, чувствам се тъпо, празно. Аз не съм я лъгал никога, дори когато не е било много много за казване съм си казвал - всичко! А тя ме лъже за такава тъпотия, при това перманентно, ми кво остава за нещо по-сериозно. Незнам какда постъпя. Естествено не искам да се разделяме и съм готов да я приема и пушеща (как само звучи) обаче това че ме лъже...просто ме сговнява отвсякъде. Скоро няма да издържа и ще и кажа че знам, но....как да и обясня че неискам да ме лъже!

Между другото майка и много лъже, а и тя самата правеше такива номера на техните като беше девойка.
ХЕЛП!!!

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Изгубено доверие - съветнови [re: the_rider]  
Автор amanda (новак)
Публикувано09.02.05 13:26



Не се притеснявай чак толкова кажи и че знаеш и че нямаш нищо напротив просто лъжата не ти е приятна.
Все пак сте женени от толкова години нормално е и един път да те излъже хеи така поне за спорта
Може да е решила, че щом като държиш тя да не пуши това би те притеснило и за да ти спести излишната емоция е решила да скрие!
Просто поговорете и всичко ще се оправи



Тема Re: Изгубено доверие - съветнови [re: the_rider]  
Автор влъxвa №1 (1 от 3-мата)
Публикувано09.02.05 13:51



Според мен тя самата се срамува, че пропушва и затова се притеснява да го сподели. За лъжене не може да се говори изобщо.



Тема Re: Изгубено доверие - съветнови [re: влъxвa №1]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано09.02.05 14:21



Да ама като я усетих и започна да ми обяснява как за първи път....и как повече никога... и тн., без дори да съм и надигал глас що е пушила... и се извинява гузно, че детето я било нервирало и за това. На другия ден се прибирам и питам децата слушали ли са и тя вика - много и двамата, след малко поглеждам кутията - пак намаляла, лошото е не толкова че е премълчала че припалва, а че ме излъга, "повече никога" и на другия ден пак....

Кофти, кофти ама гот!


Тема Re: Изгубено доверие - съветнови [re: the_rider]  
Автор vivita (непознат)
Публикувано09.02.05 14:49



ne e vupros na doverie a vij dali tja njama njakakv problem. skukata e nesto mnogo vredno, depresija .... nesto koeto obiknovenno zavladjava choveka i go kara da vurshi nesta nesuznatelno srestu sebe si ... pushi, kara se sus bluzkite ...
ako ima nesto ne si riskuvai semeistvoto nestata njama da se opravjat a samo ste se zadulbochat ot prikazki i kavgi - vzimai otpuska bookvai edna ekskurzija njakdae - vij gurzija ili drugade kadeto moje da si pozvolite ili idete na ski - na izkluzi GSM-a zabravi balansa na smetkata - i bez stres se otpusnete 10-14 dena :) ili namerete nesto drugo koeto da pomogne . uspeh :)



Тема Re: Изгубено доверие - съветнови [re: the_rider]  
Автор vivita (непознат)
Публикувано09.02.05 14:55



ako deteto ja nerviralo - znachi nesto e iznervena moje da ne e tochno deteto a suma ti nesta. nali ti pisah moje da e proletna umore, depresija, skuka, monotonno ejednevie, da i e pisnalo ot grada, prijatelkite moje i ot tebe da i e pisnalo v izvesten smisul, ako si zabravil che vnimanieto, zvetjata, bonbonite, usmivkite i pregrudkite sa za vseki den a ne samo za sveti valentin i 8 mart ... a susto moje i da nosish naprejenieto ot rabotta v kusti???? ... smenete obstanovkata , izjiveite edin romans kupi i zvetja - narzisi, laleta - goljam buket :)



Тема Re: Изгубено доверие - съветнови [re: the_rider]  
Автор Genius Loci (просто минавам)
Публикувано09.02.05 15:35



Ако на мен ми беше казал така категорично, щях да избера цигарите. Не за друго ама човек като обича, гледа да не ограничава, а да дава.
Ако преди си я поставил пред избор, не мислиш ли, че още се притеснява от това. И че си мисли, "ако разбере и край ще ме остави"?
Крайните изказвания имат крайни последствия.
Замисли се и вместо да си огорчен, вземи и обясни че и да пуши пак си я обичаш.
Иначе направо си я тласкаш към лъжа....



Тема Re: Изгубено доверие - съветнови [re: Genius Loci]  
Авторbeb (Нерегистриран)
Публикувано09.02.05 15:42



da apuk ako e zagrijen za zdraveto i da i objasni che ne e hubavo da pushi i za dezata ne e i che ste ostaree po-burzo i taka :)



Тема Re: Изгубено доверие - съветнови [re: beb]  
Автор Genius Loci (просто минавам)
Публикувано09.02.05 15:47



темата беше за лъжата
Ако ти се спори за пушене отвори си темичка
Иначе за мен хората над 18 години щом могат да гласуват, значи могат и да изберат да пушат или не.....



Тема Re: Изгубено доверие - съветнови [re: Genius Loci]  
Автор the_rider (член(леко крив))
Публикувано09.02.05 16:03



Човече, това беше преди 15 години, от тогава много пъти съм и казвал, когато сме били на купон или някъде където и другите пушат, че ако иска може да си запали. Казвал съм и дори, че ако кръшне и ми каже, няма да и се сърдя (все-пак не мисля, че ми вярва, но съм бил искрен) Трябва да е много тъпа ако си мисли че ще разваля подредения ни живот заради цигара-2 на ден, но заради лъжа-2 може би ДА.
Усещам, че ако и се развикам и вдигна скандал нищо няма да постигна (макар, че точно това ми се иска да направя)- ще се тръшка, ше ми се извинява и след това пак ще ме излъже. Сташно е упорита, но тихо-мълком - съгласява се с мен и после пак си прай квот си знае. Може би наистина най-добре е да се отнеса нежно и с внимание, за да разбере че това наистина ме натъжава.

Кофти, кофти ама гот!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.